ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    لازم بذکر استکه میلگردهای کمپوزیتی بیشتر برای سازه های دریای و فاضلاب و امثالهم خوب است.
    در ضمن با توجه به رفتار متفاوت مکانیکی طراحی متفاوتی نیاز دارد (بدینصورت نیستکه میگرد فولاذی رو برداری جاش کمپوزیتی بزارین).
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    لازم بذکر استکه میلگردهای کمپوزیتی بیشتر برای سازه های دریای و فاضلاب و امثالهم خوب است.
    در ضمن با توجه به رفتار متفاوت مکانیکی طراحی متفاوتی نیاز دارد (بدینصورت نیستکه میگرد فولاذی رو برداری جاش کمپوزیتی بزارین).
    من توضیح دادم که میلگرد کامپوزیت و کاربری اون بعد ازگذشت بیش از یک دهه در اقصی نقاط دنیا هنوز در ایران شناخته شده نیست .در صنعت ساختمان ایران با توجه به سنت گرایی و عدم علاقه سرمایه گزاران به نو آوری و عدم آشنایی با علوم نوین معماری و سازه جهت فروش هر نوع محصول جدید با مشکلات جدی روبرو هستید . من باب مثال عرض کنم دهه ۷۰ شمسی از ایتالیا نمونه بلوک یونولیتی و طرح توجیهی تولید اون بدست من رسید که بعد از ارايه طرح به ساز مان صنایع ومعادن تا مدتها مضحکه کارشناسان صنایع و معادن بودم !!
    در حال حاضر ساختمانها یی حتی در کشورهای نه چندان پیشرفته کمونیستی سابق اجرا میشود که یک عدد آجر یا یک عدد بلوک یا ۱ متر سنگ حتی در نما و نازک کاری در اون استفاده نمی شود (خصوصی و دولتی ).
    مصرف میلگرد کامپوزیت در سازه های دریایی مثل اسکله و موج گیر و کانلهای آب وفاضلاب از حداقل ۳۰ تا ۴۰ سال پیش آغاز شده و در حال حاضر درصنعت ساختمان چه انبوه سازی وچه سبک سازی مصرف میشود . شما با یک گردش تفریحی و کم خرج در اینترنت می تونید به دانسته های خودتون بیافزایید . با تشکر میرزارضی
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    به نظر در این موارد یکی از مهمترین فاکتورها بحثه قیمته
    جناب میرزارضی قیمت میلگرد کامپوزیت نسبت به میلگرد فلزی چطوره؟
    و در حال حاضر که این محصول در ایران تولید نمیشه آیا با هزینه های واردات میتونه با قیمت میلگرد فلزی که کاملا دردسترس است رقابت کنه و اصطلاحا توجیه قیمتی داره برای جایگزینی در ساخت و ساز؟
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    در مورد ارسال نمونه چطور می تونید همکاریکنید
    tamin.sanat.pasargad@gmail.com
    دانشمند
    مهمان
    عرض ادب ببنید قیمتش که تنی ۶۲۵ دلار درب کارخانه هستش . و متراژ او در واحد تن و سایز به شرح زیر فقط کرایه حمل رو باید به اضافه کرد که ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار متغیره (شانس پیدا کردن تریلر )
    10mm=1620m
    12mm=1126m
    14mm=826m
    16mm=626m
    22mm=335.5
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط تامین صنعت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    در مورد ارسال نمونه چطور می تونید همکاریکنید
    tamin.sanat.pasargad@gmail.com
    بالاتر پیام گذاشتم برای یک دوست دیگه شما باید به بنده اعلام کنید که قصد آزمایش دارید یا نه ؟ اگر قصد آزمایش دارید طبق نیاز آزمایشگاه ارسال میکنم ولی چون ارسال نمونه واسم هزینه بر هستش فقط دقیق اعلام کنید .
    لطفا به نظرات قبلی رجوع کنید .
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط دانشمند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ...
    مصرف میلگرد کامپوزیت در سازه های دریایی مثل اسکله و موج گیر و کانلهای آب وفاضلاب از حداقل ۳۰ تا ۴۰ سال پیش آغاز شده و در حال حاضر درصنعت ساختمان چه انبوه سازی وچه سبک سازی مصرف میشود . شما با یک گردش تفریحی و کم خرج در اینترنت می تونید به دانسته های خودتون بیافزایید . با تشکر میرزارضی
    دوست عزیز اتفاقا رشته تخصصی من ساختمان هست و لزومی به گردش در اینترنت برای افزایش دانسته ها ندارم. و صدالبته نمیخام وارد بحث تخصصی بشم ، در این حد ذکر میشود که باتوجه به تفاوت رفتارهای مکانیکی (تنش و تغییرشکل نسبی و الاستیسیته) دو میلگرد مورد بحث ، استفاده میلگرد کامپوزیتی در سازه های معمولی ممکن است ولی باید در طراحی سازه مدنظر باشد. فلذا دوستان علاوه بر مدنظر داشتن قیمت، مذاکره با نظام مهندسی منطقه خود مفید خواهد بود.
    بالخصوص که همچنانچه خودتون مثال زدین اینجا ایرانه و نمیشه براساس روشهای جهانی کار کرد! کافیه نظام مهندسی یا سازمان مسکن قبولش نکنند!!!
    ویرایش توسط oil trader : 15-11-2014 در ساعت 15:30
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز اتفاقا رشته تخصصی من ساختمان هست و لزومی به گردش در اینترنت برای افزایش دانسته ها ندارم. و صدالبته نمیخام وارد بحث تخصصی بشم ، در این حد ذکر میشود که باتوجه به تفاوت رفتارهای مکانیکی (تنش و تغییرشکل نسبی و الاستیسیته) دو میلگرد مورد بحث ، استفاده میلگرد کامپوزیتی در سازه های معمولی ممکن است ولی باید در طراحی سازه مدنظر باشد. فلذا دوستان علاوه بر مدنظر داشتن قیمت، مذاکره با نظام مهندسی منطقه خود مفید خواهد بود.
    بالخصوص که همچنانچه خودتون مثال زدین اینجا ایرانه و نمیشه براساس روشهای جهانی کار کرد! کافیه نظام مهندسی یا سازمان مسکن قبولش نکنند!!!
    هدف اصلی من از ایجاد این تایپیک استفاده از تجربیات افراد است ٬دوست وهمکار گرامی
    .قبل از هر چیزی عنوان کنم که چون فضا محدوده شاید سوء تفهم هایی پیش بیاد و ضمن پوزش از شما به طور کلی باهاتون موافقم اینکه گفتم در اینترنت یه سرچ جزیی بفرمایید حمل بر بی ادبی نباشه چون حدس زدم شما تخصصی صحبت میفرمایید نظرم این بود که تجربیات شما می تونه به باز شدن قضیه چه مثبت وچه منفی کمک کنه .به هر حال پروژه هایی در حال اجراست که به طور تلفیقی در آنها استفاده میشه و البته حتی در سازه های پیچیده هم قابل اجراست . نظر شخصی خودم نسبت به موضوع مثبته و مد نظرم هست که حتی اگر موفق به اخذ تاییده های ادارات مختلف هم بشه باز هم زمان و هزینه زیادی لازم هست تا به عنوان یه تجارت سود آور در بازار مطرح بشه
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    خواهش میکنم . منهم با نظر شما موافقم از اینکه ایران با تکنولوژی روز هماهنگ بشه . و یکی از مزیتهای میلگرد کمپوزیتی میتواند سبک سازی وزن ساختمان و کاهش مصالح مصرفی باشد.

منهم خواستم به اطلاع دوستان برسانم که مسایل تخصصی را مد نظر داشته باشن. مثلا ببینن مرکز تحقیقات مسکن موافقه؟ نظام مهندسی اوکی کنه تا بعدا به مشکل نخورن.

از بدبختی ما ایرانیها یکیش هم تنگ نظریه. با اینکه جاش نیست اما حالا حرف به اینجا کشید خاطره ای یادم افتاد : زمانی من یه کتابی رو در مورد بتن الیافی به مرکز تحقیقات معرفی کردم (که چاپ ا سی آی از معتبرترین موسسات جهانی بود) و گفتم اگه مرکز موافق باشه حاضرم ترجمه اش کنمتا مرکز چاپ کنه . گفتن بزار بررسی کنیم بعد موافقت نکردن و ایرادی که به کتاب گرفتن گفتن این کتاب رفرنس زیاد داده !!!
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من با نظره دوستمون موافقم كه از نهاد هاي ذي صلاح استعلام بشه
    كالاهايي كه براي بار اول ميخواد وارد بشه روي وارداتش كمي سخت گيري وجود داره
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)