ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: گرانی برنج

731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    من اگه ميخواستم توي سايت جوابتو بدم ميدادم ديگه پ پيام خصوصي نميدادم بهت
    مشخص شد كه چيكاره اي و به قول بچه ها گفتني كجاي كاري
    اره من اشتباه خوندم و اشتباه متوجه شدم
    از اين به بعد ديگه پيام خصوصي نميدم بهت همينجا جوابتو ميدم چون انگار تعادل و كنترلي روي حرفات اعمالت و كردارت نداري و فرق خصوصي و عمومي رو نميدوني

البته براي تو كه تو تاپيك ها شروع به فحاشي ميكني اين چيزا عجيب نيست چون تا قبل از تو سابقه نداشته كسي به كسي فحاشي كنه تو سايت اونم ناموسي
    جالبه حتمن هر كار خصوصي كه انجام ميدي مياي و به همه دوستات و رفقات ميگي
    ویرایش توسط binalood2 : 02-08-2014 در ساعت 10:14
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    ديگه حرفاي از فوحش ناموسي دادن تو تاپيك كه بدتر نيست و يا از اينكه پيام خصوصي رو بياي علني كني كه مثلن مظلوم نمايي كني و بگي ادم خوبي هستي و بهت بدي كردم من
    من بد متجه تاپيكت شدم و بد خوندم اما خوب تو نشون دادي خصلتتو
    از اين به بعد هم ميگذرد روزگار
    187
    کاربر فعال
    اقای محترم بد متوجه شدین؟ قبول! قشنگ مینوشتی اقا من متوجه منظورت نشدم نتونستم درست بخونمش یکبار دیگه دقیق منظورتونو بگید و درستتر تایپ کنید نه اینکه بیای تو تاپیک اینجوری بگی تو پ.خ بدتر. شما فحاشی کردید فعلا نه من. احترام هم حدی داره
    این شماید که خودتونو نشون دادید نه من
    بعد من به شاهین باقری یه ادم کلاهبردار شیاد چیزی گفتم که سر خیلیا کلاه گذاشته بود نه به کسی بعد کسی هم چیزی نگفت شما اومدی زودی موضع گیری کردید. فکر کنم حاجی بود فقط چی گفت که منم ازش با احترام عذرخواهی. شما کلا اصلا رفتارتون انگار تند است. لطفا خودتونو اصلاح کنید

*از اين به بعد ديگه پيام خصوصي نميدم بهت همينجا جوابتو ميدم چون انگار تعادل و كنترلي روي حرفات اعمالت و كردارت نداري و فرق خصوصي و عمومي رو نميدوني*
    و فکر کنم این شماید که روی حرفاتون کنترل ندارید نه من،
    چون تا جای من یه چیزی مینویسم سریع شما میاید موضع گیری میکنید و شروع به خراب کردن. مگر من به شما چه هیزم تری فروختم که شما این رفتار دور از ... رو از خودتون بروز میدید یا شاید دست خودتون نیست؟!
    *جالبه حتمن هر كار خصوصي كه انجام ميدي مياي و به همه دوستات و رفقات ميگي*
    و همچنین این جمله ای رو که گفتین من هیچ جوابی بهتون نمیدم فقط خودت بشین در مورد این حرفت فکر کن ولی مطمئن باش اگر کسی روبروم همچین حرفی میزد فکر نکنم از زیر دستم سالم در میرفت الان خیلی جلو خودمو گرفتم بهت هیچی نگم خیلی احترامتو حفظ کردم فقط یادت باشه بار اخرت باشه همچین حرفهای میزنی که کلاهمون میره توهمون
    بعد شما بد خوندی بمن الکی فحاشی و توهین کردی حالا طلبکارم شدی؟؟!!!؟؟؟ بجا معذرت خواهیته؟؟؟؟؟
صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع