ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidtomcat [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون ازدوستانی که جواب دادن
    قصد خرید و واردات تعدادی فندک با شکل و مدل خاص دارم

اصلا این کار شدنی هست؟ گمرکی و بقیه هزینه هاش چقدر هست؟؟

کسی از دوستان شرکتی برای این کار سراغ داره که هم تجربه داشته باشه هم انصاف؟؟؟؟

اگه دوستی اینجا این کارو می کنه بگه تا عکس فندکها و آدرس شرکت تولید کننده رو براش بفرستم .

ازهمه مهمتر این چینیها قیمتشون رو خوب نمی دن یکی باشه قیمت رو هم خوب پیدا کنه
    شما جایی میگین آدرس تولید کننده رو بفرستم بعد هم میگین قیمت خوب واسم پیدا کنن؟!
    هرگاه به نتیجه مشخص رسیدین از دوستان هستن که این کاررو بکنن(اگه بخاین قیمت براتون پیدا بکنن باید هم خریدتون طوری باشه که هزینه رو پوشش بده) پی ام بدین درخواستتون را باجزییات. اطلاع دارین وارداتش آزاده یا نه؟

البته میتونن حتی واستون ال سی برای چین باز کنن اگه طرفتون نمیتونه ال سی قبول کنه.

irulzcom(at)yahoo(.)com
    omidtomcat
    مهمان
    oil trader عزیز ممنون که وقت میزاری آماتور بودن مارو یادآوری می کنی
    چند روز پیش پارت دوم رسید دستم ارزون تر از پارت اول
    شما هنوز درگیر نکات اینجوری هستی؟؟
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    بنده حدود 20 کارتن به ابعاد 60 در 40 در 40 سانت حاوی برد الکترونیکی میخوام از چین بیارم.
    ترخیصش کار خودم نیست.
    اگه کسی از دوستان هست که میتونه ترخیص کنه و تو شیراز یا بندرعباس یا کرمان تحویل بده لطفا پیام بده.
    ممنون
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باید کسی رو پیدا کنید که که کارت بازرگانی داره و باهاش قرارداد ببندید تا بار شما رو هم با بارهای خودش وارد کنه
    البته هزینه گمرکیش برای شما زیبادتر می شود
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    بنده حدود 20 کارتن به ابعاد 60 در 40 در 40 سانت حاوی برد الکترونیکی میخوام از چین بیارم.
    ترخیصش کار خودم نیست.
    اگه کسی از دوستان هست که میتونه ترخیص کنه و تو شیراز یا بندرعباس یا کرمان تحویل بده لطفا پیام بده.
    ممنون
    با سلام
    بورد الکترونیکی ها یا 4 درصد هستند یا 15 درصد. بسته به نوع بورد.
    9 درصد هم مالیات میخوره.
    لطفا پرفرمای کالای خودتون رو بفرستید تا هزینه ترخیصش رو بهتون اعلام کنم. یا با شماره بنده تماس بگیرید.
    09124121356
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من میخام واردات گوشی از چین بکنم و اول احتیاج به نمون کالادارم برای من تعدادی گوشی واردات میکنین ویا راهنماییم کنید باتشکر
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidtomcat [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان

اگه شرکتی رو می شناسید که می تونه برای من واردات کمتر از یک کانتینر از چین انجام بده لطفا اینجا معرفی کنید .

با تشکر از همه دوستان
    باسلام
    خدمت دوست گرامی -بله امکان پذیراست که هر مقدار که نیاز دارید بارگیری نماید .بعضی از کالا ها ممکن است ارزش با لا دلاری و یا وزن سنگین داشته باشند و مقدارشان کم باشد و امکان هوایی و یا صرفه اقتصادی برای بارگیری هوایی را نداشته باشد.
    ضمنا نصف کانتیتر که مقدار مناسبی می باشد.

برای اخذ قیمت بار محموله می بایست با ایمیلی که در اختیار شما قرا می دهم و یا هر فورواردی که می شناسید .تماس بگیرید و بار شما به صورت حمل با چند محموله دگیر ارسال می گردد . لطفا این موارد را از فروشنهد درخواست نماید و یا اطلاع دارید به فورواردر برای اخذ قیمت بفرستید.

1- وزن محموله -2- حجم محموله - تعداد نگله یا بسته یا کارتن . نوع کالا (ایا پرخطر یا کم خطر می باشد البته این را فواردر ب هشما خواهد گفت) -اگر چرخطر باشد اسکله بارگیری در بندر تغییر می کند که انها تخصصی این کار را انجام می دهند. ضمنا مبلغ خرید و همچنین HS code را برای فورواردر بفرستید . و خرید شما می بایست فوب باشد تا هزینه اسناد و ترخیصه داخل خاک فروشنده و رلیز اسناد بعهده فروشنده است. شما اگر برای بار اول این کار را انجام می دهید .نگران نباشید من شما را به حمل و نقل خیلی حرفه ای و امین متصل می کنم. البته بطور مثال بنده در سال های دور بار LCL کانتینر باتری اسیدی وارد کردم که جز کالا های پر خطر و وزن بسیار بالا داشت و کل محموله نصف یک خاور نبود و تعرفه ها و کرایه ها در سال ها ی دور می صرفید و سود اور بود .

