ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    کاربر محترم اقا یا خانم مودی به مدت یک هفته ای دی شون بن میشه. تمام پست های تبلیغاتیشون هم حذف خواهد شد.

حق با شماست. یه مقدار کم کاری از طرف ماست که سعی میکنیم با تغییراتی در مدیریت های تالارها این مشکل رو مرتفع کنیم.
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    کاربر محترم اقا یا خانم مودی به مدت یک هفته ای دی شون بن میشه. تمام پست های تبلیغاتیشون هم حذف خواهد شد.

حق با شماست. یه مقدار کم کاری از طرف ماست که سعی میکنیم با تغییراتی در مدیریت های تالارها این مشکل رو مرتفع کنیم.
    این حکم از تاریخ صدور لازم الاجرا بوده و امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت .
    شعبه 5 دارسی تاجر بانک
    از طرف قاضی بهزاد
    لایک داری
    باز هم این حرکت جای تشکر داره
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    دوستان در جهت بهبود و پیشرفت کار هم پیشنهاد بدن فکر کنم بد نیست و صرفا از مدیر انتقاد کردن راحت ترین کار هست . وقتی این همه پیام از طرف مدیران سایت داده میشه آقا بخش خدمات کالا و بازرگانی تبلیغ تو بذار و طرف میاد تو انجمن و سایر جاهای نامربوط تبلیغ میذاره یعنی چی فرد رو میرسونه .بحرحال اومیدوارم همه دوستان معترض با همکاری هم این مشکل رو برطرف کنیم .چون من الان من معتقدم تاجر بانک داری تبدیل میشه به یک تجارت خونه بسیار قوی و پر سود برای افراد .حداقل برای من که اینطور بوده و تونستم هم دوستان خوب هم تجارت مفید انجام بدم.
    شاد باشید و دیگران رو هم شاد کنید
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    دوستان در جهت بهبود و پیشرفت کار هم پیشنهاد بدن فکر کنم بد نیست و صرفا از مدیر انتقاد کردن راحت ترین کار هست . وقتی این همه پیام از طرف مدیران سایت داده میشه آقا بخش خدمات کالا و بازرگانی تبلیغ تو بذار و طرف میاد تو انجمن و سایر جاهای نامربوط تبلیغ میذاره یعنی چی فرد رو میرسونه .بحرحال اومیدوارم همه دوستان معترض با همکاری هم این مشکل رو برطرف کنیم .چون من الان من معتقدم تاجر بانک داری تبدیل میشه به یک تجارت خونه بسیار قوی و پر سود برای افراد .حداقل برای من که اینطور بوده و تونستم هم دوستان خوب هم تجارت مفید انجام بدم.
    شاد باشید و دیگران رو هم شاد کنید
    گلی به گوشه جمالت خشایار جان

مشکل اصلی کشور ما هم همینه

خداوند تبارک و تعالی بارها در قران امر به معروف و نهی از منکر را برای مردم خطاب قرار داده
    ولی ما از این جمله فکر نهی از منکرش رو بلدیم . فقط انتقاد می کنیم . ولی دریغ از یک پیشنهاد .
    در صورتی که امر به معروف قبل از نهی منکر هست یعنی اول باید امر به معروف کنی بعد با توپ انتقاد برجک طرف رو داغون کنی
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    این مشکل واقعا خود ما رو هم عصبی کرده. هر چی میگیم به جز بازار کالا و خدمات جای دیگری پست نزنید گوش نمیدن. الان جوری شده که من خودم هر وقت میام توی سایت کل وقتم رو باید بزارم مطالب غیر مرتبط رو پاک کنم. ولی فردا دوباره روز از نو روزی از نو.

الان البته داریم یه سری تغییرات میدیم که تا اخر هفته روی سایت اعمال میشه. به این شکل که کاربرای تازه وارد دیگه امکان ایجاد تاپیک رو به جز در بازار کالا و خدمات نخواهند داشت، تا زمانی که تعداد پست هاشون به سی برسه.

و همچنین با این پیشنهاد پلیس سایت موافقم. پیشنهاد خوبی بود. ولی یکی رو میخواد که هر روز حداقل چند بار به سایت سر بزنه.

در ضمن اقای شویچی این مشکلی که برات پیش اومده مقصرش خودتی. البته من از یه طرف خوشحالم که تاجر بانک داره واسه بچه ها مشتری پیدا میکنه اما از طرف دیگه شما باید پی یه چیزایی رو به تنت بمالی.
    نمیشه که هر کس یه تاپیک ایجاد کرد بعد خوشش نیومد بیاد بگه حذفش کن. اون وقت ما همش باید بشینیم حذف یا ویرایش کنیم. شما چند بار گفتی ما هم چند بار پست شما رو حذف کردیم.
    مطلبی که مینویسی مسئولیت داره برات.
    من متوجه نشدم !! مقصر چی خود من هستم !! من چی رو گفتم حذف کنید !!؟؟ اگر منظور پست های تبلیغاتی هست که من فقط به عنوان یه کاربر گزارش رد کردم ... وظیفه رسیدگی به عهده من نبوده !

من تو کلی از انجمنها مشترک ارسال روزانه با ایمیل هستم ، وقتی 15 تا ایمیل بروزرسانی برای من میاد و من هرکدوم رو باز میکنم با تبلیغات کرم مواجه میشم !! چه تقصیری متوجه منه ؟؟

خیلی عذر میخام ، تو محیط مجازی و عمومی اینقدر باید درک اینرو داشته باشیم که آلودگی بصری و ... برای دیگران ایجاد نکنیم ... اینکه تاپیکی که آخرین پستش ماله 2012 هست رو تبلیغ کرم میذارن که 180 درجه با محتوای اون تاپیک مغایرت داره، این ینی ما فرهنگ استفاده از این ابزار رو هنوز خوب درک نکردیم !
    من حدود 12 سال بیشتر هست که توی فوروم های ریزو درشت ایرانی عضو هستم و طبیعیه که به حقوق اولیه خودم حساس باشم.

اگر کسی مجوز اینرو داره که که پست تبلیغاتی تو تاپیک ها بذاره پس این حق برای همه محفوظه ، و مشخصه که اگر همه بخان همچین کاری انجام بدن چه بلایی سر این فوورم میاد.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    دوست گرامی شویچی .اومیدوارم با صبر تحمل و بازگو نمودن مشکلات این سایت رو برسونیم به جایگاه جهانی خودش که تمام تجار دنیا با اعتماد کامل وارد سایت بشن وبه تجارت دوطرفه شون ادامه بدن .یکی دیگه از مشکلات این سایت افراد بی هویت هستن که عضو میشن و هم بازار سایت رو با دروغ ها شون تحت تاثیر قرار میدن هم وجه کار رو پایین میارن .الان دوستی از انگلیس و روسیه به واسطه همین سایت با من آشنا شدن و با هم در کمال صداقت و دوستی تجارت میکنیم اماااااااا مشکل بر میگشت به قبل از داد و ستدد کردن با من که در بی اطمینانی کامل بسر میبردن این مطالب رو گفتم بدونید که مشکلات هست و نباید همش بگیم دیگران مقصرا .بعد ما انتظار داریم در تجارت جهانی دنیا به ما احترام بذارن................اماااااااااا اااا به نظر شما ما واقعا قابل احترام هستیم؟ در اربیل عراق میری از ایرانی می نالن از کجا دوست داری بشنوی که چه حرکت های انجام میشه؟ حالا مصداق شم تو همین جا فراوان هست منظورم تنها به این سایت نیست جاهای مختلف و دیگر سایت ها .ولی من سعی ام اینه با تلاش خودم نذارم این سایت به راه سایت های دیگه دچار بشه ؟از شما و دیگر دوستانم هم میخوام تو این راه مدیر و بهزاد خان رو یاری برسونید و
    ارادتمند شما
    خشایار
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    جناب شویچی منظورم این پست تبلیغی نبود. شما قبلا هم چند بار درخواست حذف مطلبتون رو کرده بودید چون قیمت تغییر کرده بود. اون رو عرض کردم.
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جناب شویچی منظورم این پست تبلیغی نبود. شما قبلا هم چند بار درخواست حذف مطلبتون رو کرده بودید چون قیمت تغییر کرده بود. اون رو عرض کردم.
    بهزاد جان من یادم نمیاد پیشنهاد قیمت داده باشم ... حالا شاید با کس دیگه ای اشتباه شدم !!
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    دوست گرامی شویچی .اومیدوارم با صبر تحمل و بازگو نمودن مشکلات این سایت رو برسونیم به جایگاه جهانی خودش که تمام تجار دنیا با اعتماد کامل وارد سایت بشن وبه تجارت دوطرفه شون ادامه بدن .یکی دیگه از مشکلات این سایت افراد بی هویت هستن که عضو میشن و هم بازار سایت رو با دروغ ها شون تحت تاثیر قرار میدن هم وجه کار رو پایین میارن .الان دوستی از انگلیس و روسیه به واسطه همین سایت با من آشنا شدن و با هم در کمال صداقت و دوستی تجارت میکنیم اماااااااا مشکل بر میگشت به قبل از داد و ستدد کردن با من که در بی اطمینانی کامل بسر میبردن این مطالب رو گفتم بدونید که مشکلات هست و نباید همش بگیم دیگران مقصرا .بعد ما انتظار داریم در تجارت جهانی دنیا به ما احترام بذارن................اماااااااااا اااا به نظر شما ما واقعا قابل احترام هستیم؟ در اربیل عراق میری از ایرانی می نالن از کجا دوست داری بشنوی که چه حرکت های انجام میشه؟ حالا مصداق شم تو همین جا فراوان هست منظورم تنها به این سایت نیست جاهای مختلف و دیگر سایت ها .ولی من سعی ام اینه با تلاش خودم نذارم این سایت به راه سایت های دیگه دچار بشه ؟از شما و دیگر دوستانم هم میخوام تو این راه مدیر و بهزاد خان رو یاری برسونید و
    ارادتمند شما
    خشایار

من هم امیدوارم ... مخصوصن تجار با تجربه ای که زیاد صحبت نمی کنن ولی کلی تجربه دارن.

مورد دومی که گفتین برای خیلیها معضله ، تا این حد که خیلی ها ترجیح میدن اصلن هویت ایرانی برای کسب خودشون در خارج ایران نداشته باشه ، ولی همین هم لازمش روشهایی که ریسک اون روشها هم بالاست ،

حتی اگر می شد یه تاپیک جداگانه داشتیم که این معضلات رو روش بحث میکردیم خیلی مفید می شد ... البته نمونش هم همون تاپیک "[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]" میتونه باشه.

هر کمکی هم از دست من بر بیاد در حد توانایی و فرصت زمانی که دارم ، آماده همکاری هستم.
    ویرایش توسط شوییچی : 19-06-2014 در ساعت 15:20
    278
    کاربر فعال
    سلام
    ارادتمند شما
    خشایار

سلام
    من هم با نظر شما موافقم .
    البته در این موارد هم کارخونه دارها هم تاجر ها مسئول هستند. کارخونه ای که از اعتماد شما سو استفاده می کنه و بعد از چند بار ارسال بار از کیفیت و یا از تعداد کالا در بستنه بندی کم می کنه .
    تاجری که هنوز نمی دونه سود کم و کیفیت بالا و فروش چند ساله خیلی بهتر از فروش یکباره هست . فقط بر هم زننده بازاره
    عموی من یکی از تاجر های بزرگ تبریزه
    یک روز از من پرسید دوتا 500 تومن سود بیشتره یا یک دونه 1000 تومن .
    من گفتم جفتش یکیه
    ولی بهم گفت نه اشتباه کردی . دوتا 500 تومن از یک هزار تومن بیشتره .
    گفت وقتی تو دوتا جنس رو با 500 تومن سود بفروشی اگر یکی از اون افراد که کالا تو رو خریده بره و دیگه به مغازت بر نگرده غمت نیست چون 500 تومن دیگه رو داری ولی اگر برای یک نفر 1000 تومن سود کشیده باشی اگر اون فرد برود و دیگه بر نگرده هیچی نداری .

پس دوتا 500 تومن از یک هزار تومن بیشتره .
    کسی که میگه فقط می خوام من سود برده باشم و جنس رو فروختم دیگه به من ربطی نداره .این افراد انگل بازار اقتصادی هستند .
    اگر یک فردی جنس درجه یک رو بفروشه به عراق که قابلیت رقابت کردن داره و بجای اون سود کمی رو دریافت کنه ولی همیشه در بازار عراق باشه خیلی موفق تر از فردی هست که فقط یکبار جنس می فروشه و هرچی جنس در ایران بدرد نخوره راسته کار این فرده .
    من همیشه به مشتری های خارجی خودم میگم تا زمانی که جنس در انبار شما و مغازه های شما باشه من مسئولیت دارم . می دونی چرا این حرف رو میزنم چون از جنسم مطمئن هستم . می دونم که جنسم ایراد نداره .

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)