ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به دوستان عزیز ادامس ترکی باقیمت مناسب برای پخش از کجا میتونیم تهیه کنم با تشکر راهنمایی کنید چه مارکی از همه مناسب تر
    282
    کاربر فعال
    [QUOTE=sinaamiri753;31239]سلام به دوستان عزیز ادامس ترکی باقیمت مناسب برای پخش از کجا میتونیم تهیه کنم با تشکر راهنمایی کنید چه مارکی از همه مناسب تر [/QU
    بانه و بوکان راحتره . بشرطی که خودت نیاری . باید بگی برات بفرستند البته اگر بهت اعتماد کنند . ما خودمون داریم آدامس exit میفروشیم . خیلی پرفروشه

کمک خواستی میتونم کمکت کنم
    خدایا مرا آن ده که آن به .
    www.Asiaptco.ir
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به کاربر عزیزstable....لطفا خصوصی چک کن
    ویرایش توسط sinaamiri753 : 01-02-2015 در ساعت 13:54
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به کاربر ........stableخصوصیتو چک کن
    51
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal13 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دبی برای خودم هم راحت تر است اما فعلا خودم امکان خروج ندارم و شرکت های موجود هم قیمت های بالا میدن
    از آقا حسین می تونید درخواست کنید تا در مورد خرید و ترخیص به شما کمک کنه. پست شماره 3
    525
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.behdarvand [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگر از دبی خواستید خرید کنید میتونم براتون انجام بدم خرید و ترخیص و تحویل در مقصد.یا اینکه خودتون خرید کنید دبی تحویل بدید و در مقصد تحویل بگیرید.
    سلام دوست عزیز من از بابت ترخیص مشکلی ندارم برای خرید نیاز به کمک دارم
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من براي واردات هرگونه ادامس از دبي آمادگي دارم شماره 09168512308
    36
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    آدامسهایی که از ترکیه میاد 99درصد قاچاق میان.مابقی هم تو بار مسافر و چمدانی.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.behdarvand [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگر از دبی خواستید خرید کنید میتونم براتون انجام بدم خرید و ترخیص و تحویل در مقصد.یا اینکه خودتون خرید کنید دبی تحویل بدید و در مقصد تحویل بگیرید.

سلام
    تولید کننده و توزیع کننده شوینده های بهداشتی هستیم-
    اقلام تولیدیمان را به فروشگاه ها ی مواد غذایی و سوپرمارکت ها عرضه می کنیم-
    در راستای همکاری با سوپرمارکت ها ؛تصمیم به توزیع مواد غذایی و خوراکی (خارجی) را داریم-
    با بررسی و مذاکرات داخلی شرکت ؛مبنا ی ارتباط را از آدامس ها و یا مشابه گذاشتیم-
    احتیاج به راهنمایی و آماده همکاری می باشیم
    آماده همکاری با واردکننده ها و توزیع اجناس به سوپرمارکت ها به صورت عمده شماره تماس: 02177728164 /02177728155 /02177728176 sahbashimi.co@gmail.com
    0
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    كلیاتی درباره شرکتهای سهامی:
    برابر ماده اول لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 24 اسفندماه 1347 كه می گوید: (شرکت سهامی شرکتی است كه سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود مبلغ اسمی آنها است) سرمایه شرکت سهامی متساوی القیمه تقسیم شده مبلغ اسمی سهام و حتی درصورت تجزیه آن قطعات سهام باید متساوی باشد.
    تجزیه سهم بدین صورت است كه هر سهم ممكن است چند قطعه معین كه (پاره سهم) نامیده می شود تجزیه گردد. هر پاره سهم دارای ارزش معین بوده ولی فاقد حقوق مربوط یك سهم می باشد و مجموع آنها یك سهم را تشكیل می دهد.
    برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] مراجعه فرمایید.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع