ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 100
    Fobiran
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar58 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    والله هنوز همه چي درهمه. يه تعرفه يكبار شده اولويت 3 يه بار هم شده اولويت 5 .
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    البته این نکته رو مد نظر داشته باشید که مونده چه کسی این رو ثبت سفارش بکنه. وقتی که یک کارخونه ثبت سفارش انجام بده یک کالایی رو، و همین کالا رو یک شخص هم ثبت سفارش کنه میگن اولویت با کارخونه هست. کلا سلیقه ای شده. اصلا روی این اصول نمیشه حساب کرد چون همین فردا ممکنه همه چیز تغییر کنه.
    ما 500 تومن برای استاندارد هزینه کردیم حالا که تموم شده کلا اون کالایی که مد نظر ماست از فهرست استاندارد اجباری خارج شده.
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان كسي ميدونه نمايندگي هاي رسمي مثل سوني و سامسونگ و ... در كدوم اولويت قرار ميگيرن؟ خيلي برام مهمه چون در آستانه پيش نوشتار عقد يك قرارداد هستيم.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir23 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان كسي ميدونه نمايندگي هاي رسمي مثل سوني و سامسونگ و ... در كدوم اولويت قرار ميگيرن؟ خيلي برام مهمه چون در آستانه پيش نوشتار عقد يك قرارداد هستيم.
    هیچ کس نمایندگی ها رو اولویت بندی نکرده. صرفا کالا ها اولویت بندی شدن که لوازم صوتی تصویری مثل سامسون و سونی اولویت شش به بالا هستند
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar58 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    والله هنوز همه چي درهمه. يه تعرفه يكبار شده اولويت 3 يه بار هم شده اولويت 5 .
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خدا کنه اینجوری نباشه که به زور و پارتی و زیر میزی بشه الویت ها رو عوض کرد...
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ميشه عزيزم با پول و پارتي ميشه اولويت ها رو عوض كرد...جمله معروفشون هم همينه...شما كاراتو درست كن بيا ببينم چكار ميتونم برات بكنم بعد با در قندون رو ميزشون بازي ميكنن يعني بله بسلفيد دلار 1226 تومن ببريد. بايد حجم سفارشت بالا باشه. پارتي به اوج ميرسه مطمئن باشيد.
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید

اصطلاحات ثبت سفارش

سلام
    لطفا اصطلاحات زیر را تعریف کنید و با توجه به اینکه این موارد در مورد ارز آزاد به کار میرود توضیح دهید هرکدام چه کابردی دارند وچه تفاوت هایی با هم دارند؟
    واردات بدون انتقال ارز - واردات در مقابل صادرات -واردات از محل ارز متقاضی
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام دوست عزیز
    این اصطلاحاتی که شما اسم بردین، در واقع از انواع روشهای واردات قطعی محسوب میشن. و مربوط به نوع پرداخت است، یعنی در مراحل واردات هیچ فرقی خاصی با هم ندارن فقط در نوع پرداخت و نوع کالایی که مجاز به واردات با اون روش هست با هم تفاوت دارن. البته با اوضاعی که الان در کشور ایجاد شده و محدودیتی که در تامین ارز وجود داره، عملا همه اینها دچار تغییرات شدن، تغییراتی که شاید در جایی نوشته شده و تصویب شده نباشن ولی در عمل انجام میشن.
    یه فایل براتون اینجا میگذارم، توضیحات مفصل در این فایل هست.
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    38
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام،

تا اونجایی که من میدونم بدون انتقال ارز یعنی اینکه بدون دخالت بانک ، متقاضی ارز و با هر نرخی تهیه میکنه و برای فروشنده میفرسته. واردات در مقابل صادرات هم از اسمش مشخصه و در قبال برگه یا رسید صادراتی میشه واردات را انجام داد. ارز متقاضی هم تقریبا همان واردات بدون انتقال ارز هست
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نمونه فرم ثبت سفارش

با سلام

دوستان من نیاز به یک نمومه فرم ثبت سفارش دارم.

کسی میدونه چه طور میتونم یک نمونه پیدا کنم؟

با سپاس
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط پدیده [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام

دوستان نیاز به یک فرم نمونه ثبت سفارش دارم.

کسی اطلاع داره از کجا میتونم پیدا کنم؟

با سپاس
    سلام دوست عزیز
    ایا منظورتون فرم نهایی ای هست که وزارت بازرگانی براتون صادر میکنه؟ اگر اون هست که من نمونشو دارم براتون میزارم
    اگر منظورتون فرم اولیه هست که دیگه به شکل کتبی نیست بلکه الان دیگه همه چیز تو سایت ثبتارش ثبت میشه.
صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)