ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    61
    کاربر فعال

خريدار واقعي مازوت داخلي

با سلام
    بنده خريدار مازوت داخلي هستم
    ولي كساني كه تماس ميگيرند موارد زير را رعايت كنند
    1) فونت مالي ارائه نمي دهم
    2) قرارداد كلي ميبندم ولي ماشين به ماشين تسويه ميكنم
    3) ترجيحا تحويل هرمزگان ميخوام ولي اگه مجوز حمل صادر شود و مشكل حمل نداشته باشد پاي باسكول هم خريدارم
    4) مدارك شركت به هيچ عنوان ارائه نميدهم و به صورت آزاد خريد ميكنم
    09164304350
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    این قسمت رو :

خوب اومدی!!
    شوخی میکنی؟

امکان تهیه مازوت آزاد با ارایه پرینت بانکی- محضری برای خریداران واقعی

فقط خریداران واقعی تماس بگیرن . ضمنا ازقیمت زیر 500 و... خبری نیست.

belak24
    مهمان
    معلومه خریدار نیست...
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    این قسمت رو :

خوب اومدی!!
    شوخی میکنی؟

امکان تهیه مازوت آزاد با ارایه پرینت بانکی- محضری برای خریداران واقعی

فقط خریداران واقعی تماس بگیرن . ضمنا ازقیمت زیر 500 و... خبری نیست.

خوب حق داره نخواد نشون بده فونت مالي رو معمولن به فروشنده اصلي نشون ميدن نه واسطه.

كسي اگه فروشنده باشه از 1ماشين ميتونه بفروشه تا 10000000 ماشين اونم بدون نشون دادن فونت مالي

حسين اقا نگرد كسي پيدا نميشه بده بهت فروشنده اي در كار نيست همه واسطه هستنو يه چيزي شنيدن از يه جايي . اين حرفا و راه ها رو ما زياد رفتيم تهش هيچي نيست

خودتو اذيت نكن
    ویرایش توسط binalood2 : 01-10-2014 در ساعت 19:02
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    61
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خوب حق داره نخواد نشون بده فونت مالي رو معمولن به فروشنده اصلي نشون ميدن نه واسطه.

كسي اگه فروشنده باشه از 1ماشين ميتونه بفروشه تا 10000000 ماشين اونم بدون نشون دادن فونت مالي

حسين اقا نگرد كسي پيدا نميشه بده بهت فروشنده اي در كار نيست همه واسطه هستنو يه چيزي شنيدن از يه جايي . اين حرفا و راه ها رو ما زياد رفتيم تهش هيچي نيست

خودتو اذيت نكن
    گل گفتي
    ميگن فونت مالي، اصلا براي چي بايد فونت مالي نشون بدم. من دارم ميگم پاي باسكول تسويه ميكنم و تا تسويه نكردم تانكر حركت نميكنه در ضمن تانكر من گرفتم و هزينشو من ميدم مگه ديوونه ام كه تسويه نكنم و ضرر كنم. تازه خودم هم پاي بار ميام
    واقعا فروشنده در كار نيست همه واسطه هستن
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خوب حق داره نخواد نشون بده فونت مالي رو معمولن به فروشنده اصلي نشون ميدن نه واسطه. كسي اگه فروشنده باشه از 1ماشين ميتونه بفروشه تا 10000000 ماشين اونم بدون نشون دادن فونت ماليحسين اقا نگرد كسي پيدا نميشه بده بهت فروشنده اي در كار نيست همه واسطه هستنو يه چيزي شنيدن از يه جايي . اين حرفا و راه ها رو ما زياد رفتيم تهش هيچي نيستخودتو اذيت نكن
    هی دور میزنی تو هر پستی میگی واسطه هستن واسطه هستن، همه مثل شما فروشنده نمیشن که!!!
    هیچ فروشنده ای خل نیست که بیاید با هر رهگذری قرارداد ببنده!
    ثانیا شما مثل اینکه تو باغ نیستی ها ! ایشون نمیگه که به واسطه نشون نمیدم ایشون میگه من فونت مالی ندارم ولی معامله میلیاردی انجام میدم!. اگه هم دقت کرده باشین منهم نگفتم فونت مالی به واسطه نشون بده من گفتم بدون فونت امکانش نیست.
    ضمنا بهتره برید پستهای خودتون رو ببینین تا یکی ابتدایی ترین اطلاعات رو ازتون بخواد زود میگین ال او ی بده.
    آدم باید خودحساب باشه.
    ویرایش توسط oil trader : 02-10-2014 در ساعت 18:31
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_107 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    گل گفتي
    ميگن فونت مالي، اصلا براي چي بايد فونت مالي نشون بدم. من دارم ميگم پاي باسكول تسويه ميكنم و تا تسويه نكردم تانكر حركت نميكنه در ضمن تانكر من گرفتم و هزينشو من ميدم مگه ديوونه ام كه تسويه نكنم و ضرر كنم. تازه خودم هم پاي بار ميام
    واقعا فروشنده در كار نيست همه واسطه هستن
    شما هم مثل اینکه اولین باره میخاین مازوت بگیرین!!!
    اصلا نمیدونین چطوری مازوت فروش میره!!!
    belak24
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    هی دور میزنی تو هر پستی میگی واسطه هستن واسطه هستن، همه مثل شما فروشنده نمیشن که!!!
    هیچ فروشنده ای خل نیست که بیاید با هر رهگذری قرارداد ببنده!
    ثانیا شما مثل اینکه تو باغ نیستی ها ! ایشون نمیگه که به واسطه نشون نمیدم ایشون میگه من فونت مالی ندارم ولی معامله میلیاردی انجام میدم!. اگه هم دقت کرده باشین منهم نگفتم فونت مالی به واسطه نشون بده من گفتم بدون فونت امکانش نیست.
    ضمنا بهتره برید پستهای خودتون رو ببینین تا یکی ابتدایی ترین اطلاعات رو ازتون بخواد زود میگین ال او ی بده.
    آدم باید خودحساب باشه.
    موافقم با نظرتون
    61
    کاربر فعال
    شما هم مثل اینکه اولین باره میخاین مازوت بگیرین!!!
    اصلا نمیدونین چطوری مازوت فروش میره!!!
    اين واسطه ها براي خودشون قانون فروش دارن
    وگرنه من مشكلي ندارم بار ميخرم پولشم نقد ميدم
    شما روش ديگه براي معامله بلدي؟
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    آخه واسطه هستين اونم نه واسطه مستقيم واسطه دسته 5 هستيد شما ها هنوز نحوه معامله كردن رو بلد نيستيد فقط يه چيزايي تو اين دفاتر بروكري كه يكسري آدم الاف ميان ميشينن توش شنيدين بعد مياين فورن اگهي ميكنيد

هر كدومتون هم كه پستي ميزاريد در مورد گازوييل مازوت يا امثال اينا اون يكي مياد تاييد ميكنه حرفاشو
    اين كارتون خيلي جالبه شايد هم اصلن يكي باشيد با 2 يوزر
    ویرایش توسط binalood2 : 03-10-2014 در ساعت 01:14
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)