ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

راهنمایی درباره واردات با حجم کم بدون تحویل به گمرک

با سلام و درود خدمت همه ی عزیزان.
    راستش یه چن وقتیه در زمینه بدلیجات دارم فعالیت می کنم و کارخونه ای که ازش می خوام تو چین بخرم، اجناسش و قیمتشو می دونم، سؤالم اینه که چون حجم کالا کم ولی ارزشش زیاده میشه کالاهامو با خودم بیارم و تحویل به گمرک ندم!؟ اگه کسی در این مورد توضیح جامعی بده یا تاپیکی در این مورد بهم معرفی کنه ممنون میشم. یا علی
    41
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگر کارشناس تشخیص دهد که جنبه تجاری دارد مشمول تعرفه می شود مثلا تعداد زیاد باشد مورد داشتیم کارشناسی به تعداد تسبیح های زیاد گیر داده است و زیر بار سوغات بودن نمی رفت! البته اگر یکی دو عدد باشد شاید گیر ندهند مثلا من خودم یکی از راه های خرج سفر در آوردنم خرید گردنبد و ساعت های گران قیمت و حمل با خودم(استفاده) است! چون یکی است کار ندارند ولی بسیار دیده ام که به تعداد ده بیست تا گیر داده اند!
    بند ض ماده یک قانون گمرک در مورد کالای تجاری می گوید: كالايي كه به تشخيص گمرك ايران براي فروشصادر يا وارد مي گردد اعم از اي ن كه به همان شكل يا پس از انجام عمليات
    اعم از توليدي، تفكيك و بسته بندي به فروش برسد.
    پس ببینید می گوید تشخیص! و این کار را سخت می کند
    تازه موارد بالا در صورتی است که کالا با خودتان و به عنوان سوغات آورده شود ولی اگر برایتان ارسال شود مشمول گمرکی خواهد شد
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط isadf [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگر کارشناس تشخیص دهد که جنبه تجاری دارد مشمول تعرفه می شود مثلا تعداد زیاد باشد مورد داشتیم کارشناسی به تعداد تسبیح های زیاد گیر داده است و زیر بار سوغات بودن نمی رفت! البته اگر یکی دو عدد باشد شاید گیر ندهند مثلا من خودم یکی از راه های خرج سفر در آوردنم خرید گردنبد و ساعت های گران قیمت و حمل با خودم(استفاده) است! چون یکی است کار ندارند ولی بسیار دیده ام که به تعداد ده بیست تا گیر داده اند!
    بند ض ماده یک قانون گمرک در مورد کالای تجاری می گوید: كالايي كه به تشخيص گمرك ايران براي فروشصادر يا وارد مي گردد اعم از اي ن كه به همان شكل يا پس از انجام عمليات
    اعم از توليدي، تفكيك و بسته بندي به فروش برسد.
    پس ببینید می گوید تشخیص! و این کار را سخت می کند
    تازه موارد بالا در صورتی است که کالا با خودتان و به عنوان سوغات آورده شود ولی اگر برایتان ارسال شود مشمول گمرکی خواهد شد
    خیلی ممنون دوست عزیز، پس همین طور که شما فرمودید حتماً کالاهای گران قیمت شامل قوانین گمرک می شود ولی آیا تعرفه ای که در گمرک می زنن با آن بار کمی که تحویل به کشتی بدی و بیارن تعرفه هاش یکیه یا نه؟ در کل مبنای گمرک خوردن یک کالا به چه صورته؟ شرمنده اگه زیادی سؤال می پرسم. مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)