ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
    89
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    ممنون هامان جان پس خودروي 50 ميليوني مي شه 54 تومن درسته راستي هامان جان قيمت زمين تو مناطق ازاد با شهر هاي اطرافش تفاوت زيادي داره يانه؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    شما قصد دارید واردات خودرو تو مناطق آزاد رو شروع کنید؟؟ به نظرم کار خوبی نیست چون این خودرو نمیتونه از همون محدوده منطقه آزاد خارج بشه
    از قیمت زمین خبر ندارم
    89
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    آقاي تقوي درسته مي دونم كه نمي تونه از شهر خارج بشه ولي براي شهري كه قراره منطقه آزاد بشه و هنوز هيچ خودرويي وارداتي در اين شهر نيست به نظر شما جواب نمي ده؟
    من خودم قصد دارم كاميون هاي دسته دوم رو وارد كنم شنيدم اجازه ورود به اين خودرو ها داده مي شه درسته؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نمیدونم چه مناطق آزادی مد نظر مشاست ولی تحقیق کنید در موردش
    اصلا اطلاعی در مورد واردات کامیون ندارم.
    89
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    اقاي تقوي در مورد خودرو در سه مدل پائين تر چه اطلاعاتي داريد يه جا خوندم مي شه با نصف تعرفه واردشون كرد درسته؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    تا جایی که من میدونم در حال حاضر میتونید خودروهایی که تا دو سال از سال ساختشون گذشته ولی کار نکرده باشن رو با همون تعرفه معمول وارد کرد.
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza535 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] عزيز يعني يه خودرويي كه قيمتش 50 ميليونه چند مي شه؟ و بعد ايا وقتي شهري بعنوان منطقه ازاد مي شه قيمت زمين هاي اون منطقه هم افزايش پيدا مي كنه و اگه افزايش پيدا مي كنه مي شه بگيد به چه صورت هست؟
    هرکس بخوا یک خودرو بخره باید اونجا زمین داشته باشه منظورم منطقه آزاد هست . اگر زمین نداشته باشه باید مبلغ فکر می کنم 5 میلیون برای هر خودرو به عنوان حق شهروندی پرداخت کنه .

قیمت خودرو اینجا واقعا پایینه .انواع خودرو ها هم هست از فورد و شورلت و gmc کیا و هیوندا
    از همه مهمتر خودرو هایی هست که با تکنولوژی روز ساخته میشن . مثلا من خودم یک بی ام و هفته پیش دیدم که تا سرعت 80 کیلومتر در ساعت از برق استفاده میکنه و بعد از 80 تا مصرف سوختش 5.5 لیتر در هر 100 کیلومتر جالب بدونید که حجم موتور این خودرو ها 5500 سیسی هست . خیلی جالب نه ؟

در صورتی که ماکسیما با 3200 حجم موتور در 100 تا 15 لیتر می سوزونه
    ویرایش توسط stable.rock90 : 15-06-2014 در ساعت 12:28
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza535 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    آقاي تقوي درسته مي دونم كه نمي تونه از شهر خارج بشه ولي براي شهري كه قراره منطقه آزاد بشه و هنوز هيچ خودرويي وارداتي در اين شهر نيست به نظر شما جواب نمي ده؟
    من خودم قصد دارم كاميون هاي دسته دوم رو وارد كنم شنيدم اجازه ورود به اين خودرو ها داده مي شه درسته؟
    سلام
    من خودم تو استان آذربایجان شرقی تا حالا خودرو کامیون با گذر موقت و یا ارس پلاک ندیدم .
    89
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    ممنون دوست عزيز منظورم اين بود كه كاميون هاي دسته 2 رو از يه كشوري خريداري كنم و از گمرك بيارم اين سمت منظورم از خودروهاي منطقه ازاد طبق اطلاعاتي كه دارم خودروهايي كه تو مناطق ازاد تردد مي كنند فقط در محدوده 20 الي 30 كيلومتري داخل اون منطقه مي تونند تردد كنند و من سئوالم اين بود كه اين كار واردات اين خودروها رو تو اين مناطق بتونم انجامم بدم جواب گو هست يا نه ؟
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    عزیزان مناطق آزاد از اسمشون هم پیداست ، تعرفه گمرکی ندارن ف چیزی پرداخت میشه عوارض خود منطقه هست ، چون اگر قرار باشه این مناطق دارای تعرفه باشن باید مثل سرزمین اصلی سیستم تعرفه ای داشته باشه.

4 درصد یا 10 درصدی که پرداخت میشه تعرفه کالا نیست ، صرفن عوارض منطقه هست که درآمدش هم به تشخیص خودشون صرف زیرساخت های خود اون منطقه میشه.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)