ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    8
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

مشتقات نفتی روسیه

ما شما را مستقیم و بدون واسطه به فروشنده نهایی معرفی می کنیم
    قرارداد بصورت سالیانه بسته میشود.
    در صورت داشتن مشتری واقعی با این شماره تماس حاصل فرمایید
    09370157577

ما تامین کننده معتبر مشتقات نفتی روسیه هستیم فقط کافیست خریدار شما پروسیژر استاندارد شر کت ما رو قبول داشته باشد اگر این مهم صورت بپذیرد شما معامله را تمام شده بدانید کار براحتی قابل انجام است
    هیچ شرکت برو کری بین شرکت خریدار شما و فروشنده اصلی وجود ندارد شما مستقیم با endseller وارد معامله میشوید
    لازم بذکر است که این شرکت توان تامین گاز lng قطر تحویل fob قطر و گاز lng روسیه تحویل cif روتردام را نیز دارا میباشد
    صد در صد واقعی و تضمینی
    با تشکر
    اصفهانیان
    09113543006
    09370157577

با سلام
    فروش نفت عربستان صد در صد واقعی
    دیسکانت 3.4 دلار در هر بشکه

با سلامفروش lng قطر و روسیه صد در صد واقعی قرارداد بصورت سالیانه بسته میشودlng قطر تحویل fob دیسکانت 14 دلار زیر پلت خلج فارسlng روسیه تحویل cif روتردام دیسکانت 10 دلار زیر پلت مدیترانه

اقای حاجی این سایت جای این دلقک بازیها نیست اگه چیزی داری روکن
    در ضمن حد خودتو بدون اگه به دلقک بازی علاقه داری این جا جاش نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    راست ميگه بنده خدا حاجي
    اقا نفت سعودي چه به ايران؟
    من موندم اين افرها رو كي مياد به شماها ميگه
    اخه خودتونم ميدونيد كه سركاريد چرا اخه اين حرفاي مفت رو مياين ميزنيد
    به خدا تهش هيچي نيست حاضرم قسم بخورم كه تهش تو حاليه شما هم واسته nام هستيد حالا nبه توان چند باشه خدا ميدونه
    اقا بی خود قسم نخور ما با یک شرکت خارجی کار میکنیم اینم واسه کسایی نوشتم که با مشتریهای خارجی لینک هستند
    و در ضمن واسطه ای این بین نیست شما مشتری رو بیار من دست تو میزارم تو دست فروشنده اصلی
    شما روی حساب توان خودت دیگران رو متحم نکن

نقل قول نوشته اصلی توسط golder [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    به نظرم بحث نباید به شوخی کشیده بشه شاید بنده خدا امکانش رو داره که میگه اگر غیر این هم بود که مشخص میشه فکر کنم این رویه پیش بره کاربرا دل زده بشن!
    جناب خیلی ممنون از تذکر بجای شما نباید روی توانایی خودمون دیگران رو قضاوت کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اخه بحث بحث الكيه
    خوب مشخصه توان نداره اين اقا از تاپيكاي قبلشم مشخصه ديگه
    همين نفت سعودي زدنش مشخصه كه كجاي كار هست من خيلي زياد از اين چيزا ديدم و از اين حرفا شنيدم
    کدوم تاپیک من الکی بود یکی شو بگو

نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقاي هام دلقك خودتي
    ي شماره موبايل ثابت بذار تا جريانو بهت بگم
    بعد هم حده خودتو ميفهمي
    بعدش ميبيني چجوري برات رو ميكنم
    اقا حاجی این جواب نتیجه برخورد بد خودت بود برادر

[QUOTE=oil trader;23634]ظرفیت ما ایرونیها چقدر کمه . خیلی هم بداخلاق هستیم .راست یا دروغ یکی آفر داده، اگه علاقمندین سوال بکنین نه فکر میکنین سرکاریه بیخیال شین. بهمین سادگی.کار نفت خیلی سخته ولی غیر ممکن نیست مونده به لینکی که داری اعم از خریدار یا فروشنده.کاربر ham100 میشه بفرمایین:با فروشنده مستقیم در ارتباطین یا با واسطه هست؟فوب هست یا سیف؟تناژ؟خریدار باید رجیستر باشه؟پروسیچر؟[/QUOTE
    پیام خصوصی شد

نقل قول نوشته اصلی توسط A.A2000 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    تو این انجمن حرفای ناصحیح و دروغ زیاد شنیدم.با آدمای زیادیم که واقعا مدعی هستن ولی هیچ چیز در چنته ندارن زیاد برخورد کردم.
    بعضی از دوستان چون فکر میکنن عقل کلن و ته تجربه و اطلاعات همه جا میان اظهار نظر.
    من خودم مدت هاست که این انجمن دیگه نمیام چون تو معامله های مختلف چند نفر رو بردم پای معامله از اینجا ولی چون دروغگو بودن فقط ضرر زدن به ما.
    من با ham100 کارکردم ،شاید تنها کاربر این انجمنه که من میشناسمش و قبولش دارم.آفرهاشم اونایی که من باهاش کار کردم همه واقعی بوده و مشتری خارجی براشون آوردم الانم رو موارد دیگه همکاری داریم
    اقا ممنون شما لطف داری نظر ما هم نسبت به شما همین جناب
    ویرایش توسط Marjan KhosraviKhah : 26-07-2014 در ساعت 15:00 دلیل: تکرار پست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)