ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    کار به تهدید و دعوا میکشه!؟!!

---
    ham100 پی ام تون نرسیده!
    ویرایش توسط oil trader : 23-07-2014 در ساعت 12:06
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام شرکت بازرگانی ما در زمینه نفتی خرید و فروش کالاهای نفتی و بازرگانی و گمرکی ترخیص و . . . . و ups , . . . . . آماده خدمات به دوستان گرامی در ایران و حوضه خلیج فارس ، امارات و قطر و استثنا" روسیه می باشد با تشکر منتظر پیشنهادات هستیم جهت فروش محصولات شما ( iman_iglesias_2005@yahoo.com)
    24
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تو این انجمن حرفای ناصحیح و دروغ زیاد شنیدم.با آدمای زیادیم که واقعا مدعی هستن ولی هیچ چیز در چنته ندارن زیاد برخورد کردم.
    بعضی از دوستان چون فکر میکنن عقل کلن و ته تجربه و اطلاعات همه جا میان اظهار نظر.
    من خودم مدت هاست که این انجمن دیگه نمیام چون تو معامله های مختلف چند نفر رو بردم پای معامله از اینجا ولی چون دروغگو بودن فقط ضرر زدن به ما.
    من با ham100 کارکردم ،شاید تنها کاربر این انجمنه که من میشناسمش و قبولش دارم.آفرهاشم اونایی که من باهاش کار کردم همه واقعی بوده و مشتری خارجی براشون آوردم الانم رو موارد دیگه همکاری داریم
    djmahdi
    مهمان
    ای بابا درست نیست این رفتار . یک آفری داده شده برای درست محرز شدنش ازش مدارک بخواین و سوال کنید نه اینکه اینجور رفتار بشه.اینجوری جز نابودی بازدید سایت چیزی نداره.

موفق باشید
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط djmahdi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ای بابا درست نیست این رفتار . یک آفری داده شده برای درست محرز شدنش ازش مدارک بخواین و سوال کنید نه اینکه اینجور رفتار بشه.اینجوری جز نابودی بازدید سایت چیزی نداره.

موفق باشید
    دقیقا . بالخصوص اگه از طرف مدیر تالار (این سایت) باشه.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط oil trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دقیقا . بالخصوص اگه از طرف مدیر تالار (این سایت) باشه.
    دوستان عزيز ك اينطور پشتيباني اين اقا رو ميكنيد اين اقا براي حسن نيتش اگر راست ميگه1) مداركه مربوط به كالا رو ضميمه كنه
    2)ضمنا اين اقا با اين حرفايي ك ميزنه حتما سابقه در اين زمينه داره(اگر واقعيت بگه)تصويري از معاملات بين اللملي خودش رو در اين زمينه قرار بده البته بنام خودش باشه ن براي ديگران رو
    3)ي تصوير از كارت بازرگانيش رو اينجا قرار بده و اسم شركتي كه حتما هم معتبر هست رو اينجا قرار بده
    ميدونم ك اينكارو انجام نميده چون اصلا چيزي در چلته نداره ولي بعلت اينكه دوستان انقدر براي ايشون دل سوزوندن ك بنده خدا ضعيف واقع شده ما هم ميگيم چشم ولي ميدونم الان با بهانه هاي مختلف از جمله اينكه كار ما محرمانه هست و شركتمون سكيوريتي هست ومافيا و سيل و زلزله و چ و چ و ... از نشون دادن اين مدارك معذورم
    قول ميدم در عمرش يك برگه سبز گمركي هم نديده
    اون دوستي ك ميگيد مدير نبايد هيچي بگه نميدونم شما چقدر تجربه داريد ولي كسي ك در يك كانال عظيم تجارتي در سطح فروش نفت باشه دنبال مشتري اونم اينجا نميگرده-اون شخص ميدونه چي بخره و كجا هم بفروشه-قول ميدم ايشوني حساب ارزي خشك و خالي توي ي بانك ايراني هم نداره - ي چند نفر هم درو شيريني ميچرخن و معلوم نيست پرش گوش كيو بگيره
    ضمنا من هيچكسو متهم نكردم يا قضاوت كنم
    دوستان كسي كه واقعا بازرگان باشه و كار بين المللي انجام بده همه موارد بالا رو يكجا درج ميكنه
    من خودمو ب عنوان بازرگان قبول ندارم وچنين ادعايي ندارم-دوستاني ك چنين ادعايي دارند اثبات كنند
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    قرار دادن برخي موارد در سايت بدون منبع و مهر وامضا از مراجع قانوني نشراكاذيب محسوب شده و تعقيب و پيگرد قانوني داره-اينو گفتم ك هر اراجيفي رو در سايت قرار ندهيد-يك نمونش رو چندروز پيش ديدم ك ي نفر ي بخشنامه از هيئت دولت قرارداده بود درباره برنج و تعرفه ها وغيره ولي بدون مهر وامضا وشماره دبيرخانه
    دوست عزيز ك اين مزخرفات رو در سايت قرار دادي ميدوني اگر از مراجع قانوني تحت پيگرد قرار بگيري چ بلايي ب سرت ميارن-فكر كردي همه چيز ب شوخي هستش
    خيلي از دوستاني ك اينجا پشتيباني مثلا همين اقاي خالي بند ميكنند اصلا نميدونن چ خبر هست فقط ظواهره كارو ميبينند
    ویرایش توسط حاجي : 24-07-2014 در ساعت 18:10
    269
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    آقای محترم صحبت سرحمایت و این حرفا نیست. منهم حمایت نکردم گفتم اگر سوالی هست مودبانه میشه مطرح کرد. اگه کسی هم حمایت کنه نظر خودشه و محترمه.

صحبت سر نحوه برخورد، رفتار و جواب دادنه.
    ویرایش توسط oil trader : 25-07-2014 در ساعت 15:55
    djmahdi
    مهمان
    بحث ما سر نوع رفتار هست همین چیزا رو میشد با آرامش و دور از توهین و تمسخر گفت.خب واقعا میگم خیلی ها نمیدونن شاید چی به چی هست محصولی که میگن خب میشه راهنمایشون کرد تا اینا هم راه بیوفتن توی کارشون .
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    قرار دادن برخي موارد در سايت بدون منبع و مهر وامضا از مراجع قانوني نشراكاذيب محسوب شده و تعقيب و پيگرد قانوني داره-اينو گفتم ك هر اراجيفي رو در سايت قرار ندهيد-يك نمونش رو چندروز پيش ديدم ك ي نفر ي بخشنامه از هيئت دولت قرارداده بود درباره برنج و تعرفه ها وغيره ولي بدون مهر وامضا وشماره دبيرخانه
    دوست عزيز ك اين مزخرفات رو در سايت قرار دادي ميدوني اگر از مراجع قانوني تحت پيگرد قرار بگيري چ بلايي ب سرت ميارن-فكر كردي همه چيز ب شوخي هستش
    خيلي از دوستاني ك اينجا پشتيباني مثلا همين اقاي خالي بند ميكنند اصلا نميدونن چ خبر هست فقط ظواهره كارو ميبينند
    سلام

منن هم 100% با صحبتهاي حاجي موافقم
    اخه چرا موارد غير واقعي ميزاريد
    تو يه تاپيك ديگه اي كه مربوط به فروش ماشين لندككروز بود گفتم اگه كسي ادعاي فروش اقلامي مثل نفت خام گازوييل و ماشين و شكر و برنج در حجم بالا ميكنه حداقل يك مدرك دال بر وجود بارش اعلام كنه يه مدرك كه نشون بده بار دست اين اقا هست يا حداقل واسطه نزديك به فروشنده باشه

اخه نميشه كه هركي بياد يه چيزي بگه اونم تو اين حجم

به خد ما از اين چيزا زياد ديديم نفت خام سوخت جت گازوييل ال62 روسيه و امثال اينا كه همش 1پوچ هستن

و اين موارد معلوم نيست يرش كجاس و تهش به كي ميرسه

من از مسئولين سايت و مديران ميخوام كه جلوي اين جور تاپيكها رو بگيرن و نزارن يك چنين تاپيكهاي بدون اعتباري تو سايت قرار بگيره

و يا هركسي كه ادعاي يك چنين مواردي داره حتمن مداركي دال بر وجود اين بار بزاره

با تشكر
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)