راه دوم: که ممکن است خیلی طولانی باشد که اگر اشنا هستید انجام دهید .شما می توانید با کارگو های ایرانی که در چین هستند که بیشتر در شهر ایو هستند متصل شوید و بار بعد از اخذ قیمت با انها توافق کنید که بار شما به انجا فرستاده شود. لازم بدانید هر وقت با یک حمل ونقل توافق کردید. می بایست به خریدار یک نامه و ایمیل رسمی بزنید و شرکت حمل را معرفی نمایدو یک سی سی یا رونوشت هم به شرکت حمل و نقل می رنید و دو تا شرکت را با هم متصل می کنید.
    خوب برگردیم به کارگو های ایرانی در چین که انها خدمات ترخیص را به شما پیشنهاد می کنند و انها هم در برخی رشته ها تخصصی فعالیت می کنند و کم وکاست ترخیص ان کالا اشنا هستند وفقط باید اطلاع داشته باشید که بار شما به ایزان به کدام بندر فرستده م ی شود چون کارگو ها مثلا لوازم خانگی را به بوشهر و خرمشهر و چینی الات و ظرف وظروف را به خرمشهر می فرستند که می بایست در کرایه های داخلی این هزینه را اضافه نماید.

اما اگر می خواهید اسناد به نام خودتان بارگیری شود و دارای کارت بازرگانی هستید و می خواهید به بندر عباس حمل نماید و اسناد را با پست کوریر( اکسپرس) مثل DHL/TNT/KARA POST/... دریافت نماید و به تخریص کار خود تحویل دهید و به ان وکالت ترخیص هم داده باشید.

یا اینکه با کارت و خدمات ترخیص همان کارگو های ایرانی بار تان را حمل وترخیص کنید.
    لازم این نکته را بدانید .شما قانونا بار خودر ا به نام شخص دیگری حمل می کنید و صاحب بار ان شرکت کارو می باشد و می بایست به ان اعتماد داشته باشید و سابقه ان را مثلا در بازار از معتمدی و یا انها به شما معرفی می کنند که با چه اشخاص معتبری کار می کنند. زمان در کار گو ها دست انها می باشد و نباد عجله داشته باشید.

ب ههرحال اگر کارت دارید و یا کارت دیگری خرید می کنید -حمل ونقل می تواند حقوق شما را حفظ کند وبرای شما که امکان دارد مرحله اول باشد ریسک کمتر داشته باشد.

لازم است بدانید من به مدت 5 سال با کارگویی در ایو چین /آبادان کار می کردم ویک عدد از حنس هم کم و کاست نشد و بار هایم را ترخیص شده تحویل می گرفتم و حتی یک بار هم انها را ندیدم فقط تلفنی هماهنگ می کردیم و ایمیلی . هنوز بعد از گذشت 10 سال خیلی وقت ها دوست دارم بروم انها را ملاقات نمایم. حتی بعداز 10 سال که کار نمی کنیم به انها اعتماد دارم.

اما شرکت حمل و نقل را به شما معرفی می کنم که می توانید از ان کرایه حمل بگیرید. البته این کار ها را قبل از خرید و برزسی اقتصادی بودن محموله و کار انجام می دهند وترخیص وسربار را چک می کنند.

موفق باشید.
    دوست تجارت شما وب سایت تخصصی توسعه تجارت و صادرات شما در خاورمیانه -www.midlion.com

اما حمل ونقل-به شرح زیر می باشد که از دوستان ما و بسیار معتمد و کار بلد هستند. بنده در دوران تحریم از امریکا هوایی -تا آلمان و چین و کره جنوبی - رومانی هوایی محموله سنگین - اسلواکی -ترکیه خدمات شان استفاده کرده ام.
    لازم بدانید قیمت تنها موثر نیست در حمل حرفه ای بودن و مشورت در حین حمل و کمک کردن به شما در بنادر اگر مشکلی پیش بیاید مهم است و راه حل ها و تعرفه ها قبل از بارگیری چک نماید.
    موفق و پیروز باشید.

IRANIAN PISHRO PARS Co.,(IPP Co.)
    International Transport and Logistic services.
    Address : 4th Floor, No 37., Mansour Alley,
    Motahari St, Tehran, IRAN.
    Tel: +98-21-88103723
    Fax: +98-21-88103724
    Direct : +98-21-88578656/88704249

Cell: +98-9126016503
    E-mail: reza@homadis.com & reza@homadis.biz
    ویرایش توسط midlion : 25-05-2016 در ساعت 20:04
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت همه دوستان

بنده یه بار 150 کیلویی حاوی هارد کامپیوتر از هنگ کنگ میخوام بیارم
    از فورواردرهای محترم اگه کسی هست که بتونه بار رو بیاره ممنون میشم جواب بدن
    البته هوایی که فکر نکنم به صرفه باشه بیشتر دریایی مد نظرم هست
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بنده میخواستم بین ۱ تا ۲ کیلو نمونه ساعت و بدلیجات یا نقره وارد کنم میخواستم برای حمل و ترخیص یا تحویل به صورت door to door به بنده پیام بفرستید
    mohsen.zamani.i@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    بنده قصد واردات تعدادی دستگاه تعمیراتی موبایل رو دارم میخواستم بدونم که کمترین هزینه برای حمل و نقل رو چه شرکتی انجام میده و اگر کسی از دوستان میتونه کمک کنه لطفا اعلام هزینه کنه. هم هزینه دریایی هم هوایی

شرح کلی دستگاهها
    8 عدد
    وزن 300 کیلو
    حجم 3 متر مکعب
    hs code 8515809090
    از شهر گوانجو
    با تشکر
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)