ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 79
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در ضمن نظرتون در مورد صادرات تابلوفرش چيه؟
    سودش خوبه يا نه؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط smart [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در چين (منظورم شانگهاى) تجارت با يوان هستش يا دلار؟
    آيا در اونجا هم مثل ايران ، دلار داراى نرخ بازار آزاد و دولتى است؟
    بستگی به نوع معامله و ترید شما داره. اگر از بازار بری خرید کنی خوب ، معامله به نرخ رایج اون ممکلت هست یعنی یوان . البته دلار هم بعضی جاها قبول میکنن. ولی اصل بر معامله یوان هست.
    ولی وقتی شما با کارخانه ای بر اساس ترمز بین المللی وارد معامله میشید. مثلا fob یا هر ترمز دیگری، پرداخت بر اساس دلار خواهد بود و باید ارز از خارج چین واریز بشه نه بانک داخلی چین.

نخیر، دلار فقط یک نرخ داره و اون هم نرخ جهانی برابری دلار با یوان هست.
    ویرایش توسط مرتضی : 05-01-2015 در ساعت 09:57
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Smart [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در ضمن نظرتون در مورد صادرات تابلوفرش چيه؟
    سودش خوبه يا نه؟
    صادرات سودی به مراتب بهتز از واردات داره ولی خوب به همون میزان هم سختتر هست. تابلو فرش هم مشتریان مخصوص به خودش رو داره که باید بتونید پیداشون بکنید .
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من دنبال شرکتی توچین هستم که کارهای تجاریموسریع ترانجام بده
    باتشکرمدیرعامل شرکت بازرگانی تجاری ایل یارکاسپین
    شماره تماس:09114214819
    ایمیل:omidfarzin999999@gmail.com
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilyarcaspian.co [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من دنبال شرکتی توچین هستم که کارهای تجاریموسریع ترانجام بده
    باتشکرمدیرعامل شرکت بازرگانی تجاری ایل یارکاسپین
    شماره تماس:09114214819
    ایمیل:omidfarzin999999@gmail.com
    سلام و عرض ادب ، عذرخواهی میکنم برای تاخیر در پاسخ ، به علت مشغله کاری زیاد هست . شرکت ما در چین با پرسنل مجرب چینی (تحصیلات بازرگانی ) در حال حاضر خدمات بازرگانی و تجاری بسیاری از شرکت ها رو انجام میده ، از خدمات بسیار معمولی و کوچیک در حد ارسال و جمع آوری خرده بارهای چند کیلویی ، تا پروژه های بزرگ نظارتی و بازرسی و خرید های کانتینری . در صورت تمایل میتونید با ما تماس بگیرید .
    امیدوارم که بتونبم کمکتون بکنیم .
    اطلاعات تماس من در پروفایل من در همین تاجربانک موجود هست.
    پیروز باشید
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    می خواستم ببنم هزینه واردات دستگاههای تولید کفش و ملزومات آن از چین به کانادا برای تولیدی کفش به نسبت واردات از چین به ایران کمتر هستش؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیرزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    می خواستم ببنم هزینه واردات دستگاههای تولید کفش و ملزومات آن از چین به کانادا برای تولیدی کفش به نسبت واردات از چین به ایران کمتر هستش؟
    سلام و عرض ادب

پاسخ به این سوال نیاز به بررسی هر دو مسیر (چین به کانادا و چین به ایران ) به صورت جداگانه و مقایسه نتیجه با هم داره. قیمت fob در مبدا (چین ) بدون توجه به مقصد بار ثابت هست ، هزینه های حمل و هزینه های ترخیص باید بررسی بشه که البته من هیچ اطلاعی از هزینه های ترخیص و روند و تشریفات گمرکی کانادا ندارم .
    و البته تمام این هزینه ها (حمل و ترخیص) بستگی به میزان و تعداد و تناژ خرید هم داره . هرچه تعداد (تناژ یا حجم) خرید بالا باشه این هزینه ها کمتر خواهد بود .

اگر قصد جدی برای واردات این دستگاهها و ماشین آلات به کانادا رو دارید ، خرید از چین به صرفه تر و با قیمت مناسب تر به نظر میرسه . جستجو و خرید و ارسال رو شرکت ما میتونه انجام بده براتون ولی تحویل سی اف آر خواهد بود . چون هیچ تسلط و شناختی در گمرک و قوانین گمرکی کانادا نداریم .
    اگر تمایل داشتید با من از طریق اطلاعات تماس من میتونید در تماس باشید .

tell: 008618620294929

yahoo id: mzhepeto

wechat: matemao777

whats app: 008618620294929

viber: 008618620294929

QQ: 1879378264
    ویرایش توسط مرتضی : 05-01-2015 در ساعت 10:01
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دستت درد نکنه مرتضی جان، پس من یه اطلاعاتی از گمرکی کانادا جمع میکنم و بعدش باهاتون تماس میگیرم.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیرزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دستت درد نکنه مرتضی جان، پس من یه اطلاعاتی از گمرکی کانادا جمع میکنم و بعدش باهاتون تماس میگیرم.
    خواهش میکنم . فقط توجه داشته باشید که پروسه ترخیص ، کاملا تخصصی هست و نیاز به داشتن اطلاعات و تجربه و روابط داره ، بدون اینها ترخیص مسیری بسیار طولانی خواهد داشت و مشکلات زیادی برای محموله ممکن هست بوجود بیاد و هزینه ها بسیار بالا بره . بهتر این هست که حتما با یک شرکت ترخیص کار در کانادا مشورت بکنید . البته نمیدونم در اونجا این تشریفات به چه شکلی هست و چه شرکت هایی در این زمینه با چه اختیاراتی فعال هستن . ولی در حال نرمال و کلی به این شکل خواهد بود که بار اینجا خریداری شده و به اسم شرکت گیرنده که شما معرفی میکنید اراسل میشه ف اونها بار رو تحویل گرفته و پروسه تشریفات گمرکی برای ورود بار به کشور رو انجام میدن .
    25
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بسمعه تعالی
    گزارش تخلف و کلاهبرداری اینترنتی
    یکی از کاربران اینترنت با ثبت نام در چند سایت اگهی دهنده اینترنتی (نیاز روز , هفت تیک ,ایستگاه ,ایفروش , و غیره....)تحت عناوین و نام های مختلف (شاهین باقری ,محمدی ,شرکت تجارت گستر شرق ) با تبلیغ فروش عمده برنج هندی و شکر (ایرانی ,خارجی) با حمل رایگان فروش تلفنی و حضوری اقدام به کلاهبرداری میکند .
    **روش اول**
    روش کلاهبرداری این شخص به این صورت می باشد که هنگام تماس تلفنی از خریدار طلب وجه یا پولی به عنوان بیعانه می کند تا کالای شخص مورد نظر را برای وی در انبار نگه دارد در غیر اینصورت هیچ گونه جنس یا کالایی را برای مشتری نگه نمیدارد تا بدین طریق مشتری ساده لوح را مجبور به پرداخت این وجه کند این شخص با قیمتهایی کاذبی که اعلام میکند مشتری را وسوسه واماده برای کلاهبرداری میکند قیمت هایی که اعلام میکند همیشه چند درصد زیر قیمت فعلی بازار می باشد که اگر شخص در این بازار تازه وارد باد یا سابقه فعالیت در این بازار را نداشته باشد بدون تحقیق و پرسش واطلاع قبلی به سادگی باور میکند. این شخص ادعا میکند که اجناس خود را به صورت رایگان به تمام ایران حمل و برای مشتری ارسال میکند وهیچ گونه وجهی بابت حمل و نقل دریافت نمی کند.وبابت این کار استدلال جالبی برای مشتری ارائه می کند یکی از این استدلال ها انبار در تناژ بالا شکر وبرنج را توجیهی برای ارزان بودن اجناس خود بیان می کند. **روش دوم** از طریق پیامک (sms) به جذب مشتری و بازریابی می پردازد.و با ارئه تخفیف خرید و قیمت هایی غیر واقعی جذب مشتری می کند.و در صورت تماس بلافاصله تقاضای بیعانه حد اقل یک میلیون تومانی می کند.که در صورت نپرداختن از نظر ایشان معامله فسخ می باشد.یعنی برای انجام این معامله شما باید حتما بیعانه بدهید.تا جنس مورد نظر در انبار نگه داشته شود. **روش سوم** با توجه به ادعای این شخص مبنی بر معامله حضوری هنگام حضور در شهر هایی که این شخص ادعا می کند در ان حضور دارد (تهران ,کرج,گرمسار)به هیج وجه تمایل به حضور در محل معامله را ندارد و ترجیح می دهد به همان صورت تلفنی و دریافت بیعانه به معامله بپردازد.این شخص مدعی است که انبار های خیلی بزرگی در کرج گرمسار و تهران دارد که اجناس خود را در ان انبار کرده و نمیتواند کسی را در انجا حضوری ملاقات کند .و به غیر از انبار جای دیگری هم حاظر نیست حضور پیدا کند مشخصات تلفنی:4875-932-0912*********)sms):5002030221100-0098
صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع