ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    86
    کاربر جدید
    کاربر جدید

معرفی شرکت حمل یخچالی

سلام دوستان
    شرکت حمل و نقل بین المللی و داخلی میخواستم که از مقصد استانهای شمالی به روسیه و همچنین بندر عباس بار یخچالی ببره
    اکثر شرکتهای حمل که تو تهرانن از شمال بار نمیزنن

همچنین کسانی که تجربه دارن, بین راننده ترک (منظور اهل ترکیه) با ایرانی فرقی هست؟ چون باری رو روسیه میخوام بفرستم و یه شرکت حمل میگه راننده ترک بهتره چون ویزا نمیخواد.
    ایا راننده ترک متعهد به بار کامیونش هست؟

دوستان اگه کشتیرانی هم میشناسن که بتونه کانتینر یخچالی تهیه کنه از انزلی به استاراخان ممنون میشم معرفی کنن.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    کانتینر یخچالی کمه. ولی هست. خزر شیپینگ داره.
    ولی ریسک نکن. به این کشتی ها اعتمادی نیست. یه دفعه میبینی بارت سه هفته میمونه رو اب. مخصوصا الانم که فصل سرماست و روسیه یخبندانه.
    پیشنهاد میکنم بارت رو حتما کامیونی بفرست چون احتمالا میخوای میوه تره بار بار بزنی.
    در ضمن راننده های یخچالی خط روسیه هم ترک نیستن. 95 درصدشون یا بچه های ماخاچکالا هستن یا اذری.
    بهت توصیه میکنم اصلا با اذری ها کار نکنی. سعی کن راننده ماخاچکالایی پیدا کنی. هم منصف ترن هم خدا پیغمبر سرشون میشه. ما یه بار به یه اذری بار کلم دادیم طرف رفت خونش گرفت خوابید. بار کلا گندید. یخچالشون رو هم از مرز که رد میشن خاموش میکنن. صد در صد تو ماشینت ترموگراف بزار و تو بارنامه هم ذکر کن که اگر دما خارج از محدوده مورد نظر باشه و به بار اسیب برسه ضرر زیانش رو باید بده.

راننده خواستی من سراغ دارم
    پیغام خصوصی بزن.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

حمل بار یخچالی به روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ولی ریسک نکن. به این کشتی ها اعتمادی نیست. یه دفعه میبینی بارت سه هفته میمونه رو اب. مخصوصا الانم که فصل سرماست و روسیه یخبندانه.
    پیشنهاد میکنم بارت رو حتما کامیونی بفرست چون احتمالا میخوای میوه تره بار بار بزنی.
    در ضمن راننده های یخچالی خط روسیه هم ترک نیستن. 95 درصدشون یا بچه های ماخاچکالا هستن یا اذری.
    بهت توصیه میکنم اصلا با اذری ها کار نکنی. سعی کن راننده ماخاچکالایی پیدا کنی. هم منصف ترن هم خدا پیغمبر سرشون میشه. ما یه بار به یه اذری بار کلم دادیم طرف رفت خونش گرفت خوابید. بار کلا گندید. یخچالشون رو هم از مرز که رد میشن خاموش میکنن. صد در صد تو ماشینت ترموگراف بزار و تو بارنامه هم ذکر کن که اگر دما خارج از محدوده مورد نظر باشه و به بار اسیب برسه ضرر زیانش رو باید بده.

پیغام خصوصی بزن.
    سلام
    من راننده یخچالی هستم و تریلی یخچالی دارم به همراه ویزای روسیه.در صورتی که بار یخچالی از هر نوع جهت بار گیری به هر جای روسیه داشتین من در خدمتم.09104999052 - 09121077492 فرزان
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    ماشین ایرانی مجهز و راننده متعهد در ایران هست مشکل اینجاست که نمیدونم چرا بیشتر صاحب بارها علاقه دارند بارشون و ماشین خارجی بزنه.ما از تهران تا مسکو پنج روزه میریم.و بار و صحیح و سالم تحویل میدیم.09121077492 --09104999052 فرزان
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

پیغام خصوصی بزن.
    سلام
    ماشین ایرانی مجهز و راننده متعهد در ایران هست مشکل اینجاست که نمیدونم چرا بیشتر صاحب بارها علاقه دارند بارشون و ماشین خارجی بزنه.ما از تهران تا مسکو پنج روزه میریم.و بار و صحیح و سالم تحویل میدیم.09121077492 --09104999052 فرزان
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak316i [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    شرکت حمل و نقل بین المللی و داخلی میخواستم که از مقصد استانهای شمالی به روسیه و همچنین بندر عباس بار یخچالی ببره
    اکثر شرکتهای حمل که تو تهرانن از شمال بار نمیزنن

همچنین کسانی که تجربه دارن, بین راننده ترک (منظور اهل ترکیه) با ایرانی فرقی هست؟ چون باری رو روسیه میخوام بفرستم و یه شرکت حمل میگه راننده ترک بهتره چون ویزا نمیخواد.
    ایا راننده ترک متعهد به بار کامیونش هست؟

دوستان اگه کشتیرانی هم میشناسن که بتونه کانتینر یخچالی تهیه کنه از انزلی به استاراخان ممنون میشم معرفی کنن.
    باسلام دوست عزیز
    ما ماشین آذربایجان داریم وخیلی وقته تو این مسیر هستیم اگر تمایل به همکاری دارین با ما تماس بگیرید
    v.ghasemzadeh74@gmail.com
    09212051684 قاسم زاده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع