ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53
    57
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام برای خرید عمده معمولا مرتر پیشنهاد میشه البته به لاللی وکاپالی چارشی که بازار بسیار معروفی هست سر بزنید نماینگی زارا هم در فندیگ زاده هست.. خیابان استقلال نزدیک میدان تکسیم هست و چندتا نمایندگی مثل کوتون را دارد لباسهای مارک در مرکز خرید هیستوریا در خیابان فاتح هم هست . بازارهای محلی مثل سه شنبه بازار هم خوبه . به نظرم وقتی زمان محدوده مرتر و کاپالی چارشی را رفته باشین کاافیه. بازار سرپوشیده کاپالی چارشی در روزای یکشنبه تعطیله
    هر شخص میتونه 30کیلو بار بیاره با ساک دستی 35کیلو... کسایی که اضافه تر میاورند اگر مسئولای فرودگاه ایران بخواند اذیت کنند کیلویی 50هزار تومن جریمشه.. البته اگر روابط اجتماعی بالایی داشته باشین تو همون فرودگاه آتاتورک ایرانی هایی را پیدا میکنید که وزن بارشون کمه ازش تقاضا میکنید که پاسپوت ها را باهم ارائه بدین یعنی باهم هستین!!
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    لطفا بامن از طریق mosh_baz1992@yahoo.comتماس بگیرید .شاید بتوانم کمک کنم
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت همه دوستان
    من جدیدا عضو این سایت شدم و چند روزی هست که فقط دارم توی قسمتهای مختلف مطالبی رو که اعضا نوشتن مطالعه می کنم.
    چندتا سوال دارم و به راهنمایی شما احتیاج دارم که محبت کنین و پاسخ بدید ممنون میشم
    چند هفته پیش به پیشنهاد یکی از دوستان (که البته ایشان هم دفعه اولش بود) به شهر ایغدیر سفر کردم و اونجا گشتم و مقداری لباس زنانه خریدم و اوردم تهران.شهر کوچیکیه و اونطوری که من فهمیدم فقط پوشاک داشت . در کل بد نبود ولی با توجه به مقدار کمی که میشد از مرز رد کرد اونطوری که باید نبود. بعد بهم پیشنهاد شد که برم استانبول خرید. افراد دیگه هم گفتن که توهمون ایغدیر باید جاهای مناسبتر و بازاریاب های ترک رو پیدا می کردی نه اینکه از مغازه ها خرید کنی میگفتن بازاریاب های با اختلاف قیمت ناچیزی نسبت به استامبول اجناس رو توی ایغدیر بهت میدن. از اوجایی که تو تهران بازار فروشش رو دارم تصمیم جدی دارم که ادامه بدم.منتهی در درجه اول محل خرید و در درجه دوم طریقه وارد کردن خریدهام به ایران رو نمیدونم.ممنون میشم اگه کمک کنید
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اعزض سلام و خسته نباشید. واردات لباس به 2 صورت میتونیم براتون انجام بدیم. قانونی غیر قانونی. قانونی همراه با برگ سبز که با توجه به نوع و سایز لباس هست که بطور میانگین هر کیلو 80-90 هزار تومان درمیاد. روش دوم اینکه از بازارچه مرزی منطقه آزاد ماکو میتونیم ارزون ولی غیر قانونی و 30 تومان از استانبول تا تهران و به انبار خصوصی شما برسونیم. سپاس گذارم. جهت اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:09141482410
    11
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    خیی باحاله که توی این وضیت که باید از کالای ایرانی استفاده بشه میرن از ترکیه لباس میارن.....اون هم مسافری یا قاچاق
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بهترین محل برای خرید پوشاک عمده به مرتر استانبول هست
    5330966754 +90 این هم بهترین شلوار های ترک رو داره با بهترین قیمت. بگید از طرف بهنام رفتید
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بابا برو لباستو بخر بده قاچاق بیارن کیلویی 20 هزلر.تمام
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام میخوام از استانبول مقداری لباس عمده زنانه البته مارکدار بیارم.کسی میدونه کجا استانبول برای این کار بهتر و ارزونتره ؟
    ویرایش توسط amirfaghani : 01-09-2015 در ساعت 16:22
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [QUOTE=reza10;25906]با سلام

دوستان من ساکن استانبول هستم و میتونم در زمینه خرید پوشاک از ترکیه و فرستادنش تا تهران کمکتون کنم[/QU OTE]

سلام آقا رضا.من احتیاج به راهنمایی دارم در مورد خرید پوشاک از استانبول.چجوری میتونم با شما در تماس باشم؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    هر مقدار لباس بخواهید ما ارسال می کنیم

پیغام بدین به این ایمیل

saeedkhosravanir@gmail.com
صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)