ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 10 نخست ... 56789 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 100
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقای مرتضی ممنون

ولی من فقط می خوام که ثبت سفارش رو انجام بدم و فعلا حتی معلوم نیست که کلا کالا رو بخوام ترخیص کنم یا نه در نتیجه فقط واسم مهمه که هزینه زیادتر از حد معمول از من نگیرن واسه این ثبت سفارش

با سپاس مجدد
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    اگه صرفا بخواهید ثبت سفارش کنید/ اولش باید ایران کد بگیرید که هزینه اش زیر 50 تومنه البته به شرطی که چند قلم جنس نباشه.
    دوم هم یه هزینه ثبت سفارشه که بسته به ارزش پرفرماتون تعیین میشه. معمولا 50 هزار دلار ارزش پرفرما 50 هزار تومن میشه. کلا با زیر 100 تومن میتونید ثبت سفارش کنید.
    البته کالاتون اگه شبنم بخواد یه هزینه طرح شبنم هم باید بدید.
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با تشکر از راهنماییتون آقای بهزاد

یه سوال دارم اینکه هر چیزی که بخوایم وارد کنیم ایران کد می خواد یا اینکه اجناس خاصی هستن؟

و یک سوال دیگه اینکه چه طوری باید پیگیری کنم که شبنم هم می خواد یا نه؟

با سپاس فراوان
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    تمام کالاها ایران کد میخوان. شما وقتی میخوای ثبت سفارش کنی اول باید بری تو سایت تعاملی اونجا اول ایران کد رو بگیری. بعد وقتی میری تو سایت ثبتارش واسه ثبت سفارش بعد از سه مرحله اول در قسمت اول باید ایران کد رو وارد کنی . اگر نگرفته باشی میگه که باید ایران کد رو بگیری. در واقع ایران کد یک کد شناسایی هست که نشون میده اون کالا از چه طریقی و توسط چه کسی وارد شده.

علاوه بر ایران کد یه چیزی هم داریم به نام شبنم. که اون شبنم برای همه کالاها نیست و یه کالاهای خاصیه. مثل لوازم خونگی، لوازم برقی، موبایل و .....

لیست کالاهایی که شبنم میخواد هم تو سایت shabnam.ir وجود داره. البته به اصناف تا عید فرصت دادن که برن شبنم بگیرن. ولی این کالاها رو حتما باید شبنمش رو بگیری.
    ولی یه چی بگم نشنیده بگیرید. خیلی تو اجراش خودشون هم شل هستن. کلا یه طرح الکیه. اینجوری که نمیشه جلوی قاچاق رو گرفت. من شنیدم تو بازار دونه ای 200 تومن برچسب شبنم رو دارن میفروشن.
    38
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام؛

اگر می خواهید که کسی دیگر کار ثبت سفارش شما رو انجام بده و خودتون نمی خواهید این کار رو انجام بدید با این شماره تماس بگیرید 88947022 اینجا نزدیک همون مرکز ثبت سفارش در میدان ولیعصر است و با دریافت هزینه در کمترین زمان ممکن کار ثبت سفارش شما رو انجام میده.
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام. پدرم سالهاست تجربه بازرگانی و ترخیص داره. آیا من میتونم ثبت سفارش یاد بگیرم؟ خیلی سخته؟ آشنایی با امور گمرکی هم ندارم. لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    وارد سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] میشم و نام و نام کاربری را وارد میکنم ولی پیغام میده که باید از طریق توکن شباب اقدام کنی.
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. توی این سایت گزینه ثبت اظهاری کالا هم وجود داره؟ میشه در مورد اون توضیح بدید؟
    ممنونم
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام آیا می شود ثبت سفارش به اسمی دیگر باشد و بارنامه به نام کس دیگری باشد یعنی دو اسم متفاوت
    ویرایش توسط saeedth : 06-08-2014 در ساعت 22:09
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedth [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام آیا می شود ثبت سفارش به اسمی دیگر باشد و بارنامه به نام کس دیگری باشد یعنی دو اسم متفاوت
    دوست عزیز حتماً شخصی که واردکننده هست و بارنامه اسمش هست باید ثبت سفارش هم به نام همان شخص باشه
صفحه 7 از 10 نخست ... 56789 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)