ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش مشتقات نفتی ار nioc

OMIT
02-05-2015, 19:36
با سلام
فروش کلیه مشتقات نفتی مستقیم ار NIOC ((نه کارگزاری های NIOC))
مازوت 380 ایران..
D2 روس...
D2ایران...
سوختGP54 روسیه بواسطه NIOC...
L62 ترکمنستان<شمال....
M100روس تحویل در مخرن فجیره...
مازوت ایران 10.000تن هفته ای تحویل فجیره...
گوگردایرانی 100.000 تن ماهیانه .اماده.فوب بندر 140 دلار...
گوگرد ترکمنستان...
اوره...LPG....متانول...
و...و...و...و...
قیمت به روز ..حداقل قیمت
فقط خریداران و مندیت های 100% واقعی تماس بگیرند.... با سپاس
09123316557///09366661267
omidlovetolive@yahoo.com
دژاکام

شرکت پیشگامان
02-05-2015, 21:41
سلام جناب آقای مندس دژاکام عزیز ، خسته نباشید
مهندس جسارتاً ببخشید nioc آیا گوگرد ترکمنستان ، d2 روس ، سوخت gp54 روسیه و ...................... می فروشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OMIT
02-05-2015, 23:35
سلام دوست عزیز...
1/2هفته پیش یه جلسه ای در شرکت نفت برقرار بوده که دوستان روسی اومدن شرکت نفت یه صحبت هایی شد...باتوجه به تحریم روسیه قرار شده ایران قسمتی از محصولات نفتی روس خریداری کنه و براش بقروشه/
اگر شما با تاجران روسی کار کرده باشید باید از قرارداد ها و مافیایی بودن انها خبر داشته باشید.اینکه کلا روس ها ادمای دغل باز و دزد و..... و... هستند.
اگر شرکت شما خود به تنهایی وارد معاماه با انها بشه مطمئنا دور میخوره....یه ابم روش.ولی وقتی niocمستقیما خودش وارد گود بشه دیگه شرکت شما دور نمیخوره...یعنی nioc واسطه میشه و مشه گفت میخره
این کارخود شرکت نفت انجام میده...از طرفی شرکت نفت بادوستانی ک در شرکت پترو شیمی ترکمنستان دارن میتونن بار باقیمت ارزونتر.خرید کنند.
مثلا مشتری داشتیم برا چین گوگرد میخواست.قرارشد از طیق ریل راه اهن بفرستیم چین....

شرکت پیشگامان
03-05-2015, 01:22
جالبه

NikApan
03-05-2015, 13:22
در این صورت این جا شرکت نفت خودش میشه کارگزار...

OMIT
03-05-2015, 13:34
مهم اینه با بهترین قیمت مطمن هستی به تامین کننده اصلی متصل میشی...

oil trader
04-05-2015, 16:27
با سلام
فروش کلیه مشتقات نفتی مستقیم ار NIOC ((نه کارگزاری های NIOC))
مازوت 380 ایران..
D2 روس...
D2ایران...
سوختGP54 روسیه بواسطه NIOC...
L62 ترکمنستان<شمال....
M100روس تحویل در مخرن فجیره...
مازوت ایران 10.000تن هفته ای تحویل فجیره...
گوگردایرانی 100.000 تن ماهیانه .اماده.فوب بندر 140 دلار...
گوگرد ترکمنستان...
اوره...LPG....متانول...
و...و...و...و...
قیمت به روز ..حداقل قیمت
فقط خریداران و مندیت های 100% واقعی تماس بگیرند.... با سپاس
09123316557///09366661267
omidlovetolive@yahoo.com
دژاکام

سلام.
1-قرارداد با شرکت نفت بسته میشه؟
2- شرکت نفت کمیسیون میده ؟
3- بصورت cif/cfr میفوشن؟
4- میتونن با ال سی کار کنن؟ کدوم بانک و کشور؟
5- حدافل/حداکثر تناژها برای هر محصول چقدره؟

OMIT
04-05-2015, 16:53
سلام.
1-قرارداد با شرکت نفت بسته میشه؟
2- شرکت نفت کمیسیون میده ؟
3- بصورت cif/cfr میفوشن؟
4- میتونن با ال سی کار کنن؟ کدوم بانک و کشور؟
5- حدافل/حداکثر تناژها برای هر محصول چقدره؟
سلام جناب.
1بله قرارداد با NIOCبسته میشه.
2در بیشتر موارد نه.
3بعضی موارد بله CIF میده..بعضی مواد خود NIOC در بعضی شهر ها مخزن داره مثلا رتردام مخزن d2 داره.یا در اجاره داره.البته توافقیه.شما وقتی میاین پای میز مزاکره بهشون میفرمایین که مثلا من d2رو تو مخزن فجیره میخوام.در بیشتر موارد قبول میکنن....بقیه شون هم FOBبندر عباسه.
4.در بعضی موارد بله...بیشتر cashهستش.
5.شما خریدار هستین...بفرمایید چند صد تن کارتونو راه میندازه؟
در ضمنNIOCتا زمانی که تحریم هست با سرکت های خرد و پاشه کار میکنه.به بعدش اینقد قرداراد اروپایی و امریکایی و.... میان هزار تن هزار تن قرار داد میبندن که NIOCبه این خریدارای 30.000 تایی و 50.000 تایی اصلا نیگا نمی کنه مگر اینکه در NIOC اکونت داشته باشند و قبلا خرید کرده باشند.
پس الان بهرین موقع برا خرید شرکت های عربی است....
با سپاس فراوان

oil trader
05-05-2015, 15:39
دوست عزیز میشه بیشتر در مورد نحوه فروششون تو مخزن روتردام و فجیره توضیح بدین.
قیمت دی تو روتردام و فجیره رو چند میگن؟ 0.5 5 هست یا 10 ppm هم دارن؟

OMIT
05-05-2015, 20:30
دوست عزیز میشه بیشتر در مورد نحوه فروششون تو مخزن روتردام و فجیره توضیح بدین.
قیمت دی تو روتردام و فجیره رو چند میگن؟ 0.5 5 هست یا 10 ppm هم دارن؟
اولا قیمت به روزه...دوما قیمت به من اعلام نمیکنند. تو آفری که میفرستند قیمت اعلام میکنن.
Niocدر بعضی مناطق یا مخزن داره یا اجاره کرده.در این مناطق 100% تحویل در مقصده. ولی بعضی مناطق مثل فجیره توافقیه.ممکنه فوب بندر عباس بدن ممکنه مخزن خریدار بده...بشتر هم فوب بندر کار میکنه.

oil trader
06-05-2015, 11:41
برای اینکه موضوع بیشتر روشن بشه ، شما اونقدر به شرکت نزدیک نیستین که یه قیمت بگیرین و بدونین چند دلار زیر پلت فروش میکنن، چطوری میخاین معامله رو جوش بدین؟ اولین سوالی که خریدارمیپرسه قیمت هست . ما بگیم قیمت هرچی که شد بیا درخواست بده فکر میکنی خریداری جلو میاد؟!

در مورد تحویل در مخزن هم همینطور شما میگین تحویل فجیره بعد میگین توافقیه و معمولا توبندر میدن!!! این دیگه نشد تحویل در فجیره !
در مورد روتردام چی؟ میتونین اطلاع جامعی بدین. مانند قیمت ، مدرک، بانک کدوم کشوره، شرایط پرداخت، موجود دارن و... توجه کنید که شما میگین

خود NIOC در بعضی شهر ها مخزن داره مثلا رتردام مخزن d2 داره منظورتون اینه که اونجا گازوییل موجود دارن یا ...

OMIT
06-05-2015, 13:23
برای اینکه موضوع بیشتر روشن بشه ، شما اونقدر به شرکت نزدیک نیستین که یه قیمت بگیرین و بدونین چند دلار زیر پلت فروش میکنن، چطوری میخاین معامله رو جوش بدین؟ اولین سوالی که خریدارمیپرسه قیمت هست . ما بگیم قیمت هرچی که شد بیا درخواست بده فکر میکنی خریداری جلو میاد؟!

در مورد تحویل در مخزن هم همینطور شما میگین تحویل فجیره بعد میگین توافقیه و معمولا توبندر میدن!!! این دیگه نشد تحویل در فجیره !
در مورد روتردام چی؟ میتونین اطلاع جامعی بدین. مانند قیمت ، مدرک، بانک کدوم کشوره، شرایط پرداخت، موجود دارن و... توجه کنید که شما میگین منظورتون اینه که اونجا گازوییل موجود دارن یا ...

عزیزم نه من کارمند nioc ام نه nioc به اسم بابامه که به خوام قیمت بدم......
من فقط یه واسط هستم که خریدار و مندیت به niocوصل میکنم....سوالات خیلی تخصصی تر از اونا بپرس....
شما خریدار نیستی شما میخوای 1 استعلام بگیری و....
در مورد بندر هم بگم که اینا کارشون معلوم نیس بیشتر تو بندر میدن بعضی مواقع هم اگه تناژ بالا باشه با خریدار حال کنن مقصد میدن....
ار من چه توقعی داری شما؟ میخوای تمام زیر و بم کارشونو بهت بگم؟باس خریدار باشی.باس lio بدی تازه اگه گیر بدن باس bclهم باس بدی....
مال بابام نیس که بخوام قیمت بدم یا اعتماد کنم یا دلم بحال خریدار بسوزه ارزونتر بدم یا ...یا...یا........
برا اینکه به شما ثابت شه یه مشتری جور کن بیا جلو.....
در ضمن دوستانی که از شاهد و و ....و...و... خرید میکنند فکر نکنید ارزونتر میدن.اونا خودشون سهمیه محدود دارن که بازم از niocخرید میکنن و خودشون دوباره میکشن روش....

oil trader
06-05-2015, 15:29
چرا ناراحت میشین . منظورم اینه مه شما باید زیر و بم آفر را بدونین تا خریدار بیاد جلو . خریدار چشم بسته نمیاد ال او آی بده.

با خود شرکت نفت باتوجه به تحریمها حالاحالا خریدار نمیاد جلو چه برسه یه آفر یدیم که ازش هیچی نمیدونیم.
خواستم کمکی کرده باشم تا وقتتون تلف نشه . حالا هرطور راحتین.

OMIT
06-05-2015, 20:42
من ادعا نکردم خیلی تو کارم واردم من در حد سوالات اولیه جواب میدم برای سوالات تخصصی تر باید با دوستان مشورت کنم.
جناب لحن صحبت کردن شما طوریه که انگار میخواین ادمو بکوبین تا بهش راه نشون بدین....

oil trader
07-05-2015, 12:41
سوال کردن اگه کوبیدن باشه شما ببخشین.
شما گفتین فروش مستقیم از شرکت نفت ، منهم میگم باید جزییات رو بدونین. همین.