ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سوالات و راهنمایی : واردات کانتینر قاب پلاستیکی (مواد بازیافتی) و واردات از dhl

سلام بر دوستان عزیز

من در زمینه واردات از طریق گمرک آشنایی ندارم اگر بازرگانان و دوستان گرامی راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم

من قصد وارد کردن یک کانتینر 20 فوت قاب دی وی دی دارم ارزش کالا 9944$ هست قاب ها از مواد بازیافتی پلاستیکی ساخته شدند میخام ببینم چقدر هزینه گمرکش واسطه و بازرگانی که اینو وارد میکنه چقدر میشه ؟ اگر بازرگان و دوستان گرامی لطف کنند بگویند اینجا حدودیشو ممنون میشم

دومین سوال بنده این هست یک پرینتر خاص هست بنده دارم نمایندگیشو در ایران میگیرم طرف هم از طریق dhl برامون میخاد ارسال کنه آیا چون تعداد هست گمرکی میگیرند ؟ آیا منی که کارت بازرگانی ندارم میتونم از dhl ترخیص کنم ؟ چند درصد هزینه گمرکیش میشه

متاسفانه من کتاب های بازرگانی ندارم اگر دوستان لطف کنند زحمت بکشند همینجا هزینه ها را اعلام کنند بسیار ممنون میشم
    با تشکر
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    هیچ کسی اینحا وجود نداره این کار را برای ما انجام بده یا حداقل راهنمایی کنه؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    دوست عزیز تعرفه واردات هر کالایی رو باید از کتاب مقررات صادرات و واردات پیدا کنید
    میتونید از این سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] و در قسمت اطلاع رسانی کتاب سال 93 رو دانلود کنید و کالاتون رو پیدا کنید
    اگر یک یا دو پرینتر میخواین برای نمونه بیارید خوبه با پستهای dhl و tnt بیارید ولی اگر تعداد بالاست از راه دریایی بیاد به صرفه تره
    خود شرکتهای Dhl و tnt ترخیصکار دارن و برای شما ترخیص میکنن
    موفق باشید
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز تعرفه واردات هر کالایی رو باید از کتاب مقررات صادرات و واردات پیدا کنید
    میتونید از این سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] و در قسمت اطلاع رسانی کتاب سال 93 رو دانلود کنید و کالاتون رو پیدا کنید
    اگر یک یا دو پرینتر میخواین برای نمونه بیارید خوبه با پستهای dhl و tnt بیارید ولی اگر تعداد بالاست از راه دریایی بیاد به صرفه تره
    خود شرکتهای Dhl و tnt ترخیصکار دارن و برای شما ترخیص میکنن
    موفق باشید
    سلام داخل کتاباش از خون آدمیزار و حیوان بود تا موشکو سلاح کشتار جمعی
    ولی قاب دی وی دی از مواد پلاستیکی بازیافتی نبود
    اصلا چیزی به نام مواد بازیافتی نداشت
    غیر از هزیمه گمرک مثلا خود شما بخواهید وارد کنید چقدر کارمزد و کلیه هزینه هاتون چقدر میشه ؟ 9440 دلار ارزش کالا هست 1700 دلار تا بندر عباس هزینه ارسال از طریق دریا
    ویرایش توسط dadasalam : 03-07-2014 در ساعت 21:20
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    شما اگر نتونستید تو کتاب پیدا کنید تعرفه رو تماس بگیرید با اتاق بازرگانی تهران اونا راهنماییتون میکنن و فصل موبوطه یا کد تعرفه رو میدن بهتون
    شما غیراز هرینه گمرک و هزینه حمل هزینه های جانبی هم دارید مثل انبارداری - دموراژ کانتینر - هزینه نمونه گیری استاندارد(در صورتی که استاندارد اجباری باشه) - هزینه ترخیصکار بندرعباس - هزینه صدور ترخیصیه و thc و غیره که باید اضافه بر کرایه حمل به شرکت حمل پرداخت کنید و هزینه های دیگه که اکثرا فیش دارن و مقداری هم هزینه جانبی بدون فیش دارید
    شما اگر میخواهید به شرکتی بسپارید این کار رو باید دقیقا مشخص کنید که آیا خرید و هماهنگی شرکت حمل رو خودتون انجام میدن و دقیقا کاری که باید شرکت کارگزار براتون انجام بده از کدوم مرحله شروع میشه
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    آیا کالایتان را ترخیص کردید؟
    ما معمولا به صورت کنتراتی کانتینر ها را ترخیص می کنیم.اگر تمایل داشتید اعلام بفرمائید تا اقدام نمائیم.
    با تشکر
    ویرایش توسط benyaminkocholo : 04-07-2014 در ساعت 21:00 دلیل: تصحیح املائی
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط dadasalam [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام بر دوستان عزیز

من در زمینه واردات از طریق گمرک آشنایی ندارم اگر بازرگانان و دوستان گرامی راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم

من قصد وارد کردن یک کانتینر 20 فوت قاب دی وی دی دارم ارزش کالا 9944$ هست قاب ها از مواد بازیافتی پلاستیکی ساخته شدند میخام ببینم چقدر هزینه گمرکش واسطه و بازرگانی که اینو وارد میکنه چقدر میشه ؟ اگر بازرگان و دوستان گرامی لطف کنند بگویند اینجا حدودیشو ممنون میشم

دومین سوال بنده این هست یک پرینتر خاص هست بنده دارم نمایندگیشو در ایران میگیرم طرف هم از طریق dhl برامون میخاد ارسال کنه آیا چون تعداد هست گمرکی میگیرند ؟ آیا منی که کارت بازرگانی ندارم میتونم از dhl ترخیص کنم ؟ چند درصد هزینه گمرکیش میشه

متاسفانه من کتاب های بازرگانی ندارم اگر دوستان لطف کنند زحمت بکشند همینجا هزینه ها را اعلام کنند بسیار ممنون میشم
    با تشکر
    اگر مصر نیستین که خودتون انجام بدین ... صفر تا صدش رو بدین براتون انجام بدن ... درسته هزینه داره ولی تو پخش و فروش و برگشت سرمایه و گردش سرمایه جلوتر میفتین.
    فوقش برای اینکه هزینه ها دستتون بیاد حالت یه مناقصه خدماتی ، برای چند تا شرکت جزئیات رو بفرست و استعلام هزینه بخاهید ازشون.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان عزیز
    من بنده تا بحال به این شیوه از طریق گمرک وارد نکردم این کالا هم چون اصلا بصرفه نیس که با راه های دیگه وارد بشه حتما باید از طریق گمرک بیاد
    اینکه چقدر پا من آب میخوره مهمه چون داخل ایران تولید هم میشه این مشخصات یک کارتنش هست که در یک کانتینر 20 فوت 800 کارتن جا میشه

N.W:10.3KGS
    G.W:10.8KGS
    MEAS :55*35.5*19.8cm

خریدو واریز وجه با خودمون هست بقیه کارهاشم با بازرگان محترم
    اگر یک حدود قیمتی دستم بیاد خیلی عالی میشه

ویرایش توسط dadasalam : 05-07-2014 در ساعت 10:16
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز شما این جنس را وارد کرده اید یا در حال محاسبه هزینه ها برای بررسی وضعیت سودآوری این قلم جنس هستید؟
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyaminkocholo [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز شما این جنس را وارد کرده اید یا در حال محاسبه هزینه ها برای بررسی وضعیت سودآوری این قلم جنس هستید؟
    نه عزیز هنوز وارد نشده میخام ببینم به صرفه هست ؟
    آیا هزینه ها رو بهم میگید ؟
    اگر اوکی بود زحمتشو بدیم بکشید
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)