ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

سفر به کربلا و بردن دلار از ایران

با سلام خدمت دوستان
    من می خواهم باتور زیارتی به کربلا بروم از دوستم شنیدم که دلار می توانم ببرم و پول ایران اونجا تحویل بگیرم
    چندتا سوال برام پیش آمده
    1- دلار را از روی پاسپورتم میگویند شیراز بانک ملت می دهد ولی چه قیمتی به من میدهد و اونجا با چه قیمتی حساب می شود و چه مقدار پرداخت می شود به من
    سقفجابجای چه قدر است
    از کجا قیمت فروش دلار را از صراف عراقی بگیرم
    آیا ضرر می کنم ببرم یا سود

ایا به ریسکش می ارزد
    از دوستان تقاضای همکاری دارم اگر کسی هم کربلا هست به من اصلاع دهد در همین تاپیک
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    آبدیت
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    اقای زارعی شما هر سال یکبار برای سفر خارج از کشور میتونید 300 دلار ارز با نرخ مبادلاتی بگیرید که حدودا 2600 تومان است و با ارائه پاسپورت و ویزا و بلیط و فیش عوارض خروج از کشور یا از بانک ملت شهرتون و یا از بانک ملت فرودگاه میتونید بگیرید
    سقف خروج ارز از کشور 5000 دلار یا معادل ان به سایز ارزها است
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقای زارعی شما هر سال یکبار برای سفر خارج از کشور میتونید 300 دلار ارز با نرخ مبادلاتی بگیرید که حدودا 2600 تومان است و با ارائه پاسپورت و ویزا و بلیط و فیش عوارض خروج از کشور یا از بانک ملت شهرتون و یا از بانک ملت فرودگاه میتونید بگیرید
    سقف خروج ارز از کشور 5000 دلار یا معادل ان به سایز ارزها است
    تشکر مهندس ولی بیشتر توزیع می دهیدکه چیکار کنم چون سرکارروان خودش میاد پاسپورت همه رو می گیره وبلیت ویزا صادر می کند من چگونه قبل از حرکتم اینکار رو کنم آیا فقط ارائه پاسپورت به بانک کفایت می کند یا باید نامه ای چیزی از طرف حج وزیارت براشون ببرم
    بعدا این ارزی رو که به من می دهند آیا بانرخ دولتی می دهد یا آزاد چون من باید درعراق به صرافی به صورت عرض آزاد مبادله اش کنم واینکه میزان سود من چقدر می شود لطفا راهنمایی کنید تا کاروان حرکت نکرده است
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    همونطور كه دوستمون گفتن 300دلار بيشتر نميدن اونم به نرخ تبادلي
    اما اين ارز رو ببريد اونور سود ميكنيد اما نه خيلي زياد
    چون ارزش دلار تو كشور ما بالاتر از ارزش واقعي جهاني هستش به خاطر تحريم و مشكلات پولي
    شما يه كار ديگه كن
    بيا به جاي دلار امريكا يا كنادا
    ارزهاي كشورهاي ديگه مثل ارمنستان اذرباييجان روسيه و از اين قبيل كشورها كه خريد و فروشش كمه رو بگير بر اونجا چنجش كن به دلار
    و از اونور دلار امريكا يا كانادا بيار
    چون داريم به اخر سال ميلادي نزديك يشيم دلار كانادا و استراليا و بعدش امريكا خريدار زيادي پيدا ميكنه و معمولن اين پول ها تو ايران ارزشش از بازار جهاني بيشتره. اينجوري همسفر زيارتي رفتي هم سود خوبي هم كرديد
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    همونطور كه دوستمون گفتن 300دلار بيشتر نميدن اونم به نرخ تبادلي
    اما اين ارز رو ببريد اونور سود ميكنيد اما نه خيلي زياد
    چون ارزش دلار تو كشور ما بالاتر از ارزش واقعي جهاني هستش به خاطر تحريم و مشكلات پولي
    شما يه كار ديگه كن
    بيا به جاي دلار امريكا يا كنادا
    ارزهاي كشورهاي ديگه مثل ارمنستان اذرباييجان روسيه و از اين قبيل كشورها كه خريد و فروشش كمه رو بگير بر اونجا چنجش كن به دلار
    و از اونور دلار امريكا يا كانادا بيار
    چون داريم به اخر سال ميلادي نزديك يشيم دلار كانادا و استراليا و بعدش امريكا خريدار زيادي پيدا ميكنه و معمولن اين پول ها تو ايران ارزشش از بازار جهاني بيشتره. اينجوري همسفر زيارتي رفتي هم سود خوبي هم كرديد
    سلام
    ارزهاي كشورهاي ديگه مثل ارمنستان اذرباييجان روسيه و از اين قبيل كشورها كه خريد و فروشش كمه رو آیا بانک می دهد به من بهم بگویید ارزشش در ایران حالا یا دولتی یا آزاد چقدر
    آیا صراف عراقی قبول می کند که که این ارزها رو به من بدهد یعنی به دلار برایم چنجش کند ریسک کارش چقدر بالا است چون من 5نفر همراه دارم که از اقوام نزدیکم هستند وارز اون ها رو می خواهم بگیرم ببرم
    آیا دلار راحتتر وبی خطر نیست جهت چنج کردنش
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    اينكه صرافي هاي عراقي چنج ميكنن يا نه رو نميدونم اما دبي چنج ميكنن
    به هر حال صرافي هستش بايد چنج كنه
    اينو كه ايا ارز ديگه اي مديه يا نه رو سركاروانتون بايد بپرسه
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اينكه صرافي هاي عراقي چنج ميكنن يا نه رو نميدونم اما دبي چنج ميكنن
    به هر حال صرافي هستش بايد چنج كنه
    اينو كه ايا ارز ديگه اي مديه يا نه رو سركاروانتون بايد بپرسه
    تشکر از راهنمایی تمامی دوستان
    278
    کاربر فعال
    تا جای که من میدونم سال گذشته به هر نفر اگر به صورت هوایی سفر میکرد 300 دلار و اگر به صورت زمینی سفر کنه 200 دلار تعلق میگیره
    نحوه دریافت
    وقتی مدیر کاروان پاپورت های شما رو گرفت و بعد از یک مدتی به شما پس داد . یعنی ویزا برای شما دریافت شده . اگر یکی از صفحه هاش رو نگاه کنید میتونید مهر روادید رو اونجا ببینید
    با همراه داشتن پاسپورت و کارت ملی به شعبه ارزی بانک ملت شهرتون میرید و یک فرمی رو پر میکنید و سپس مبلغ 200 دلار رو با ارز 2600 تومنی به حساب بانک میریزید و 200 دلار دریافت میکگنید

و اما قیمت ارز در عراق

در عراق متوسط قیمت 200 تا 300 تومن گرون تر از ارز آزاد ما هست . یعنی اگر در ایران ارز 3200 تومن هست . در عراق 3400 یا 3500 تومن این ارز رو میخرند .
    شما میتونید با فروش 200 دلار تقریبا 180 هزار تومن کاسب بشید
    معمولا در اطراف بقعه مبارکه صراف ها همیشه هستند و ارز رو دریافت و پرداخت میکنند
    علاوه بر ارز دولتی که 200 دلار هست ارز آزاد هم میتونید با خدتون ببرید .
    بر خلاف مرز های دیگه در عراق هیچ کس از شما نمی پرسه که چند دلار دارید .

اگر شما 10000 دلار هم ببرید کاغذی مینی بر اظهار ارزی پر نخواهید کرد.
    هیچ خطری هم نداره . ولی خوب بدون همه عراقی هایی که به نحوی با ایرانی سروکار همشون فارسی میدونند . برا همین اگر بفهمند که مثلا 5000دلار داری شاید یکم برات خطر داشته باشه از نظر امنیتی . خلاصه کنم ازت بدزدند . پیشنهاد میکنم خوردخورد و به صراف های مختلف بفروش که ردی از خودت بجا نگذاری .
    این اون چیزی بود که من به شخصه انجام دادم
    ویرایش توسط stable.rock90 : 23-11-2014 در ساعت 18:10
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط stable.rock90 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    تا جای که من میدونم سال گذشته به هر نفر اگر به صورت هوایی سفر میکرد 300 دلار و اگر به صورت زمینی سفر کنه 200 دلار تعلق میگیره
    نحوه دریافت
    وقتی مدیر کاروان پاپورت های شما رو گرفت و بعد از یک مدتی به شما پس داد . یعنی ویزا برای شما دریافت شده . اگر یکی از صفحه هاش رو نگاه کنید میتونید مهر روادید رو اونجا ببینید
    با همراه داشتن پاسپورت و کارت ملی به شعبه ارزی بانک ملت شهرتون میرید و یک فرمی رو پر میکنید و سپس مبلغ 200 دلار رو با ارز 2600 تومنی به حساب بانک میریزید و 200 دلار دریافت میکگنید

و اما قیمت ارز در عراق

در عراق متوسط قیمت 200 تا 300 تومن گرون تر از ارز آزاد ما هست . یعنی اگر در ایران ارز 3200 تومن هست . در عراق 3400 یا 3500 تومن این ارز رو میخرند .
    شما میتونید با فروش 200 دلار تقریبا 180 هزار تومن کاسب بشید
    معمولا در اطراف بقعه مبارکه صراف ها همیشه هستند و ارز رو دریافت و پرداخت میکنند
    علاوه بر ارز دولتی که 200 دلار هست ارز آزاد هم میتونید با خدتون ببرید .
    بر خلاف مرز های دیگه در عراق هیچ کس از شما نمی پرسه که چند دلار دارید .

اگر شما 10000 دلار هم ببرید کاغذی مینی بر اظهار ارزی پر نخواهید کرد.
    هیچ خطری هم نداره . ولی خوب بدون همه عراقی هایی که به نحوی با ایرانی سروکار همشون فارسی میدونند . برا همین اگر بفهمند که مثلا 5000دلار داری شاید یکم برات خطر داشته باشه از نظر امنیتی . خلاصه کنم ازت بدزدند . پیشنهاد میکنم خوردخورد و به صراف های مختلف بفروش که ردی از خودت بجا نگذاری .
    این اون چیزی بود که من به شخصه انجام دادم
    بازم تشکر
    از دوستان اگر کسی تجربی خوب یا بدی دیگه دارند بگویند برای همه خوبه واطلاع رسانی مناسبی میشه فعلا امروز پاسپورتو دادم تحویل برگرده میرم کاراشو می کنم خیلی خیلی ممنون
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع