ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید

واردات از چین

سلام
    ما یه شرکتیم که تازه می خواییم کار واردات را شروع کنیم (واردات از چین). و زمینه فعالیت شرکتمان در زمینه لاستیک است.من حدود یک ماه با کارخانه های چینی مکاتبه داشتم و تقریبا میشه گفت با 99% از کارخانه های چینی در ارتباطم.
    معمولا برندهای خوب نمایندگی داره اما یه کارخونه قدر و قدیمی هست که البته میشه گفت جزتاپ ترین کارخونه های لاستیک چینه که خیلی از برندها کیفیت کارشونو با این برند مقایسه می کنن.بنا به دلایلی هنوز نمایندگی انحصاری ندارد.ما برای سفارش اولیه 9 تا کانتینر سفارش دادیم و البته هنوز تایید نکردیم.
    1_من می خوام بدونم پرداخت از طریق حساب کونلون چه طوریه؟چه مراحل و اقداماتی لازمه؟ چه قدر زمان می بره؟
    2_چه طوری می تونم به شماره حسابی که بهم داده میشه اعتماد کنم؟
    مرسی
    عارفه
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    ما یه شرکتیم که تازه می خواییم کار واردات را شروع کنیم (واردات از چین). و زمینه فعالیت شرکتمان در زمینه لاستیک است.من حدود یک ماه با کارخانه های چینی مکاتبه داشتم و تقریبا میشه گفت با 99% از کارخانه های چینی در ارتباطم.
    معمولا برندهای خوب نمایندگی داره اما یه کارخونه قدر و قدیمی هست که البته میشه گفت جزتاپ ترین کارخونه های لاستیک چینه که خیلی از برندها کیفیت کارشونو با این برند مقایسه می کنن.بنا به دلایلی هنوز نمایندگی انحصاری ندارد.ما برای سفارش اولیه 9 تا کانتینر سفارش دادیم و البته هنوز تایید نکردیم.
    1_من می خوام بدونم پرداخت از طریق حساب کونلون چه طوریه؟چه مراحل و اقداماتی لازمه؟ چه قدر زمان می بره؟
    2_چه طوری می تونم به شماره حسابی که بهم داده میشه اعتماد کنم؟
    مرسی
    عارفه
    سلام
    شما میتونید خریدتون رو از طریق یکی از دوستان که به چین رفت و آمد میکنن انجام بدین
    ایشون پول رو زمان تحویل جنس پرداخت کنن
    یا جنس رو که آماده کردن و به رویت همکار شما در چین در اومد شما پول رو واریز کنید و جنستون رو تحویل بگیرید
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگر خریدتون بالاست ریسک نکنید. اگر میتونید ال سی باز کنید (نمیدونم الآن میشه یا نه) و روی ال سی هم بازرسی بزارید. تاکید کنید بازرسی جزو اسنادی باشه که فروشنده به بانک ارائه میده مگر نه فایده نداره. کلا پول نقد ندید. اگر هم نشد به هر علتی حتما برید اونجا و دفعه اول و دوم را حضوری خرید کنید با نظارت خودتون. در پناه خدا موفق باشید.
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان مرسی از راهنماییتون
    میشه خواهش کنم راجع به بانک کونلون هم اگه اطلاعاتی هست بهم بگید لطفاً.
    مرسی
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    وقت بخیر

عذر خواهی میکنم ولی چین 1250 شرکت تولید لاستیک داره ...
    شما فرمودید با 99% شرکتا در ارتباط هستید

واقعا اینطوریه ؟

اگه اطلاعات خاصی خواستید تماس بگیرید

مهندس رفاهی
    09185586973
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    اقای مهندس رفاهی مرسی از پاسختون
    من چند تا از شرکتهای بازرگانی چینی رو که در زمینه لاستیک فعالیت دارند رو می شناسم، اما هدف ما شرکت نیست بلکه ارتباط مستقیم با خود کارخونه ست.
    از آنجائی که ما جزو قدیمی ترین شرکتهایی هستیم که در زمینه لاستیک فعالیت داریم اما متاسفانه چندین سال است که واردات نداشتیم .کارخانه های چینی هر کدام چندین برند دارند جدای از اینکه اکثر انها برند سفارشی هم می زنند.
    ما لیست اکثر کارخونه های لاستیک و داشتیم و به اونهایی که میدونستیم نماینده ندارند مکاتبه کردیم و خدارو شکر تونستیم یکی از تاپ ترین برندها رو که tbr,pcr & otr داره رو نماینده بگیریم.
    با تشکر
    عارفه
    187
    کاربر فعال
    ثبت سفارش ترخیص کالا از بوشهر و بندر عباس
    بازرگانی آریا 07712523167 - 09172380509
    74
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام خدمت شما.ما میتوانیم از طریق شرکت خارجی که داریم مشکل ال سی شما را حل کنیم.
    09179705525 حسینی
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام به تمامی دوستان من یک ترخیص کار ماهر می خواهم در ضمینه زغال ویا تنباکو
    ارتباط ما یک بار و دو هم نیست ما ماهانه برنامه واردات را می خواهیم انجام دهیم
    پس اگر شما ترخیص کار ماهر هستید یا کسی را می شناسید که چنین کاری می کند ما خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید
    با ما در تماس باشید
    09392349266
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان کسی کارگو مطمعن در شنزن سراغ داره؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع