ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 61 1231151 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 601
    188
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

پیشنهاد همکاری برای افرادی که علاقه مند به تجارت داخلی هستند (از مبتدی تا حرفه ای)

سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان

از تمامی عزیزانی که به تجارت علاقه مندن و قصد شروع فعالیت اقتصاد دارند دعوت میشود این مطلب رو مطالعه بفرمایند

طرح این تاپیک ایجاد همکاری میباشد
    برای همکاری مهم نیست که چقدر تجربه و سرمایه در زمینه های تجاری دارید

مهم ترین شرط برای پذیرش همکاری شما علاقه و انگیزه شماست
    بنده معتقدم تجارت به سرمایه و تجربه نیست
    چرا که نقش تجارت ایجاد سرمایه و تجربه میباشد
    پس برای شروع تجارت فقط انگیزه و پشتکار لازمه تا شما رو به حد بالایی از سرمایه و تجربه برسونه

اگر فکر میکنید انگیزه و پشتکار کافی دارید پس قطعاً یک تاجر موفق خواهید شد

خب دوستان بریم سر اصل موضوع
    قصد بنده از ایجاد این تاپیک تشکیل یک گروه تجاری از افراده با انگیزه و فعال هستش

بنده معتقدم در تجارت سه چیز حرف اول رو میزنه :
    1_ارتباطات
    2_اطلاعات
    3_سرعت عمل

ماهیت گروهی که میخواییم تشکیل بدیم برپایه این سه اصل بنا شده است

بزارید موضوع رو بشکافم هرکدوم از شما یک موقیعت ویژه و توانایی منحصر به فردی دارید که به تنهایی کاربردی نداره اما میتونه برای گروه موقیعت تلقی بشه و کاربرد خودشو پیدا کنه

به عنوان نمونه هرکدوم از شما در استان متفاوتی سکونت دارید
    همونطور که میدونید معمولاً قیمت اجناس در سراسره ایران متفاوت میباشد و هر اختلاف قیمتی تو بازار میتونه زمینه خوبی برای تجارت فراهم کنه

اما چه کسایی از این اختلافات بهره تجاری میبرن ؟
    اونایی که دارای ارتباطات و اطلاعات قوی هستند

اگه این دو مورد فراهم باشه خود به خود باعث ایجاد عامل سوم یعنی سرعت عمل خواهد شد

با همکاری و ارتباط شما ضمن کسب اطلاعات روز و ایجاد موقیعت تجاری سرعت عملتون هم افزایش خواهد یافت

دوستان حتی اگر تجربه کار تجاری هم ندارید نگران نباشید به شما وظایفی محول میشه که با انجام آنها خود به خود وارده تجارت خواهید شد و به مرور زمان تجربه کسب میکنید
    اگه سرمایه اندک دارید نگران نباشید بنا به قوانین و توافقات حق کمیسیون بهتون تعلق میگیره

منتظرم تا ببینم چندنفر همکاری خودشونو اعلام خواهند کرد

بعد از اعلام همکاری شما در این تاپیک عضو گروه خواهید شد و در تاریخی معین موظف به حضور در کنفرانس صوتی خواهید بود

اساس نامه و جزئیات تیم تجاری رو اونجا توضیح خواهیم داد

لیست اعضای گروه به ترتیب حروف :

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

دوستان هنوز وقت آزاد خودشون رو اعلام نفرمودن تا با یک جمع بندی اولین کنفرانس صوتی رو در ساعت مناسبی برگزار کنیم
    لطفاً وقت آزاد خودتون رو در پیغام خصوصی اعلام بفرمایید

یاحــــــــق
    ویرایش توسط amir__amir : 15-07-2014 در ساعت 01:54
    45
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بنده اعلام آمادگي ميكنم
    djmahdi
    مهمان
    سلام

بنده هم اعلام آمادگی می کنم
    91
    کاربر فعال
    منم هستم.
    mahdi77
    مهمان

ما هم هستيم

در خدمتيم
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من از گلستان هستم اسمم مسعود اونق هستش لیسانس گمرک دارم کارت بازرگانی ام گرفتم و اعلام امادگی با این گروه بسیار خلاقانه که خیلی برای ما تازه کارها وجودش لازم بود. در ضمن ٢۵سالمه. و اینکه اینجا خرما انبه میوه های گرمسیری که اینجا کشت نمیشه امکان فروشش هست سایر اغلام هم به ترتیب در روزهای اینده نیازسنجی میکنم و به دوستان اعلام میکنم. در ضمن اینجا برنج در مرحله داشت قرار داره و برج ۶به بعد برداشت میشه برنج دم سیاه و فجر با بهترین کیفیت. خشکبار هم بازار خوبی داره. اگه کسی از دوستان میتونه جنس رو تامین کنه من حاضرم براشون بفروشم و بازاریابی محصولات رو انجام بدم حتی به ترکمنستان که مرزش نزدیک به ماست. شماره تماس09383539792 این گوی و این میدان دوستان در ضمن اگه بحث اعتمادسازی هم بخوایین میتونین تشریف بیارین از نزدیک اشنا بشیم انشاالله که اینده از آن منو توست. با تشکر
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بنده هم حاضرم
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    شما در ابندا خودتونو معرفي و توانايياتون و تجربياتتونو در صورت داشتن بگيد انشالا دوستان باهاتون همكاري ميكنن
    38
    JCG
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    ارتباطات و توانایی های مننن:
    الف- شرکت مخزن صنعت بیستون،
    تولیدات و توانایی ها:
    1- مخازن باد (هوای فشرده) - قابل استفاده برای کمرسورهای باد، کپسولهای آتش نشانی، سیستم ترمز ماشین های سنگین و تریلرها (که این مورد رو تا اونجایی که من متوجه شدم کسی تو ایران تولید نمیکنه غیر این شرکت)
    2- دستگاه های جوش اتوماتیک
    3- در آینده سیلندرهای گاز 11 کیلویی و پیکینی
    4- تانکرهای تریلر

ب- یه شرکته دیگه:
    1- لوله های پنج لایه و اتصالات (که تو ایران همه به ایم نیوپایپ میشناسن) - واردات از چین با نام unique pipe بزرگترین تولید کننده لوله های پنچ لایه در دنیاس.
    2- آبگرم کن های خورشیدی
    3- ذغال سنگ (معدن در اسلام آباد کرمانشاه)
    4- کاشی کاژه (کارخانه کرمانشاه)
    5- کاشی و سرامیک ( یزد)

ج- کود ورمی کمپوست با آهن بالا و آنالیز عالی - کود آماده (مخلوط) گل و گیاه - محل تولید صحنه

د- گردو - زمان برداشت پاییز

ذ- کالاهای مرزیم (صابون، آدامس، چای، نایسر دایسر و.... ) هم هر چی بخواین دوستان دیگه هستن

خودمم این وسط تماشاچیم
    188
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام

خیلی خوشحالم از اینکه میبینم عزیزان همکاری خودشون رو اعلام کردن

به نظرم همین تعداد هم برای شروع خوب باشه زیاد هم بخواییم شلوغش کنیم سازمان دهی و کار تیمی مشکل میشه مخصوصاً که به تازگی میخواییم کارمون رو شروع کنیم

متوجه شدم اکثره دوستان در استان های مختلفی حضور دارند و این خودش موقیعت های خوبی برای تیم تجاریمون فراهم میکنه

از آقا مسعود هم متشکرم اما یه مقدار جلوتر از برنامه حرکت کردند
    سعی کنید فعلاً شماره ندید و محصولاتتون رو معرفی نکنید

هدف اول تشکیل گروه و کانکت شدن به یکدیگر هستش لطفاً جلوتر از برنامه حرکت نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    شما در ابندا خودتونو معرفي و توانايياتون و تجربياتتونو در صورت داشتن بگيد انشالا دوستان باهاتون همكاري ميكنن
    خدمت عزیزتون عرض کنم بنده در تجارت تجربه خاصی ندارم و یک تازه کارم
    زمینه اصلی تخصص من برمیگرده به بازار سرمایه و کلان اقتصاد
    به واسطه همین با ساختار اقتصادی ایران آشنایی دارم و با آمار بخش های مختلف اقتصادی سر و کار دارم که این میتونه چشم اندازه خوبی برای تجارت ارائه بده
    به واسطه همین تخصص میتونم قیمت فروش کارخانه ها و تولیدی های بزرگ رو بدست بیارم و .............

همچنین میتونم برای گروه در استان خودم بازاریابی کنم و یا محصولی رو به قیمت کف یا زیره کف بازار تهیه کنم

آقای بینالود این هماهنگی و ارتباط ما شبیه به دهنه دارهای بازار میوه و تره بار میمونه
    موجب میشه یه قدم از بقیه جلوتر باشیم و اطلاعات به روز و مطمئنی از اطرافمون داشته باشیم

به عنوان نمونه خودتون چندین بار مجبور شدید به خاطره تجارت به استان و یا کشوری دیگری سفر کنید ؟
    اما با تشکیل این گروه هر یک از اعضای گروه در استان متفاوتی قرار دارند که هزینه های سفر (اتلاف وقت و سرمایه) شما رو کاهش میده
    همچنین دوستان میتونن قیمت محصولات مختلف رو در بازارهای استان خودشون اعلام کنن تا متوجه اختلاف قیمت میان استان ها باشیم و از این اختلافات بهره تجاری ببریم

الان تمام شرکت های بازرگانی هم به همین صورت کار میکنن تو هر منطقه ای شخصی رو دارن که برای شرکت (بازاریابی و استعلام قیمت و تهیه محصولات و پی گیری سفارشات) رو انجام بده

بنده توانایی اینو دارم با گشت و گذر در کوچه پس کوچه های بازار اطلاعات به روزی از بازار تهران در اختیار گروه قرار بدم
    بقیه هم همینطور ممکنه یکی از اعضای گروه در استانی زندگی کنه که به دلیل شرایط اقلیمی آب و هوایی کشاورزی در اونجا رونق داشته باشه و بتونه قیمت روز محصولات رو از کشاورز و یا تولید کننده اطراف خودش بگیره

ما برپاییه ارتباطات و اطلاعات کار میکنیم تا سرعت عملمون افزایش و هزینه هایمان کاهش پیدا کنه

انشاالله اگه دوستان با تجربه ای چون شما عضو این گروه باشن مایه قوت قلب ما خواهند بود

دوستان آماده باشید به زودی کنفرانس صوتی برگزار میکنیم احتمالاً در یکی دو روزه آینده
    اگه میتونید در جلسه اول میکروفون یا هدست تهیه کنید که با هم در ارتباط باشیم
    عزیزانی که آمادگی خودشون رو اعلام فرمودند تاریخ و ساعت کنفرانس صوتی رو در همین تاپیک اعلام خواهم کرد
    سعی کنید در اولین جلسه حضور داشته باشید

الان ساعت تعیین نمیکنم چون نمیدونم هرکدوم از اعضا ممکنه چه ساعتی وقت آزاد داشته باشه
    امشب تو همین تاپیک نرم افزار صوتی رو معرفی میکنم و طریقه راه اندازی اونو آموزش میدم

دوستان لطف کنن ساعت هایی که در طول روز وقت آزاد دارن رو در پیغام خصوصی برای بنده بنویسن
    به عنوان نمونه ممکنه از ساعت 7 صبح تا 10 وقت آزاد داشته باشید
    و یا از ساعت 20 تا 23 وقت آزاد برای حضور در جلسه داشته باشید

در پیغام خصوصی وقت آزاد خودتون رو اعلام بفرمایید تا با یک جمع بندی زمان مناسبی رو انتخاب کنیم
    همچنین در جواب این پیغام به شما رمز ورود به جلسه رو خواهم داد
    پس حتماً وقت آزاد خودتون رو ارسال بفرمایید تا رمز ورود به اولین جلسه رو داشته باشید

طاعات و عباداتتون قبول حق باشه

یاحـــــــــق
    ویرایش توسط amir__amir : 14-07-2014 در ساعت 20:56
صفحه 1 از 61 1231151 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)