ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 7 نخست ... 23456 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 61
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ای خدا یکی ایده داره پول نداره
    اون یکی پول داره ایده نداره
    من اگه یه سرمایه 5 میلیاردی میتونستم داشته باشم ایده دارم که ایران و امارات رو بترکونم
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ansarweb [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ای خدا یکی ایده داره پول نداره
    اون یکی پول داره ایده نداره
    من اگه یه سرمایه 5 میلیاردی میتونستم داشته باشم ایده دارم که ایران و امارات رو بترکونم
    من نه پول دارم نه ایده.ولی کسیا میشناسم که پول داره و دنبال ایده میگرده.وضعشم فوق العاده توپه.ایده تا بگو تا بهش مطرح کنم اگه خواست هماهنگتون میکنم
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط motahar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من برای بسته بندی خرما ایده ای دارم. با هزینه کم هم میشه این کار را کرد.
    تماس بگیرید. لطفا
    دوست گرامی شما که شماره تماسی به بنده ندادید پاسخ پیام خصوصی رو هم که نمیدید! خب چطور به شما تماس بگیرم؟
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein11 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من نه پول دارم نه ایده.ولی کسیا میشناسم که پول داره و دنبال ایده میگرده.وضعشم فوق العاده توپه.ایده تا بگو تا بهش مطرح کنم اگه خواست هماهنگتون میکنم
    داداش ارزش ایده به نگفتنش هست
    وگرنه بعد که اجرا میشه و میسوزه
    ایده مثل نقشه گنج میمونه زمانی گفته میشه که دیگه گنج در اون محل نباشه
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ansarweb [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دقیقا، موافقم
    دوستان خواهش میکنم تا بحث بیشتر از این منحرف نشده بنده رو راهنمایی کنید.
    سپاس گذارم
    ویرایش توسط milad_bch : 29-07-2014 در ساعت 16:29
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کاملا با حرف دوستمون موافقم
    اگر خودت از کار سر در نیاری اونوقت ساده ترین کارگرت هم برات شاخ و شونه میکشه این تجربه 8 سال کلرگری و آشنایی با 8 تا شرکت در زمینه های مختلف هست
    شرکت کار کردم هر دستگاهی کارگرش نمیومد مدیر عامل خودش وایمستاد کار میکرد و کارگرا هم میدونستند این خودش ختم کاره نمیتونستند دورش بزنند
    شرکتم بود در عرض یک سال شاید 15 تا 20 درصد ضررش فقط بخاطر این بود که مدیرعامل حتی اسم درست دستگاه و محصولات رو نمیدونست و همه بچه دورش میزدند
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    حرف شما درسته داداش....ولی خب من اگه ایده ی شما را بدونم بازم نمیتونم کاری بکنم.چون راه اندازی یه ایده تخصص خودشا میخواد.محاسبات خودشا میخواد.فقط دونستن ایده ملاک نیست....
    حالا اگه دوست داشتی پ.خ بده
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    salam
    eide dashtan be tanhaei mohem nist
    man 100ta eidedaram miam hmashono vasaton list mikonam
    ama mohemtarinkar eineke avalan betonieide kasbo kareto dorost rah bendazi va dovoman baiad betoni jensetobeforoshi

vagarna karkhonezadanke kare ziadi nis belakhare az 2ta motakhases komak migiri
    ama mohem foroshe jensete
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین کردوانی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    میلاد عزیز
    اینجور که خوندم 20 سالت هست و الان مشغول درس خواندن هستی
    انشالا که موفق باشی
    دوست عزیز
    بعضی شغلها هستند اسمشون خیلی قشنگه از راه دور که بهشون نگاه میکنی خیلی لوکس به نظر میان یکیش همین کارخانه داشتن تولیدی بزرگ یا تجارت . چشمات رو که ببندی یه دفتر لوکس با میز و صندلی گرون میاد تو نظرت که خانم منشی یه نامه رو میاره امضا کنی و همه چی آرومه شیکه خوشگله مث کت و شلواری که تنت هست ولی این یه بعد قضیه هست بعد اصلی اینه که کسی که نشسته پشت میز مدیریت این کارخانه کیه؟ اون کسیه که زجر این کار رو کشیده جوبش رو خورده ضررش رو کرده ورشکستگیش رو گذرونده . موهاش سفید شده تا رسیده به اینجا. یکی یکی پیچ و مهره کارخونه رو خودش سفت کرده. اولش هم اینجور نبوده که شیک و پیک باشه . در مورد اصول یک مدیریت صحبت میکنم و کاری به مدیریت آقا زاده ها و برخی از ما بهتران ندارما نمیدونم منظورم رو گرفتی یا نه ولی امیدوارم با دید بازتر شروع به هرکاری کنی.
    شما میگید 500 میلیون تومن دارید من میگم اصلن شما 5 میلیارد دارید ولی این پول ارزشش ذست شما و با فکر شما 0 تومن هست تا وقتی که از این پول استفاده داشته باشی.
    شما فکر نمیکنید 20 سال یه خورده زوده برای مدیریت کلان؟
    بیا و تحقیق کن از کارخانه داران مشهور ایران برو زندگینامه شون رو بخون و از تجربیاتشون استفاده کن. فکر کن اصلا حرف از پول داشتن نیست. پول یک طرف با پول چیکار کنی یک طرف
    تو رویا سیر وسیاحت نکن تو واقعیت باش اینجا ایرانه اینجا رانت حرف اول رو میزنه پارتی بازی حرف اول رو میزنه . آقا زاده ها حرف اول رو میزنن. جونت درمیاد یه کالا تولید میکنی مث آب خوردن همون جنس رو وارد میکنن زیر قیمت تو.
    تولید کنندگان جند درصدشون به خاک سیاه نشستن؟ برو آمار بگیر . میخوای شوینده تولید کنی برو رقیبات رو بشناس امیر امیر یه خورده توضیح داد در مورد شرکت
    تو رویا نباش با یک میلیارد و ده میلیارد و بیست میلیارد نمیتونی رقیب این شرکت بشی چرا که این شرکتها دانش مدیریتیشون و .... خداتومن قیمت داره موسس این کارخانه ها خدای کارشون هستند.
    من پیشنهاد هیچ کاری رو بهت نمیدم تو این وسعت. مدیر اونه که خودش بدونه دنبال چی هست نه اینکه هر کسی پیشنهاد داد تازه بره بشینه فکرش رو کنه. اینجور جفت و جور نمیشه چرا که همه چی پول نیست.
    با تحصیلات خوب. با دید باز . با دانش مدیریتی عالی . با تجربه . با تحقیق بسیار. برو تو کار موفق میشی و اصلا عجله نکن
    کاملا با حرف دوستمون موافقم
    اگر خودت از کار سر در نیاری اونوقت ساده ترین کارگرت هم برات شاخ و شونه میکشه این تجربه 8 سال کلرگری و آشنایی با 8 تا شرکت در زمینه های مختلف هست
    شرکت کار کردم هر دستگاهی کارگرش نمیومد مدیر عامل خودش وایمستاد کار میکرد و کارگرا هم میدونستند این خودش ختم کاره نمیتونستند دورش بزنند
    شرکتم بود در عرض یک سال شاید 15 تا 20 درصد ضررش فقط بخاطر این بود که مدیرعامل حتی اسم درست دستگاه و محصولات رو نمیدونست و همه بچه دورش میزدند
    دوستان از نظراتتون سپاس گذارم
    اما چند نکته رو لازم میدونم که بگم:
    1- من نمی خوام فعلا با شرکت های بزرگ رقابتی داشته باشم. طبیعی هست شرکتی که سرمایه اش چند صد برابر شرکت بنده هست قابل قیاس نیست.
    من میخوام با همین سرمایه کم شروع کنم و مثل بیشتر ثروتمندان بتونم تا 5 - 10 سال آینده یک فرد موفق و ثروتمند باشم.
    2- سنم واسه شرع کاملا مناسبه. به نظر شما اگه من در سن 35 سالگی ورشکست بشم بهتره یا در سن 20 سالگی؟ طبیعی هست که برای جبران ورشکستگی در سن کمتر هم فرصت بیشتری هست هم انژری و روحیه و... بیشتری
    3- افرادهای بسیاری رو میشناسم که تو سن های کمتر از بنده به ثروت های بسیار کلان دست یافتن تنها دلیلش هم خودباوریشون بوده. در این زمینه می تونید یه تحقیق کنید
    4- بنده از نظرات و تجربیات دوستان عزیز استفاده میکنم و در نهایت با تحیقیقات خودم تصمیم میگیرم که چه کاری انجام بدم. به امید خدا که تو این راه هم موفق میشم
    ویرایش توسط milad_bch : 29-07-2014 در ساعت 17:43
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شوینده فیلد بسیار خطرناکی هست برای وارد شدن ،

کسی که خیلی راحت از بازار شوینده و ورود به اون صحبت میکنه شاید بشه گفت تو رویا داره سفر میکنه .

شما چندتا تحقیقات بازار شوینده ها رو بخون ، آمار سهم بازارشون رو دربیار و برو ببین چه رقابتی هست برای اینه محصولشون روی طبقه های سوپر ها فروش داشته باشه.

شما اصلن روابط بازار شوینده رو میدونی ؟ از روند بازار شوینده خبر داری ؟؟ میدونی چرا بوژنه دیگه تو سوپر مارکت ها نیست ؟؟

توی شوینده ها شما با سبد کالایی طرف هستی که شاید اگه یدونشو بدن دستت نتونی بلندش کنی !! ( مخصوصن دارم با کنایه صحبت میکنم )

از لازمه های کارآفرینی، حالا تو هر فیلدی ، اول باید شما تو زمینه فیلد مورد علاقت برای کسی که اون کسب و کار داره بری کار کنی و حتی به خرج کارفرما تجربه کسب کنی.

اینکه از درگیری ذهنی کارآفرین ها این هست که کی کار روزانه خودشون رو ترک کنن و سرکارخودشون مشغول بشن برای همینه.

عزیزم تجارت و کسب و کار به هیچ عنوان احتیاج به پول نداره ، پول آخرین گزینه هست که احتیاج میشه ، برای همین کارآفرین موفق بدون پول هم پیگیری پروژه خودش رو کنسل نمیکنه .

ما ایرانی ها هم جدای از اینکه خام فروشی میکنیم ، خام سوزی هم زیاد داریم.

500 میلیون رو بذار بانک و فکر کن هیچ پولی نداری ، اونکاری که با دست خالی شروع کردی و رسوندی به یک دهم اون مبلغ ، همون زمینه ای هست که توش میتونی موفق بشی.

تو شوینده ها میخای کار کنی ، از همین الان یه رزومه تهیه کن برای یه موقعیت شغلی تو یه شرکت تولیدی یا پخش.

بیزینس شما ادامه خودت و به مهارت ارتباطی خودت تو اون زمینه بستگی داره ، پول این وسط هیچکارست.

هیچ بیزینسی با پول شروع نشده ، بر عکس با دیدن نقطه خالی در اون بازار شروع میشه و لازمه اون هم دنبال کردن روندی اون بازار حداقل برای 6 ماه تا یکسال هست.

من الان ظرفیت های خالی آرایشی - بهداشتی رو به شما نشون بذم اعتماد میکنی سرمایه تو وارد کنی ؟؟ نه !! چون از نقاط خالی و روند اون اطلاعی نداری.
صفحه 4 از 7 نخست ... 23456 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)