ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    belak24
    مهمان

خریدار نما یا فروشنده نما یا خریدار و فروشنده واقعی؟؟

خریدار نما یا فروشنده نما یا خریدار و فروشنده واقعی ، مشکل اینجاست.

خیلی از دوستان تو اینجا میان اعلام میکنند که خریدار و یا فروشنده هستند ولی وقتی پای عمل و عقد قرارداد میرسه یه دفعه زیرآبی رفتنا شروع میشه!! خاموش شدن گوشی و ایمیل جواب ندادن ها شروع میشه!!! پیچوندن جلسه حضوری و صحبت رودررو شروع میشه!!!(تعداد این آدم ها کمه ولی متاسفانه وجود دارند و منظورم به کل اعضاء نیست)

من خودم فروشنده معتبر رو آوردم پای معامله قرارداد طبق صحبت های قبلی انجام شده بود همه چی آماده بود ولی لحظه آخر فهمیدیم که اصلا خریداری وجود نداشته و همه سرکار بودیم!!!!

حرفه من اینه دوست عزیزی که میای و میگی که مثلا فروشنده هستی و یا خریدار ایمیل میدی و میگی که من فلان محصول رو با فلان قیمت خریدارم ، اگه اینکاره نیستی اگه تو این صنعت فعالیت نداری اگه تامین کننده معتبر نداری اگه خریدار معتبر نداری چرا با آبرو و اعصاب دوستان دیگه بازی میکنی؟؟
    چرا؟ مگه شما یه عده دیگه رو سرکار بذاری برات پول میشه؟ مگه بیای و اینجا دروغ بگی پول میشه برات؟؟!!

البته بعضی موقع ها معامله جور نمیشه بهم میخوره مشکل مالی پیش میاد مشکل تو عقد قرارداد پیش میاد مشکل تو بار پیش میاد که اینا طبیعی هست.

به خدا خودم اینجا با بچه هایی آشنا شدم که خیلی تو عرصه صادرات و فروش فعال هستند و دارن فعالیت میکنن...اونا هم از یه همچین وضعیتی ناراحت هستند.

ببخشید که این تاپیک رو زدم ولی بیاین اینجا یه فکری برای این معضل بکنیم.بیاین یه راه حلی پیدا کنیم.

متشکرم
    ویرایش توسط belak24 : 21-09-2014 در ساعت 14:39
    74
    کاربر فعال
    آره خیلی وقته این موارد هست به نظرم حداقل کسانی که سابقه خرید وفروش دارن فعالیت کنن سر کاری زیاد هست
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    آی گفتی .
    من نمیدونم این حرفهای الکی برایشون پول میشه.
    من با فروشنده قرار گذاشتم میگم خریدار از شهرستان میاد اگر حتمیه بگم بیاد . طرف فروشنده میگه بگو بیاد فروشنده معتبره وقتی اومد آدرس میدم. خریدار پاشده اومده تهران میگیم حالا کجا بیایم. میپیچونه باز میپیچونه . هیچی دیگه منو ضایع کرد پیش بنده خدا. دفعه دیگه فروشنده واقعی باشه من دیگه روم نمیشه به این خریدار بگم.

موندم اینکارها چه خیری واسه شون داره؟!! جز
    74
    کاربر فعال
    معمولا خریدار فروشنده های که معتبر هستن کم خودشون رو مطرح میکنن به خصوص تو محیط مجازی اگر هم بخوان فعالیتی انجام بدن با هم هماهنگ هستن

تو ایران همون سیستم سنتی یا حضوری بیشتر از محیط مجازی جواب میده ..معمولا فروشنده ای که فروشنده هست با مدرک حرفه میزنه قایم موشک بازی در نمیاره
    همین طور خریدار مثلا اینجا کسی حاضره نمونه فروش یا خریدشو بذاره که طرف ببینه واقعا این شخص کار بلد هست تازه قرار حضوری هم باید مرحله اول باشه برای مذاکرات حضوری
    پس فعلا این سایت هنوز به ان حد نرسیده که محصولی رو واقعی بخرن یا بفروشن ولی برای اگهی از اطلاعات وفعالیتهای بازرگانی خیلی خوبه من تنها استفادم بیشتر مطالب مفید یازرگانی این سایت هست که خدایی دست بعضی دوستان درد نکنه مطالب خیلی مفید وبه روز میدن واقعا جای تشکر داره
    ولی برای عملیاتی وتجارت تو این محیط فعلا زود هست.
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط belak24 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خریدار نما یا فروشنده نما یا خریدار و فروشنده واقعی ، مشکل اینجاست.

خیلی از دوستان تو اینجا میان اعلام میکنند که خریدار و یا فروشنده هستند ولی وقتی پای عمل و عقد قرارداد میرسه یه دفعه زیرآبی رفتنا شروع میشه!! خاموش شدن گوشی و ایمیل جواب ندادن ها شروع میشه!!! پیچوندن جلسه حضوری و صحبت رودررو شروع میشه!!!(تعداد این آدم ها کمه ولی متاسفانه وجود دارند و منظورم به کل اعضاء نیست)

من خودم فروشنده معتبر رو آوردم پای معامله قرارداد طبق صحبت های قبلی انجام شده بود همه چی آماده بود ولی لحظه آخر فهمیدیم که اصلا خریداری وجود نداشته و همه سرکار بودیم!!!!

حرفه من اینه دوست عزیزی که میای و میگی که مثلا فروشنده هستی و یا خریدار ایمیل میدی و میگی که من فلان محصول رو با فلان قیمت خریدارم ، اگه اینکاره نیستی اگه تو این صنعت فعالیت نداری اگه تامین کننده معتبر نداری اگه خریدار معتبر نداری چرا با آبرو و اعصاب دوستان دیگه بازی میکنی؟؟
    چرا؟ مگه شما یه عده دیگه رو سرکار بذاری برات پول میشه؟ مگه بیای و اینجا دروغ بگی پول میشه برات؟؟!!

البته بعضی موقع ها معامله جور نمیشه بهم میخوره مشکل مالی پیش میاد مشکل تو عقد قرارداد پیش میاد مشکل تو بار پیش میاد که اینا طبیعی هست.

به خدا خودم اینجا با بچه هایی آشنا شدم که خیلی تو عرصه صادرات و فروش فعال هستند و دارن فعالیت میکنن...اونا هم از یه همچین وضعیتی ناراحت هستند.

ببخشید که این تاپیک رو زدم ولی بیاین اینجا یه فکری برای این معضل بکنیم.بیاین یه راه حلی پیدا کنیم.

متشکرم
    سلام
    خوب خيليا اينجا واسطه هستن اما مسئله اينه كه روي اون مطلبي كه اعلام ميكنن براي خريد يا فروش احاطه كافي ندارن
    واسطه بودن چيز بدي نيست من خودم خيلي از كاراي واسطه اي رو انجام دادم
    اما مهمترين مطلب اينه كه اطلاعات دقيق داشته باشي و مدارك معتبر از جنست يا خريدارت واقعن خريدار باشه نه اينكه روي حرف يكي ديگه كه بهش گفته فلاني فلان جنس رو ميخواد
    مثلن روي بحث گازوييل كدوم يكي از دوستان مستقيم به فروشنده وصل هستش؟
    هركسي كه وصل باشه بايسد مدارك اناليز قيمت محل هايي كه ميتونه تحويل بده رو بگه و احاطه داشته باشه و همچنين بدونه قيمت مرز چقدر هستش
    اما متاسفانه بيشتر افراد چنتا چيزو ميگن كه يكيش اينه كه زير دوش تحويل ميديم نقدي به حساب ميريزي فروشنده فلان شخص يا فلان ارگان هستش
    حواله دولتي هستش و .................

در حالي كه واقعن احاطه به كار نداره و شايد توي يكي از اين دفاتر بروكري تهران يا شهرهاي ديگه يه چيزي شنيده

اما مسئله بعدي اينه كه بدونيد هر صحبتي براي خخريد هر جنسي معمولن منجر به معامله نميشه اما اگه هر 2طرف معامله دسته اول باشن احتمال زيادي براي انجام معامله هست

من از اين قبيل اتفاق ها زياد افتاده واسم كه طرف ادعاي داشتن جنسي داشته اما بعد مشخص شده از يه جايي يه چيزي شنيده
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه دوستان

