ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید

احداث پالایشگاه

با درود
    دوستان بنده قصد احداث یک پالایشگاه کوچک رو دارم از دوستانی که تجربه و اطلاعات دارم خواهش دارم راهنمایی کنند
    مراحل کار چیه باید به کجا مراجعه کنم آیا ماده اولیه باید حتما نفت سبک باشه میزان سوددهی و روش فروش چطوره ؟ اگه منبع اطلاعاتی هم میشناسید ممنون میشم معرفی کنید
    47
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    پالایشگاه های کوچک به پالایشگاهی میگن که روزانه 20000 بشکه تولید فراورده دارن که الان گفته میشه احداث پالایشگاه کوچک با ظرفیت روزانه 60000 بشکه صرفه اقتصادی خوبی داره...فراورده های این پالایشگاه ها در سال های گذشته محصولات سنگینی مثل نفت کوره و قیر بوده اما در حال حاضر تولید فراورده های سبک مثل بنزین و گازوئیل هم در دستور کارشون قرار داره
    توان مالی و فنی از شروط اصلی احداث پالایشگاه کوچک هست...شما باید سرمایه لازم رو داشته باشید
    مجوز اصلی رو وزارت نفت میده...به راحتی هم مجوز نمیدن...توان مالی و فنی رو بررسی می کنن تا کسی به اسم مجوز دنبال واسطه گری نباشه
    فکر می کنم در حال حاضر مجوز پالایشگاه کوچک برای تولید میعانات گازی و نفت کوره بدن...برای تولید بنزین و گازوئیل و... رو نمی دونم
    ویرایش توسط NikApan : 28-08-2014 در ساعت 12:30
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز شرکت نفت قصد داره 8 پالایشگاه کوچک در سیراف با مشرکت بخش خصوصی بسازه.اطلاعات بیشتر خواستید در خدمتم
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط masameq [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با درود
    دوستان بنده قصد احداث یک پالایشگاه کوچک رو دارم از دوستانی که تجربه و اطلاعات دارم خواهش دارم راهنمایی کنند
    مراحل کار چیه باید به کجا مراجعه کنم آیا ماده اولیه باید حتما نفت سبک باشه میزان سوددهی و روش فروش چطوره ؟ اگه منبع اطلاعاتی هم میشناسید ممنون میشم معرفی کنید
    سلام
    من به صورت كامل دنبالشم
    براتون خصوصي پيام ميزارم

من اطلاعات كامل رو براتون ميفرستم
    74
    کاربر فعال
    بنده با یک گروه بزرگ بین المللی در ارتباط هستم ساخت هر نوع پالایشگاه کوچک وبزرگ با مشارکت درساخت وسرمایه گذاری داخل وخارج ایران
    با نمونه پروژه های ساخته شده درداخل وخارج
    با تشکر
    kanizagros63@gmail.com
    47
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    جناب miramira درست میگن...وزارت طرح احداث 8 پالایشگاه کوچک رو برای میعانات گازی داده...تا حالا بیشتر از 20 شرکت ثبت نام کردن...احتمالا آقای بینالود هم که میخوان برن برا تولید هیدروکربن توی درخواست دهنده ها هستن
    این رو مطمئن نیستم اما سرمایه ساخت هر کدوم از این 8 پالایشگاه رو چیزی حدود 250 ملیون دلار اعلام کردن که نمی دونم درست باشه یا نه چون جای دیگه حرف از احداث مینی پالایشگاه با سرمایه ای حدود 40 تا 100 ملیون دلار بود
    در حال حاضر فقط مجوز احداث مینی پالایشگاه برای میعانات گازی و نفت کوره میدن
    ویرایش توسط NikApan : 28-08-2014 در ساعت 22:30
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام2
    50ميليون دلار كه خيلي بالا هستش

الان اماري كه من دارم از چنتا از دوستان كه سايت توليدي با تناژ حدود 5000 در ماه توليد دارن حدود6_7ميليارد و تا 8 ميليارد هم هزينه داشته باشه
    (اين هزينه رو به تازگي يك شركت كه كار احداث سايتهاي توليدي هيدروكربن هستش هم بهم اعلام كرده)

الان ميشه مجوزات ساخت رو گرفت يكم بايد تلاش كني اما ميشه گرفت
    ویرایش توسط binalood2 : 28-08-2014 در ساعت 23:08
    47
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    فکر نمی کنم با 8 ملیارد تومن بشه یه مینی پالایشگاه مدرن با امکانات کامل ساخت...30 تا 40 ملیون دلار شاید حداقل سرمایه مورد نیاز باشه
    مینی پالایشگاهی که میعانات گازی و نفت کوره مرغوب تولید کنه سرمایه خوبی میخواد
    این سایت تولیدی که میگید کی ساخته شده و امکاناتش در چه حد هستش؟
    74
    کاربر فعال
    بستگی به پیچیدیگی پالایشگاه هست از 5 میلیون دلار تا بی نهایت میشه پالایشگاه ساخت به شرطی که احداث کننده از قدرت مالی وتخصص خوبی برخوردار باشه وشناخته شده هم باشه
    از دوستان کسانی که بخوان مشارکتی پالایشگاه کوچک بزنن من میتوانم مجموعه داخلی رو معرفی کنم به صورت فاینانس ومشارکتی با دوستان همکاری کنن سرمایه اولیه از شما راه اندازی وسرمایه گذاری وآموزش پرسنل با گروه سرمایه گذار
    برای اطلاعت بیشتر درخدمت هستیمپ
    با تشکر
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان خوبم
    به نظر من باید هدف رو از ایجاد پالایشگاه مشخص کرد. اگر دوستان دنبال تولید هیدروکربن و بنزین جهت صادرات به افغانستان و کشورهای مشابه باشند، میتوان با سرمایه گذاری حد اکثر 10 میلیاردی این مینی پالایشگاه را تا ظرفیت 5000 تا 6000 تن در ماه راه اندازی کرد. البته این قیمت جدا از سرمایه در گردش مورد نیاز جهت خرید مواد اولیه و تولید محصول است و فقط قیمت ساخت مخازن خوراک و محصول، برجهای ساده جهت جداسازی مواد در صورت نیاز، بویلر و ... است.
    بعضی از مینی پالایشگاهها هم که به صورت بلندینگ فعالیت دارند شاید به سرمایه گذاری کمتری هم نیاز داشته باشد.
    اما اگر دنبال ایجاد پالایشگاهی هستید که بتواند بنزین و گازوئیل با استانداردهای بین المللی مانند یورور 3 و یورو 4 تولید کنید و به همه کشورها صادر کنید، انوقت نیاز به سرمایه گذاری 20 یا 30 میلیون دلاری خواهید داشت. زیرا اکثر این پالایشگاهها نیاز به لایسنس شرکتهای معتبر در جهان دارند.
    چند رور پیش پیشنهادی جهت خرید یک مینی پالایشگاه دست دوم با لایسنس و امکان تولید محصول یورو 4 برای بنده ارسال شد از یک کشور اروپایی به مبلغ 25 میلیون دلار
    خلاصه باید هدف گذاری کنید
    خوراک مینی پالایشگاه هم بسیار مهم است. اگر از میعانات گازی بخواهید استفاده کنید یا نفت خام یا دیگر مواد. زیرا طراحی برج برای هر کدام پیچیدگی و هزینه بالاتری را دارد
    ارادتمند
صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع