ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51
    53
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مردک حرا.. زاده نمیدونم این پولا رو چجوری میخوری آخه ؟ من میدونم این پست رو داری میخونی ولی بدون آه این کسایی که پولشونو خوردی یه روزی بد خوری داغونت میکنه !
    53
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbanii [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بچه سلام
    هرکس شاهین باقری پولشو خورده اطلاعاتش اینجا بذاره تا با هم ارتباط برقرار کنیم تا شاید بتونیم ایشونو دستگیر کرده و پولامونو پس بگیریم
    جهت اطلاع دوستان ایشون خود آقای شاهین باقری هستن چندین بار هم با آی دی های مختلف همچین ترفندی رو زدن برای منحرف کردن ذهن قربانی ها
    از اسم آی دی شما و زمان عضویتت در سایت که 9 10 روز پیش بوده به راحتی میشه اینو فهمید
    مردم خر نیستن خودتو از سوراخت بیرون بیار کفتار. . .
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان عزيز بهترين راه براي گرفتار كردن شخص كلاهبردار ممنوع المعامله كردن أون شخص هست
    چون تا آخره عمرش گرفتار هست
    دادگاه بعداز چند بار حكم جلب سيار اين حكم رو ميده و شخص بالآخره مجبور بياد راضيت كنه
    پس فقط دنباله اين حكم بأشيد
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    این جور ارسال ها زمانی که شما یا باید اشتراک بخرید یا شرکتی یا یه چیزی با اسناد مهتبر بهش بهید که این پست های سفارشی رو قبول کنه
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از هشدارتون
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه دوستان
    من یه بنده خدا از بوشهر هستم که حرا..زاده شاهین باقری پول منم بالا کشیده اومدم اینجا عضو بشم شاید بتونم با کمک شما ایشونو پیربیندازیم
    چندین ماه پیش قرار بود برای من برنج بفرسته و 2 میلیون تومان براش فرستادم ولی با کلک و دور زدن من،سر بنده را کلاه گذاشت ،بنابراین دوستان اشتباه نکنید که من شاهین باقری هستم بخدا سوگند من این حرا..زاده نیستم
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    به نظر منم این موضوع به مدیریت مربوط نیست و بهترین کاری که مدیریت میتونه انجام بده همون آموزش و شفاف سازیه و میتونه هر از گاهی یک ایمیل برای همه کاربران بفرسته جهت گوشزد کردن مشکلات احتمالی و هرکس که عضو جدید میشه هم همین ایمیل رو با یک متن مختصر دریافت کنه که سریعا و مختصرا به مسایل امنیتی اشاره کرده باشه به گونه ای که خوندن ایمیل وقت گیر نباشه البته میتونن از هر کس که عضو میشه شماره موبایل اجباری بگیره و یک کد فعالسازی روی موبایل اس ام اس کنن و کاربر مجبور به فعال کردن اکانتش از روی کد باشه . وقتی یک جوون 24 ساله انقدر راحت میتونه سر دوستان کلاه بگذاره همون بهتر که با این بهای کم این دوستان این تجربه رو کسب کنن تا فردا بهای خیلی بیشتری بابت تجربه نپردازن. تازه باید خدارو شکر کنن که این آقا انقدر قیمتش کمه و شرفش رو به یک قرون دو زار داره میفروشه.ضمنا اگه پول هارو از طریق کارت به کارت میگیره کافیه چند نفر ازش شکایت کیفری مشابه بکنن تا به سرعت پرونده کلاهبرداریش به جریان بیافته و انشاالله طعم اون تو رفتنو بچشه.. یعنی انقدر احمقانه عمل کرده که شماره کارت خودشو میده واسه این دله دزدیها؟
    39
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    وقتی داری معامله میکنی از حرف زدن طرف باید بگیری که این کاریه یا نه.
    وقتی کسی می خواهد جنسی را بفروشه به شهری مثل تبریز اونم چی شکر تازه به کارخونه شیرین عسل.اونم هرروز 100 تن.این تا اینجا بعد میگه هرروز واسه تبریز ماشین دارم. این چه کاریه که شما پول بی زبون را کارت بکارت کنید وقتی هر روز واسه شهر ماشین داره اونم ماشین ها مال خودشو جنس رو برات با ماشینش بفرسته پولشو بده به راننده.
    جریان من اینطوری بود دوستان که قرار شد هرکجا من بگم هر مقدار من بگم تو تبریز برنج بفرسته من یه مسیر پرت از مسیر اصلی گفتم ایشون گفت آره میفرستم اونجا ولی اول نصف پولشو کارت بکارت کن من شک کردم اخه چجوری راننده ماشین سنگین ادرسی که من میخوام خودشو الاف میکه واسه 100 کیلو برنج نمونه اونم تو شهر و خیلی جریان های دیگه....خلاصه من نخریدم
    توصیه به دوستان اینه که موقع معامله با هر کسی 1-سوال های کلیدی ازش بپرسین2-از قیمتش تخیفیف بالا بگیرین(معلوم میشه که جنسی در کار نیس چون جنس داشته باشه تخیف بالا کسی نمیده)3-صحبت کردن طرف قاطع باشه4-دو گانگی تو صحبتاش نباشه5-تو شهر طرف تو نزدیکهای طرف با یکی از دوست های خود قرار بذارین هر چند دوستی هم نداشته باشین. دوسستتون موقعی که میره طرف ببینه طرف گوشیشو جواب نمیده اونم چی دوستی که اصلا وجود نداره.اوم موقع میفهمی که جریان چیه
    این ها را از من بشنوید شاید ساده باشن ولی خیلی کارین.شرمنده که وقتتون را گرفتم
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    لعنت به شاهین باقری . انشالله این پول ها خرج سرطان خونت بشه!
    انشاالله نفرین ما همه سد راهت بشه وکمرتو بشکنه!
    انشاالله این پولها خون بشن و از گلوت با فشار بزنه بیرون!
    و بالاخره،آقا شاهین باقری فکرنکن ما رهات کردیم،نه بزغاله! ما فقط تو را به خدا واگذار کردیم و انشالله خدا حساب ما را ازت کم میکنه!
    53
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbanii [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    لعنت به شاهین باقری . انشالله این پول ها خرج سرطان خونت بشه!
    انشاالله نفرین ما همه سد راهت بشه وکمرتو بشکنه!
    انشاالله این پولها خون بشن و از گلوت با فشار بزنه بیرون!
    و بالاخره،آقا شاهین باقری فکرنکن ما رهات کردیم،نه بزغاله! ما فقط تو را به خدا واگذار کردیم و انشالله خدا حساب ما را ازت کم میکنه!
    آمین !
صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)