علیرغم وجود چنین مشکلاتی در بحث تعاملات تجاری که البته مختص فقط ایران نیست؛
    با اینهمه ما اعضای این انجمن که در حال استفاده مشترک از این فضای مجازی هستیم می تونیم با ایجاد گروههای کاری متخصص و منسجم درصد این موارد رو حداقل در این انجمن به حداقل برسونیم.
    در صورت اثبات وجود اعضایی که فقط به قصد آزار و اذیت و سرکارگذاشتن دیگران در این انجمن فعالیت می کنند بر مدیریت سایت است که با چنین مورادی برخورد داشته باشه.
    البته میشه با ملزم کردن اعضا به قراردادن مشخصات کامل حقیقی یا حقوقی خود در پروفایل و یا در بخش امضا به ایجاد شناخت و اعتماد بیشتر بین اعضا کمک کرد.
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

Post برای راهنمای های بیشتر و کمک به شناخت کاربرها لطفا دوستان تو تاپیک زیر مشارکت کنند:

برای راهنمای های بیشتر و کمک به شناخت کاربرها لطفا دوستان تو تاپیک زیر مشارکت کنند:

47
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    من یه بار این جا گفتم شرط من برای انجام کار اعتبار خریدار و برگذاری جلسه هستش به صورتی که خریدار یا نماینده خریدار به همراه واسطه برای جلسه در دفتر تامین کننده حاضر باشند اومدن پریدن به من که ما اسم نمی دیم جلسه هم نمیایم اصن جلسه برا چی!!!!!
    با یکی تلفنی برا ال ان جی حرف زدم اول گفت خریدار کره ای هفته بعد ایران هستش برای کارهاش و جلسه رو میاد...بعد گفت نماینده خریدار میاد...در آخر گفت تیم بروکری ما میاد!!!!
    من تا حالا به کسی قول یا تضمینی ندادم...نگفتم کار انجام میشه و حله...تو چند شاخه مختلف این جا فعالیت نکردم...قیمت پایین و بالا ندادم...فقط شروط رو گفتم که میشه اعتبار خریدار و جلسه که متاسفانه یا الکی پیام دادن یا برا آمارگیری
    البته بودن کسایی برا کار اما شرایطشون با نوع کار ما همخوانی نداشت
    مشکل اینکه که این نوع افراد به تامین کننده یا خریدار وصل نیستند و از راه دور یا از طریق دوستاشون از وجود تامین کننده یا خریداری مطلع میشن و میان میگن ما هستیم اما موقع کار میشه نیستن و نمی تونن با اون فرد تامین کننده یا خریدار تماس برقرار کنن
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    [QUOTE=NikApan;26140]...مشکل اینکه که این نوع افراد به تامین کننده یا خریدار وصل نیستند و از راه دور یا از طریق دوستاشون از وجود تامین کننده یا خریداری مطلع میشن و میان میگن ما هستیم اما موقع کار میشه نیستن و نمی تونن با اون فرد تامین کننده یا خریدار تماس برقرار کنن[/QUOTE
    ]باز اینهم مشکلی نیست کاش طرف وقتی میبینه که نمیتونه کاررو ردیف کنه بگه آقا این فروشنده یا خریدار اینکاره نیست یا .... نه اینکه تا آخر خط آدم رو سرکار بذاره.---

--

برای راهنمای های بیشتر و کمک به شناخت کاربرها لطفا دوستان تو تاپیک زیر مشارکت کنند:

ویرایش توسط oil trader : 22-09-2014 در ساعت 12:17
    47
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باز اینهم مشکلی نیست کاش طرف وقتی میبینه که نمیتونه کاررو ردیف کنه بگه آقا این فروشنده یا خریدار کننده کار نیست یا .... نه اینکه تا آخر خط آدم رو سرکار بذاره.
    اون ها تا لحظه آخر منتظرن از سمت خریدار یا فروشنده خبری بشه و به طرف مقابل اهمیتی نمیدن که این وسط اعتبارش خراب میشه یا وقتش هدر میره...یه شرکت صادراتی فراورده های نفتی تو ستارخان 1 ماه منو منتظر گذاشت برا فرستادن درخواست تهش یه درخواست چند خطی بدون ذکر موارد لازم فرستاد که تامین کننده گفت فهرست خرید گوجه و خیار فرستاده و باعث شد تلاش های من هدر بره
    این ها طرف مقابل براشون اهمیتی نداره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع