ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    58
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    به نظر شخص خودم ذهن ثروتمند داشتن هم مهمه
    278
    کاربر فعال
    جنابان آقایان محمد و دانشمند .
    مطالب جالبی هر دو بزرگوار فرمودید
    بحث این تایپیک یک بحث کلی بود ولی شما خیلی به جزئیات پرداختید .
    ولی من یک سخن دارم
    درست است که اقتصاد بیمار است ولی شما می گویید بیمار است نمی گویید مرده است پس زندگی می کند ولی خوب من هم قبول دارم سخت است

روزی به بهلول دانا گفتند : زندگی سخت می گذرد . بهلول گفت : خوب . تو خود می گوییسخت می گذرد . سخت که نمی ماند

خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خود آن قوم خود سرنوشت خودش را عوض کند .
    اقتصاد خراب و بیمار و تورم و تعرفه بالای گمرکی . رکود اقتصادی دلیل بر این نمی شه که ما دست از کار کشیده و دیگر حداکثر تلاش خود را انجام ندهیم .

برای همه ایرانیان آرزوی موفقیت دارم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض سلام
    به عنوان يك عضو كوچك و تازه وارد اين سايت و به عنوان يك جوان 24 ساله بي تجربه بسيار حرفهايتان را پسنديدم
    با تشكر فراوان
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مطلب خوبی بود.
    با تشکر از شما
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مفید بود تشکر
    16
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام به دوستان

به نظر بنده دو چیز بسیار بسیار مهم برای پولدار شدن است

1-هدف
    2-مدیریت زمان

تجربه شخصی خودم از زمانی که این دو رو هرچند ناقص به کار گرفتم به صورت خلاصه بازگو می کنم:
    بنده کوچیک همه شما ،در حال حاضر مشغول به طی کردن خدمت سربازیم حدود 13 ساعت در روز! و بعد از اون کلاس زبان میرم،خلاصه از صبح ساعت 5 که میرم از خانه بیرون 9-10 شب یر میگردم،اوایل حتی نفسم نمیرسیدم بکشم اما خوشبختانه به از چند ماه بالاخره تصمیم گرفتم از چند ساعتم هم استفاده مفید کنم؛از وقتی که این دو فاکتور رو استفاده کردم شاید تونستم شرکت دایر کنم و مهمتر از اون به سود برسونمش،در کارهای خدماتی و تولیدی فعالیت داشته باشم،خدارو شکر سرمایم رو افزایش دادم(البته اولش ضرر زیاد دادم)،مطالعه و ورزش رو به برنامه هام اضافه کردم و...
    به شما هم پیشنهاد میدم اگه میخواید موفق بشید حداقل این دو فاکتور رو به زندگی روزمره تان اضافه کنید
    برای منبع هم کتاب های مدیریت زمان و هدف از بریان تریسی و مقاله هابی انگلیسی و سایتهای اموزشی مثله ted میتونید بهره ببرید
    موفق باشید
    141
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amax [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به دوستان

به نظر بنده دو چیز بسیار بسیار مهم برای پولدار شدن است

1-هدف
    2-مدیریت زمان

تجربه شخصی خودم از زمانی که این دو رو هرچند ناقص به کار گرفتم به صورت خلاصه بازگو می کنم:
    بنده کوچیک همه شما ،در حال حاضر مشغول به طی کردن خدمت سربازیم حدود 13 ساعت در روز! و بعد از اون کلاس زبان میرم،خلاصه از صبح ساعت 5 که میرم از خانه بیرون 9-10 شب یر میگردم،اوایل حتی نفسم نمیرسیدم بکشم اما خوشبختانه به از چند ماه بالاخره تصمیم گرفتم از چند ساعتم هم استفاده مفید کنم؛از وقتی که این دو فاکتور رو استفاده کردم شاید تونستم شرکت دایر کنم و مهمتر از اون به سود برسونمش،در کارهای خدماتی و تولیدی فعالیت داشته باشم،خدارو شکر سرمایم رو افزایش دادم(البته اولش ضرر زیاد دادم)،مطالعه و ورزش رو به برنامه هام اضافه کردم و...
    به شما هم پیشنهاد میدم اگه میخواید موفق بشید حداقل این دو فاکتور رو به زندگی روزمره تان اضافه کنید
    برای منبع هم کتاب های مدیریت زمان و هدف از بریان تریسی و مقاله هابی انگلیسی و سایتهای اموزشی مثله ted میتونید بهره ببرید
    موفق باشید
    معضل اکثر جوانان ضعف در اراده و عدم مدیریت داشتن بر زمان است
    چیزیست که بنده خودم خیلی برای حفظش تلاش میکنم
    ممنون از اشاره ای که کردید
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)