ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید

شروع کار با یک سرمایه ی خیلی کم

سلام...
    من به کار تجارت بسیار علاقه مند هستم و میخواستم این کار رو با یک سرمایه ی خیلی کم شروع کنم به خاطر سن کم و تجربه ی کم.
    چنتا سایت خارچی نظر منو جلب کرده.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    میخواستم اول اینکه نظرتون رو راجع به این کار بپرسم
    دوما اگه پیشنهاد بهتری دارین اعلام کنین وعاجزانه ازتون کمک میخوام.
    ساکن شهر تبریز هستم
    ممنون میشم نهایت همکاری رو باهام داشته باشین
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    از کار داخلی شروع کنید (بازاریابی) تا تجربتون و ارتباطاتتون افزایش پیدا کنه. و بدنید که چی صادر یا وارد کنید که سودآور باشه . دفعات اول به خاطر کمبود دانش همیشه شکست وجود داره با بازاریابی این صدمات را به حداقل برسونید.
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hammad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    از کار داخلی شروع کنید (بازاریابی) تا تجربتون و ارتباطاتتون افزایش پیدا کنه. و بدنید که چی صادر یا وارد کنید که سودآور باشه . دفعات اول به خاطر کمبود دانش همیشه شکست وجود داره با بازاریابی این صدمات را به حداقل برسونید.
    میشه بیشتر راهنمایی کنین؟من دقیقا باید چیکار کنم؟از کجا باید شروع کنم؟ ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین؟!
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز

شما باید یک بازار را با توجه به شرایط ، علایق , ارتباطات و ... خودت انتخاب کنی. بعد با سرمایه ای که در دست داری از عمده فروش یا تولد کننده یا وارد کننده بخری و بری بازاریابی کنی و به مغازه دارهای خرده فروش که به استفاده کننده نهایی میفروشن بفروشی. اینطوری ریسکت خیلی پایین میاد و اگر هم ضرر بدی خیلی کم هست.

اگر باز هم نمیدونی از کجا شروع کنی سعی کن بری برای یکی دو شرکت بازاریابی انجام بدی چون اونها قبلا زحمت انتخاب بازار و جنس و... را کشیدن و شما میتونی از تجربیاتشون هم استفاده کنی.

البته سعی کن سراغ بازاریابی سیگار و لوازم آرایش نری. یک جنسی را انتخاب کن که خدا را خوش بیاد.

اگر جایی مفهوم نیست بپرس.

برات آرزوی موفقیت میکنم.
    در پناه خدا باشی
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نه دوست عزیز مهم فقط سرمایه نیست بلکه تجربه و دانش هم مهم است . میزان آگاهی و دانش خودت را بازگو کن تا
    مشخص شود چقدر توان داری یک تاجر خوب شاید بدون سرمایه هم بتواند معامله کند . من کلمه یکی از اساتید خودم
    را برای شما نقل قول میکنم این کلمه شاه کلید موفقیت در تجارت یک تاجر است . صداقت .
    این سایت علی بابا این کلمه را بدرستی نمی دونه و ممکن است تمام سرمایه شما در اثر یک اعتماد از بین برود پس اول
    دانش و تجربه بعد سرمایه .
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من نمیدونم چرا این دوتا سایت اینقدر بیخودی بزرگ شدن ...
    رایزن سفارت ایران تو چین که چند سالی روی بازرگانی با چین کار کرده بوده ... ازین دوتا سایت به اسم علی بابا و علی مامان اسم می برد .... من خودم هم نظر زیاد جالبی رو رایزنهای سفارت ها ندارم ... ولی حتمن یه چیزی هست که یه چیزی میگن !!

به یه شرکت چینی حتی برای بار nام هم نباید اعتماد کنین .... البته چون مدیریت شرکت های چینی زیر نظر دولت هست بخاطر سیستم کمونیستی شون .. از روال خودشون برای تایید اعتبار طرف تجاریتون باید استفاده کنین.

واقعن روال تجارت با چین از این دوتا سایت شروع نمیشه ... اون رایزنی که گفتم بشدت مخالفت میکرد که تازه وارد ها وارد تجارت با چین بشن.
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز اگه خواستین این ایمیل من neghabshahi@yahoo.com هست هرچی از دستم بر میاد کمکت میکنم در ضمن همزبان هم هستیم منم اطراف تبریز ساکنم
    39
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز از تفاوت قیمت اجناس مختلف توی استان های مختلف ایران میتونی به عنوان فرصت خوبی استفاده کنی.فقط سعی کن هر چیز رو از منبعش تهیه کنی تا سودت بیشتر بشه.
    انصاف هم شرطه واین اصل رو رعایت کن (سود کم و فروش بالا )
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    دوست عرير
    يه پيشنهاد دوستانه ميكنم بهت كه تجربت زياد بشه
    اول برو يه 2سالي تو يه شركت بازرگاني يا پخش مويرگي يا عمده مواد غذايي يا هرچيز ديگه كار كن
    تجربه كسب كن
    بعدش كم كم خودت وارد شو به كار
    من وقتي ميخوايتم كنار كار مواد غذايي كار كاشي و سراميك رو كنم اصلن تجربه واطلاعاتي نداشتم تو اين زمينه
    اما نصف وقت روزانه خودمو رفتم تو يه شركت و اونجا به عنوان مديرفروش كار كردم
    الان اطلاعات دقيق از فروش شركتها و نمايندگيها و حتي كارخونه هاي توليدي كاشي سراميك رو دارم
    يكم دقيق باشي و دل به كار بدي ميتوني موفق بشي
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)