ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    278
    کاربر فعال

کار با کارخانه جات چینی

سلام به همه دوستان
    من یک سالی هست در کار صادرات هستم. خودم هم بیش از 6 ساله در کار مواد غذایی و بهداشتی به صورت عمده فعالیت می کنم .ولی الان قصد دارم واردات چند قلم کالا رو برای ایران داشته باشم. اقلام مود نظرم مسواک و خودتراش هستند . که از واردات تا پخش در ایران قراره دست خودمون باشه
    با چند تا از شرکت های چینی وارد مذاکره شدیم و قرار شده برند خودمون رو بر روی محصولات بزنند تا برای ایران ثبت بشه .
    کارخونه چینی قرار شده شرایط پرداخت T/T vرو به صورت 30 درصد پیش و الباقی در زمان رویت B/L باشه .
    این کارخونه چند سالی هست که در ایران جنس می فروشه و همین الان هم یکی از برند هاش در حال فعالیته .
    در مورد فروشش که چون قبلا به صورت واسطه دوم شاید هم سوم خریدم می دونم که فروش داره . از قیمت های دریافتی هم اینکه درصد سود شاید کمی نسبت به کارهای دیگه کم باشه حدود 20 تا 30 درصد برای عمده فروش ها.ولی چون برند خودمون میشه کارم کمی راهت تره و می دونم که دیگه جنس کس دیگه رو نمی فروشم . حالا بماند که نیاز به بازار یابی خستگی ناپذیر هست و باید کار روش زیاد انجام بشه .
    سوال من اینجاست 1- اگر نکته ای از نظر شما باید برای بار اول رعایت بشه اون نکته چیه ؟
    2- آیا وارد کرد یک کانتینر برای بار اول عقلانیه ؟

3- آیا اشکالی برای کار ما وارده از ابتدا خرید تا انتها فروش در ایران ؟
    4- ممنون میشم اگر نکته های خودتون رو به این مطلب اضافه کنید .
    با تشکر
    شرکت پارس تجارت آسیا
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

شما باید ببینی یک کانتینر از این جنس را در چه زمانی میتونی بفروشی. حتی اگر 20 فوت باشه تعداد زیادی مسواک و خود تراش داخل کانتینر جا میگیره. از اون گذشته چون واردات ریسکش بالاتره باید حساب کنی در مقابل این ریسک بالاتر چقدر سود بدست میآری .
    مطلب بعدی که من به همه دوستان توصیه میکنم اینه که شما بنا بر این بزار که اولین سفارشت با ضرر همراهه به هر دلیلی آیا برنامه ای برای خارج شدن به قول فرنگی ها exit از این کسب و کار داری یا نه تمام داراییت نابود میشه.
    مطلب بعد اینکه شما برای ثبت برند تا اخذ پروانه و .... باید با تشکیلات دولتی درگیر بشی . هزار تا قانون و غیره آیا در حال حاضر توانایی این در گیری را در شرکتتون میبینی ؟
    اگر جواب به همه سوالاتت مثبت بود باید برنامه ریزی برای فروشت خیلی قوی تر باشه. از حالا باید بدونی چه طور میخوای مزیت رقابتی برای خودت ایجاد کنی. کلا باید از لحاظ مدیریتی بیشتر وقت بزاری و کسب و کارت را چکش کاری کنی. رقبا را شناسایی کنی , مقاومت بازار در مورد ورود برند جدید و ....... .

همه مطالب بالا شدنی هست اما باید حساب کنی ببینی الآن وقتش هست ؟ و سودش به صرفه هست که این ریسک ها را قبول کنی یا نه.

برات آرزوی موفقیت میکنم.
    در پناه خدا
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hammad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

شما باید ببینی یک کانتینر از این جنس را در چه زمانی میتونی بفروشی. حتی اگر 20 فوت باشه تعداد زیادی مسواک و خود تراش داخل کانتینر جا میگیره. از اون گذشته چون واردات ریسکش بالاتره باید حساب کنی در مقابل این ریسک بالاتر چقدر سود بدست میآری .
    مطلب بعدی که من به همه دوستان توصیه میکنم اینه که شما بنا بر این بزار که اولین سفارشت با ضرر همراهه به هر دلیلی آیا برنامه ای برای خارج شدن به قول فرنگی ها exit از این کسب و کار داری یا نه تمام داراییت نابود میشه.
    مطلب بعد اینکه شما برای ثبت برند تا اخذ پروانه و .... باید با تشکیلات دولتی درگیر بشی . هزار تا قانون و غیره آیا در حال حاضر توانایی این در گیری را در شرکتتون میبینی ؟
    اگر جواب به همه سوالاتت مثبت بود باید برنامه ریزی برای فروشت خیلی قوی تر باشه. از حالا باید بدونی چه طور میخوای مزیت رقابتی برای خودت ایجاد کنی. کلا باید از لحاظ مدیریتی بیشتر وقت بزاری و کسب و کارت را چکش کاری کنی. رقبا را شناسایی کنی , مقاومت بازار در مورد ورود برند جدید و ....... .

همه مطالب بالا شدنی هست اما باید حساب کنی ببینی الآن وقتش هست ؟ و سودش به صرفه هست که این ریسک ها را قبول کنی یا نه.

برات آرزوی موفقیت میکنم.
    در پناه خدا
    سلام
    ممنونم از پاسخ صریحتان
    ولی
    منظورتان از خروج چیه ؟
    منظورتان از الن که وقتش هست چیست ؟
    چرا باید بنای ورود اولین بار رو ضرر بگذاریم .؟
    هر کاانتینر 20 فوت تقریبا 324 کارتن 16 جعبه تیغ داره که هر جعبه هم 20 عددی هست
    فکر نمی کنم برای بنده حقیر این مقدار کالا زیاد باشه . .
    آیا منظور کامل شما از درگیر شدن با تشکیلات دولتی چیه ؟ یعنی پروانه واردات بهداشتی اینقدر سخته گرفتنش ؟
    ممنون میشم اگر بیشتر توضیح بدین .
    با تشکر فراوان بابت وقتی که می گذارید
    omidtomcat
    مهمان
    آقا اصلا خودتراش نیار تازه یکمی از بازار رو گرفتم اونم شما می خوای خرابش کنی

به هر حال موفق باشی
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidtomcat [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    آقا اصلا خودتراش نیار تازه یکمی از بازار رو گرفتم اونم شما می خوای خرابش کنی

به هر حال موفق باشی
    وای وای وای وای
    مگه میخوام نون تورو آجر کنم .
    همیشه یادت باشه روزی دست خداست و اگر تمام عالم بخوان روزی من رو بگیرن . نمی تونند چرا چون اراده خدا مافوق تمام اراده ها است .
    من تازه وارد نکردم اینقدر جبهه گرفتند وای به روز بعد از واردات . اگر وارد کنم قول می دم به تو هم بفروشم . چون شمایی یکم هم تخفیف بیشتر بهت می دم
    ویرایش توسط stable.rock90 : 10-06-2014 در ساعت 18:45
    48
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان
    فكر نكنم يك كانتينر ٢٠ فوتي مبلغ زيادي باشه،كار خوبي كه دارين انجام ميدين همين ثبت برند براي خودتون هست،اگر قيمتتون خوب باشه مردم هم از امتحان كردن برنداي جديد بدشون نمياد،البته كيفيت ژيلت ها هم مهمه،بنظر من وقت خودتون رو براي مراحل ثبت برند و از اين قبيل مسائل تلف نكنين،اينكارارو بسپارين بدست يك وكيل،بخاطر آشنايي با مراحل كار هم زودتر كارتون رو انجام ميده هم وقت كمتري واسه اين چيزا هزينه كردين.
    انشالله موفق باشين
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohtasham82 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    فكر نكنم يك كانتينر ٢٠ فوتي مبلغ زيادي باشه،كار خوبي كه دارين انجام ميدين همين ثبت برند براي خودتون هست،اگر قيمتتون خوب باشه مردم هم از امتحان كردن برنداي جديد بدشون نمياد،البته كيفيت ژيلت ها هم مهمه،بنظر من وقت خودتون رو براي مراحل ثبت برند و از اين قبيل مسائل تلف نكنين،اينكارارو بسپارين بدست يك وكيل،بخاطر آشنايي با مراحل كار هم زودتر كارتون رو انجام ميده هم وقت كمتري واسه اين چيزا هزينه كردين.
    انشالله موفق باشين
    از حسن نظر شما بسیار سپاسگذارم . خودم هم در این فکر بودم که کارها رو به یک وکیل بسپارم که هم خودم زیاد الاف نشم و هم یک نفر دیگه یک خیری برده باشه .

قابل توجه آقای omidtomcat : یاد بگیر این جوری نظر می دند
    278
    کاربر فعال
    دوستان یک سوال دیگه هم داشتم
    فرض کنید من رفتم و برند xx رو در ایران ثبت کردم
    بعد این برند حدود 10 نوع کالا داره که همون خود تراش هست . مثلا خود تراش ساده . خود تراش راه راه . خودتراش یک بار مصرف . خودتراش چند بار مصرف
    مثلا از مدل 001 تا مدل 010
    حالا من باید تمام این خودتراش ها رو در بهداشت و یا به طور کلی در ایران ثبت کنم مجوز بگیرم ؟
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خوبی؟
    این مبحث یکی از تکنیک های مدیریت ریسک هست. چون افراد معمولا هر کاری میخوان انجام بدهند فاکتور های مهم و برجسته را میبینند و تصمیم گیری میکنند. ولی اتفاقی که در عمل میفته اینه که به دلیل فاکتور هایی که از دید اونها مهم و برجسته نبوده باعث زیان و یا کم شدن سود مورد انتظارشون میشه.

وقتی کاری انجام میشه یک دور چرخه یادگیری انجام میگیره یعنی شما علمی پیدا میکنی که تا قبل از اینکه اون کار راانجام بدی نداشتی. درسته که با مشورت میشه زوایای زیادی را روشن کرد ولی چون شرایط مشورت دهنده متفاوت هست و فاصله زمانی و مکانی وجود داره همیشه اینطور هست که اطلاعاتی که از خود کار بدست میاد خیلی خیلی ارزشمند تر هست.

حالا برنامه خروج از کسب و کار در واقع یک شرط هست برای مدیریت ریسک که میگه اگر پیشبینی های تحقق سود درست بود => ادامه بده ولی اگر درست نبود exit.

یعنی با کمترین ضرر و زیان از سرمایه گزاری ضرر ده خارج بشی. برای خروج یک برنامه مینویسن که میگن برنامه خروج.

مثلا یکی از برنامه ها برای شما میتونه این باشه که اگر به هر دلیلی نتونستم بار را ترخیص کنم ببرم دوبی بفروشم یا ببرم کیش و قشم مثلا بفروشم یا با قبول هزینه حمل و مثلا 20% ضرر به کارخونه برگردونم. فقط مثال بود. خیلی به دردتون میخوره حتما ازش استفاده کنید. متاسفانه من این مدیریت ریسک را از راه سختش یاد گرفتم.

در پناه خدا باشید.
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hammad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خوبی؟
    این مبحث یکی از تکنیک های مدیریت ریسک هست. چون افراد معمولا هر کاری میخوان انجام بدهند فاکتور های مهم و برجسته را میبینند و تصمیم گیری میکنند. ولی اتفاقی که در عمل میفته اینه که به دلیل فاکتور هایی که از دید اونها مهم و برجسته نبوده باعث زیان و یا کم شدن سود مورد انتظارشون میشه.

وقتی کاری انجام میشه یک دور چرخه یادگیری انجام میگیره یعنی شما علمی پیدا میکنی که تا قبل از اینکه اون کار راانجام بدی نداشتی. درسته که با مشورت میشه زوایای زیادی را روشن کرد ولی چون شرایط مشورت دهنده متفاوت هست و فاصله زمانی و مکانی وجود داره همیشه اینطور هست که اطلاعاتی که از خود کار بدست میاد خیلی خیلی ارزشمند تر هست.

حالا برنامه خروج از کسب و کار در واقع یک شرط هست برای مدیریت ریسک که میگه اگر پیشبینی های تحقق سود درست بود => ادامه بده ولی اگر درست نبود exit.

یعنی با کمترین ضرر و زیان از سرمایه گزاری ضرر ده خارج بشی. برای خروج یک برنامه مینویسن که میگن برنامه خروج.

مثلا یکی از برنامه ها برای شما میتونه این باشه که اگر به هر دلیلی نتونستم بار را ترخیص کنم ببرم دوبی بفروشم یا ببرم کیش و قشم مثلا بفروشم یا با قبول هزینه حمل و مثلا 20% ضرر به کارخونه برگردونم. فقط مثال بود. خیلی به دردتون میخوره حتما ازش استفاده کنید. متاسفانه من این مدیریت ریسک را از راه سختش یاد گرفتم.

در پناه خدا باشید.
    سلام
    همچین گفتی EXit که فکر کردم قراره از هواپیما سقوط کنیم یا قراره

نه فکر همه جاش رو کردم
    اولا اینکه اگر فرض رو بر عدم فروش به صورت عمده بگذارم چون خودم تو کار مواد غذایی هستم و با چند تا شرکت ریز درشت استانی گرفه تا سراسری هم همکاری می کنم فوقش 40 کارتن به این شرکت و اون شرکت می دم که بیا بفروش
    یا اصلا خودم تو مغازه ی خودمون می فروشم خیلی کار سختی نیست
    یا اینکه می دمش بازارچه مرزی جلفا ( مرز جمهوری آذربایجان ) که اونا بفروشند
    اگر قیمتت مناسب باشه و کیفیتت هم تضمینی .از همه مهمتر هدفت این باشه که نون حلال برای زن و بچت در بیاری خدا ر هم در نظر داشته باشی . حتما خدا کمکت می کنه

تا حالا این همه EXIT یکجا دیده بودی ؟

از تو حرکت از خدا لطف و برکت
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع