ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    djmahdi
    مهمان

حواله مازوت آماده

سلام خدمت دوستان عزیز

افرادی که حواله مازوت آماده دارند با ارائه مدرک مبنی بر وجود حواله قیمت اعلام کنند تا معامله انجام شود.تناژ مورد نیاز 100000 تن که شامل 2 عدد حواله 50000 تنی باشد

با تشکر
    belak24
    مهمان
    سلام
    میتونید مدارک مالی ارائه بدید؟
    بنده از توانایی مالی مطمئن بشم با قیمت 570 میتونم براتون اوکی کنم.
    پیرینت مالی ارائه بدید.
    باسپاس
    masoudi.trade@gmail.com
    djmahdi
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط belak24 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    میتونید مدارک مالی ارائه بدید؟
    بنده از توانایی مالی مطمئن بشم با قیمت 570 میتونم براتون اوکی کنم.
    پیرینت مالی ارائه بدید.
    باسپاس
    masoudi.trade@gmail.com
    یعنی شما در بانک که معامله انجام میشه حواله همراهتون هست تا ما هم مدارک مالی نشون بدیم دیگه؟قیمتت کمی بالا هست ولی میشه یک کاریش کرد
    ویرایش توسط djmahdi : 14-09-2014 در ساعت 20:55
    belak24
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط djmahdi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    یعنی شما در بانک که معامله انجام میشه حواله همراهتون هست تا ما هم مدارک مالی نشون بدیم دیگه؟قیمتت کمی بالا هست ولی میشه یک کاریش کرد
    دوست عزیز شما الآن یه پیرینت مالی از خریدار برای من ارسال کن تا بنده مطمئن بشم توانایی خرید دارید.(چون خیلیا ادعای خرید داشتند ولی همه رو سرکار گذاشتن)
    اونوقت بنده کارهاشو انجام میدم به امید خدا.
    موفق باشین.
    djmahdi
    مهمان
    عزیز من بهتره کمی فکر کنی کدوم ادم عاقلی پرینت مالیش رو برای کسی که نمیشناسه ارسال میکنه.شما هم کپی حواله رو داری ارسال کن تا اثبات بشه وگرنه خیلی ها میگن دارن .اگر شما حواله در دست حضور پیدا میکنید در بانک مشتری هم پرینت مالی ارائه میده وگرنه هیچ مشتری نمیاد پرینت مالی ارائه بده .من توی این کار کم تجربه نیستم و از کسانی هستم که حواله به راحتی میگیرم ولی این مشتری من حواله اماده میخواد که من ندارم این مقدار در اصل 150 تا میخواد من 50 تا رو اوکی کردم مونده 100 تا دیگه بخاطر همین گفتیم شاید کسی آماده داشته باشه وگرنه نوکرتم کسی نمیاد پرینت مالی که مهمترین اسناد مالی طرف هست رو بیاد ارسال کنه.اگر دیدی کسی ارسال کرد شک نکن حساب جعلی هست.
    74
    کاربر فعال
    نیاز به جلسه حضوری هست تا اسناد ومدارک هر دوطرف ارایه بدین
    belak24
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط djmahdi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    عزیز من بهتره کمی فکر کنی کدوم ادم عاقلی پرینت مالیش رو برای کسی که نمیشناسه ارسال میکنه.شما هم کپی حواله رو داری ارسال کن تا اثبات بشه وگرنه خیلی ها میگن دارن .اگر شما حواله در دست حضور پیدا میکنید در بانک مشتری هم پرینت مالی ارائه میده وگرنه هیچ مشتری نمیاد پرینت مالی ارائه بده .من توی این کار کم تجربه نیستم و از کسانی هستم که حواله به راحتی میگیرم ولی این مشتری من حواله اماده میخواد که من ندارم این مقدار در اصل 150 تا میخواد من 50 تا رو اوکی کردم مونده 100 تا دیگه بخاطر همین گفتیم شاید کسی آماده داشته باشه وگرنه نوکرتم کسی نمیاد پرینت مالی که مهمترین اسناد مالی طرف هست رو بیاد ارسال کنه.اگر دیدی کسی ارسال کرد شک نکن حساب جعلی هست.
    سلام مجدد
    بعضی جاها سخت گیری لازمه و فروشنده نباید با دیدن 100000تن شتاب زده عمل کنه ...(گروهی که بنده باهاشون کار میکنم به همین شیوه معامله انجام دادن و قرارداد منعقد میکنن...پس لطفا نگید اگه کسی ارائه بده جعلیه...)
    موفق باشین...
    ویرایش توسط belak24 : 15-09-2014 در ساعت 13:29
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    حرف هردو طرف درسته بدون فونت مالی کسی حواله نمیده و کسی هم بدون اطمینان از طرف فونت مالی نمیده!!!
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید

فروشنده

سلام خدمت دوستان عزیز

افرادی که حواله مازوت آماده دارند با ارائه مدرک مبنی بر وجود حواله قیمت اعلام کنند تا معامله انجام شود.تناژ مورد نیاز 100000 تن که شامل 2 عدد حواله 50000 تنی باشد

با تشکر

اگه پروانه داری 575000 دارم اگه بی پروانهای 590000 تومان ولی اول درخواست.

goleorkide94@yahoo.com

09379167095
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید

فروشنده

اگه پروانه داری من 380 روباقیمت 500000تومان سراغ دارم اگه بی پروانه ای یکی هست که میگه 535000تومان با ایمیل یا موبایلم تماس بگیر

goleorkide94@yahoo.com

09379167095
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)