ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط jehan [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باسلام و درود بنده نیاز به کسی که کالا را از دبی به صورت تضمینی در تهران تحویل دهد را دارم لذا خواهشمند دوستانی که در این مورد اطلاعات کافی دارند یا خود کننده هستند کمکم کنند. jahan.alpayi@gmail.com 09144911780
    كالاتون رو بصورت ته لنجي بياريد بهتره-با دوستاني ك لنج دارن جوينت بشيد راحتترين شكل هست
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام شرکت بازرگانی ما در زمینه نفتی خرید و فروش کالاهای نفتی و بازرگانی و گمرکی ترخیص و ماشین آلات سنگین و . . . . و ups , . . . . . آماده خدمات به دوستان گرامی در ایران و حوضه خلیج فارس ، امارات و قطر و استثنا" کشور روسیه می باشد با تشکر منتظر پیشنهادات هستیم جهت فروش محصولات شما ( iman_iglesias_2005@yahoo.com)
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستانی که میخواهند جنس مارا از دبی تضمینی بیارن بنده پیشنهادم این است که ما جنس مورد نظر را از دبی انتخاب واز شرکت فروشنده فاکتور می کنیم و شرکتی یا شخصی که قراره جنس ما را بیاره هر مقدار جنسی را که از فروشنده تحویل بگیره مبلغ را خودش پرداخت می کنه و موقع تحویل پولشو دریافت میکنه .
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و عرض ادب به همه دوستان خوبم
    این شرکت آمادگی خود را جهت واردات تضمینی کالا اعلام میدارد. روند کار به شرح ذیل می باشد:

1- خریدار از کالای مورد نظر یک پرفورما به شرکت ارائه میدهد.
    2- این شرکت با برآورد تمامی هزینه ها از قبیل هزینه خرید کالا+حمل و نقل+گمرک و ترخیص کالا و حق کارگزاری خود، لیست هزینه ها را به صورت جداگانه به خریدار اعلام مینماید.
    3- در صورتی که خریدار خود عملیات گمرک و ترخیص را بعهده بگیرد موارد فوق از لیست بالا کسر میگردد.
    4 خریدار میبایست مبلغ برآورد شده در بندهای 2یا 3 را در یکی از صرافی های معتبر در دبی به امانت بگذارد و در قبال آن از صرافی معادل مبلغ داده شده رسید دریافت نماید.
    5- این شرکت نیز جهت حسن انجام کار معادل 5 درصد از مبلغ خرید بار را به صورت امانت در صرافی میگذارد تا در صورت عدم انجام تعهدات از سمت طرفین به صورت ضرر و زیان به طرف مقابل پرداخت گردد.
    6- پس از رسیدن کالا به دست خریدار و انجام امور گمرکی خریدار می بایست به صرافی دستور دهد تا مبلغ بلوکه شده را به نفع شرکت آزاد کند.

نکاتی که باید مد نظر قرار گیرد:

1- بار و کالای مورد نظر نباید هیچ گونه ممنوعیتی جهت واردات داشته باشد و در صورت نیاز به هر گونه مجوزی جهت واردات باید از طرف خریدار انجام شود
    2- در شرایط فعلی تنها روش جهت اطمینان طرفین صرافی می باشد. در حال حاضر اکثر معاملات رایج نفتی و غیر نفتی به همین صورت در کشور امارات انجام میگیرد.
    3- این شرکت در حال حاضر توانایی خود را جهت واردات کالا تا سقف 300 هزار دلار اعلام میدارد.
    4- حق کارگزاری واردات برای هر مورد متفاوت می باشد که در لیست هزینه ها به صورت جداگانه به خریدار اعلام میگردد.

شرکت سرمایه گذاری سرا تجارت خاورمیانه
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    info@mbhcompany.com

سلیمی
    ویرایش توسط mahdicivi81l : 05-08-2014 در ساعت 13:44
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام.من نمی دانم آقای حسین کردوانی شما برای چی اینقدر ناراحتی وبرای چی این پیشنهاد بنده شمارا ناراحت کرده که که با این ادبیات داری صحبت میکنی بند میفهمم که کار شرکت حمل نقل چی من اتفاقا حالم خیلی خوبه شما فکر کنم مشکل داری که به خودت این اجازه را میدی هر جور دلت بخواد وبا هر ادبیاتی صحبت کنی آقای کردوانی ما اینجا میخواهیم برای هم کمک کنیم یکدیگر را راهنمای کنیم اگرهم این پیشنهاد من منطقی نیست شما میتونی جواب ندی یا بنده را منطقی و باحوصله راهنمای کنی شما حق نداری با هر ادبیاتی که دوست داری با کسی که نمی شناسی صحبت کنی.درضمن 1-من در کجا از شرکت حمل نقل این کار خواستم 2-منظور بنده اشخاصی بودنند که جنس را غیر قانونی یا با لنج می آورند 3-من نگفتم برای من خرید کنه من جنس را خرید میکنم برای اطمینان یا ضمانت پیشنهادم این بود که هر مقدار جنس را که تحویل میگیره مبلغ را در دبی پرداخت کنه اینور موقع تحویل پولش را بگیره 4-بله کسانی را می شناسم که اینجوری کار میکنن ولی تحویل شیراز میدن اما بنده در تهران میخوام 5-کسانی هم هستند در مقابل جنس چک گرفتند ولی وقتی جنس گرفته شد دیگه چکها را پاس نکردند 6-کسانی هم هستند به یدیگر اطمینان دارند بدون هیچ سندی کار میکنند 7-شاید هم پشنهاد بنده منطقی نیست ولی یک پشنهاده ما که از کسی نخواستیم حتما باید اینکارا برای ما انجام بده که شما اینقدر ناراحتی.
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    اين پيشنهاد شما يكمي مبتديانه بود تو بازازر اين كار رو كسي نميكنه
    شما يا بايد اطمينان كني و يه ضمانت معقولي بگيري از طرفي كه داره مياد يا اصلن نري تو بحثش
    چون واردات كه نميكني قاچاق هستش اين قضيه
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    اگه شما كسي رو ميشناسي كه يك همچين كاري رو ميكنه و تو شيراز يا هر شهر ديگه اي تحويل ميده
    شمارش رو بهم بديد حق كميسيون شما ه محفوظ هستش
    من يه جنس خاص رو ميخوام وارد كنم و بعد بفرستم افغانستان
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام جناب بینالود
    لطفا با بنده در تماس باشید.
    ما اجناس را در اسکله دبی تحویل گرفته و در شیراز درب انبار تحویل شما خواهیم داد.
    ریز جزییات نحوه همکاری و تصفیه مالی در پیام خصوصی به اطلاع شما خواهد رسید.
    با تشکر
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    Like

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام,دوست گرامی که قصد دارید جنس از دبی بیاورید ,باید خیلی مراقب باشی که سرمایه ات از بین نره,اول طرفت رو بشناس و مطمئن شو که اولا" اینکاره هست یا نه دوم میتونه خسارت احتمالی وارده به شما رو پرداخت کنه(ضمانت مطمئن)یا نه -چک رو همه میتونن بدن ولی حسابی که خالی باشه فایده نداره-خیلی مراقب باش و اگر واقعا"قصد چنین کاری رو داری باتوجه به اینکه بشدت الان دریا کنترل میشهو بخاطر ریسک بالا هزینه ها رو افزایش دادن-کار هر کسی نیست و هر احتمالی وجود داره-فکر کنم اگه گمرکی بخوای بدی خیلی مطمئن تر باشه و بدون استرس
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)