ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    jalal13
    مهمان

اطلاعات در مورد واردات آدامس

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و تجار محترم
    دوستان اگر کسی در مورد واردات آدامس از صفر تا صد اطلاعاتی دارد ممنون میشم این اطلاعات را در اختیار ما هم بزاره
    چه آدامسی بازار بهتری دارد برای واردات؟
    از کجا بهتره وارد بشه ترکیه یا روسیه یا دوبی؟؟
    تعرفه ی گمرکیش چنده؟
    jalal13
    مهمان
    up up up
    155
    کاربر فعال
    اگر از دبی خواستید خرید کنید میتونم براتون انجام بدم خرید و ترخیص و تحویل در مقصد.یا اینکه خودتون خرید کنید دبی تحویل بدید و در مقصد تحویل بگیرید.
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    از ترکیه فرش اسمایل بیار اول تا دست راه بیفته saadet.com.tr
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط profbehrooz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    از ترکیه فرش اسمایل بیار اول تا دست راه بیفته saadet.com.tr
    ببحشید شما چرا خودتان نمیارید؟؟؟؟؟//
    278
    کاربر فعال
    تمام مواد غذایی که از ترکیه بیاد بایستی دارای مجوز باشه . قاچاق الان خیلی گیر میدند . ما الان آدامس exit میفروشیم که خیلی خوبه فروشش ولی چند وقتیه که قاچاق کالا داره گیر میده . خواستی من میتونم برات پیدا کنم
    91
    کاربر فعال
    کارخانه های خودمون هم دست کم از کارخانجات ترکیه حتی در همین وضع ندارن به نظرم آدامس های داخلی هم خیلی خوبن من به شخصه آدامس های ترکیه رو نمیخرم چون فقط پول ترک بودنشون رو میگیرن.
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط golder [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    کارخانه های خودمون هم دست کم از کارخانجات ترکیه حتی در همین وضع ندارن به نظرم آدامس های داخلی هم خیلی خوبن من به شخصه آدامس های ترکیه رو نمیخرم چون فقط پول ترک بودنشون رو میگیرن.
    نه پسر خوب همش هم اینطور نیست
    آدامس های خارجی و مخصوصا ترکیه ای رایحه شون طعمشون واقعا بی نظیره . مثلا همین آدامس exit که گفتم . مدل ایرانیش اومده تو بازار اسمش پرستو هست . بدرد لای جرز دیوار هم نمی خوره یک طعم گندی داره که نگو . یا مثلا آدامس موز کره که با برند banana وارد ایران میشه . باز همین کارخونه ی پرستو داره ازش تولید میکنه افتضاهه یا کارخانه زرین که تولید کننده آدامس هست اون هم موز ایرانی میزنه افتضاه . یا کارخونه شیک . الان از وقتی این آدامس ترکیه ای مثل exit و یا nazar وارد ایران شده فروش ادامس ایرانی از نصف هم کم تر شده . الان اولیپس و اوربیت و ویویدنت دارن تو ایران غوغا میکنند .
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیز [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    از دبی خرید کن.
    دبی برای خودم هم راحت تر است اما فعلا خودم امکان خروج ندارم و شرکت های موجود هم قیمت های بالا میدن
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به دوستان عزیز ادامس ترکی باقیمت مناسب برای پخش از کجا میتونیم تهیه کنم با تشکر راهنمایی کنید چه مارکی از همه مناسب تر
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع