ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    Navid_atabaki
    مهمان

فروش رب گوجه فرنگی

فروش رب گوچه فرنگی بابرند ایرانا

بریکس 27 ویژه صادرات

بسته بندی 800 گرم ایزی اوپن(اسان بازشو) تحویل تهران 3300 تومان
    بیش از صد تن موجود هست

بسته بندی 800 گرم با درب ساده به صورت محدود تحویل تهران 2900 تومان

09146148065 اتابکی
    ویرایش توسط Navid_atabaki : 13-11-2014 در ساعت 11:58
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid_atabaki [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    فروش رب گوچه فرنگی بابرند ایرانا

بریکس 27 ویژه صادرات

بسته بندی 800 گرم ایزی اوپن(اسان بازشو) تحویل تهران 3300 تومان
    بیش از صد تن موجود هست

بسته بندی 800 گرم با درب ساده به صورت محدود تحویل تهران 2900 تومان

09146148065 اتابکی
    سلام
    خيلي قيمتت بالا هستش
    همين رب قيمت درب كارخونه براي درب ساده 2450 هستش و درب ايزي اوپن هم فكر كنم 2600 كيفيت ربش هم پايين هستش
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    Navid_atabaki
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    خيلي قيمتت بالا هستش
    همين رب قيمت درب كارخونه براي درب ساده 2450 هستش و درب ايزي اوپن هم فكر كنم 2600 كيفيت ربش هم پايين هستش
    دوست عزیز فکر کنم وقتی چیزی نمیخواید بخرید این شعور رو باید داشته باشید که رو سر مال بقیه نزنید(حتی اگر حرفتون دروغ نباشه!!)

درضمن این رب ها مخصوص صادرات تولید شده و باز اگر حساب کتاب بلد باشید میفهمید که رب از مشهد تا تهران هزینه حمل خورده و این قیمت تهران هست
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    اخه ادم واسطه دسته دهم تو كه اينكاره نيستي چرا الكي تاپيك يمزاري
    كرايه حمل از مشهد تا تهران براي هر قوطي نهايتن 60 تومان هستش براي يك تريلي
    قيمت اين رب هم همونطور كه گفتم هستش
    من شعور دارم اما امثال شماها هستين فكر ميكنيد همه مثل خودتون شعور ندارن و گلابي به دنيا اومدن
    اخه چرا وارد موضوعي ميشي كه بلد نيستي اخه 100تومن نه 200 تومن رو هر قوطي بكش نه ديگه 400_500 تومن
    اين نشون ميده اين بار 3_4دست چرخيده خبرش به تو رسيده
    تو اصلن اين رب رو ديدي؟ميدوني رب فله اش رو از كجا تهيه ميكنه كه ميگي مخصوص صادراته .
    اخه اين چه حرف مسخره اي ميزني برو اول اطلاعات بگير در مورد جنسي كه ميخواي اگهي بدي بعد بيا اينجا اعلام موجوديت كن

اگه ما اينجا چيزي نگيم كه امثال شماها به گند ميكشيد اين سايت رو با قيمتهاي كذايي و محصولاتي كه وجود خارجي نداره يا واسطه دسته 5يا 6 اون محصوليد .

مشكل مملكت ما همينه افراد به كاري وارد نيستن يا اصلن اطلاعاتي ندرن بعد وارد اون كار ميشن ادعا هم ميكنن
    كسي هم بهشون بگه كارت و حرفت اشتباه هستش زود القابي كه لايق شخصيتشونه رو به طرف ميگن
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

Navid_atabaki
    مهمان
    دوست عزیز این بار الان دست یه شرکت دولتی هست و بنده هم مسئولیت فروشش رو دارم
    شما که خریدار نیستید بیجا می کنید قیمت میپرونید! اگر میتونی تهیه کنی بسم الله برو بگیر بفروش
    من الان طی یک هفته گذشته بالای 50 تن فروش داشتم

لازم نیست به بنده درس اخلاق و کسب و کار بدید
    مشکل مملکت ما اینه که امثال حضرت عالی احساس می کنید که حرف نزنید مردم فکر می کنند لالید
    بنده این رب رو بالاتر از این قیمتا فروختم و مردم هم عقلشون رسیده خرید کردن لازم نیست شما کاسه داغ تر از آش بشید

بد اخلاقی هم حدی داره برادر برو دنبال کسب روزی حلال خودت و با دروغ و افترا نون کسی رو آجر نکن
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    من تو اين توهمت موندم خداييش
    تو اگه يه ذره اطلاعات داشتي ميفهميدي كه كرايه حمل چقدر هستش
    وقتي رب چين چين داره قيمتش رو 3000تومن ميده يا رب ممتاز رضوي قيمتش زير 3000تومان هستش يه رب بي كيفيتي مثل ايرانا نميتونه عرض اندام كنه
    تا چه برسه كه واسه صادرات بده . رو اون قيمتي كه تو دادي. اونم ارگان دولتي بياد ايرانا بفروشه اونم با اين قيمت. مگه فقط توي شهر شما از اين اتفاقا بيفته و بتونيد به مردم قالب كنيد اون رب بي كيفيت رو با اون قيمت
    در ضمن من اين رب هاي بي كيفيت چيني رو كار نميكنم .

برو خودتو اصلاح كن. يكمي هم اطلاعاتتو زياد كن پسر جان

731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    در ضمن من تو اين سايت هر جا ببينم حرفي خلاف واقع زده ميشه و يا جنسي معرفي ميشه كه قيمتش غير واقعي هست شفاف سازي ميكنم كه دوستان تازه وارد دچار سردرگمي نشن و تو چاله نيفتن

Navid_atabaki
    مهمان
    من عشق این دلسوزی شما هستم!!

بار آخرتون باشه در مورد تاپیک های بنده نظر میدید جناب مقدم
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز در مورد این اگهی که دادی اولا تنها بریکس رب گوجه مهم نیست نحوه بسته بندی چاپ روی قوطی و از همه مهم تر برند اون محصول هست که شما اعلام نکردین ولی اگر کسی مشتری داره من به هر مقدار بخواد به قیمت 2800 تومان با همین مشخصات بهش میدم
    در صورت نیاز تماس بگیرید 09126781980 حیدری
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام من دارم درب کارخانه شیراز شیشه وحب ساده رو 2900میگن با بریکس 27-28 دو درصد نمک
    ایزی دور 200تومن گرونه یعنی 3100تومن این قیمت در کارخاجات شیراز مثل برند طراوت ومهشر ودست چین
    چون بریکسش بالا است مثلا دادفر داره بریکس 12و13 قیمتش پایین و کفیت نداره
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع