ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 8 نخست ... 45678 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 74
    47
    اخراج شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط mania [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    مایل به خرید گوشیهای ارزون و مودم کامپیوتر به صورت عمده هستم میتونید با قیمت مناسب برام تهیه کنید ؟
    لیست برام بفرستید (از طریق پیام خصوصی) به قیمت عمده از چین براتون میخرم اینجاتوی فرودگاه امام تحویلتونمیدم.
    خرید به اسم خودتون انجام میشه و خودتون مراحل ترخیص گمرک را بایدانجام بدید
    ویرایش توسط EhsanHP : 13-12-2014 در ساعت 23:39
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام ،

من خودم یکی از کاربرانی هستم که متون این انجمن ها رو میخونم ، کاربری که در ابتدا میخواهد در زمینه واردات قدم برداره ، مطالب این انجمن ها خیلی گیج کننده است و در آخر هم کاربر متوجه نمیشه که بالاخره از کجا باید شروع کنه !!!!!
    در صورتیکه هر یک از دوستان بدنبال آموزش عملی از ابتدای کار تا انتها جهت واردات کالا ]خصوصا از[ چین هستند ، میتونند با چند جلسه آموزش به مقصود خود برسند .

- تعداد جلسات آموزش خصوصی در حدود 3 الی 5 جلسه و هزینه جلسات بطور توافقی خواهد بود.

لطفا در صورتی که تمایلی به شرکت در این کلاسها دارید قبل از هرگونه اقدام لطفا شرایط زیر را درنظر گرفته و در صورت نداشتن این شرایط اقدامی انجام ندید :

1 داشتن آشنایی با زبان انگلیسی در حد مکاتبات عادی

2 داشتن سرمایه ایی در حدود حداقل 35.000.000 تومن (یعنی در حدود 10.000 دلار) .

این مبلغ به هیچ عنوان به شخص ثالثی داده نمیشه ، بعد از آموزش و پیدا کردن تولید کننده مورد نظر خود شما مکاتبه کرده ، پول رو به حساب طرف مقابل حواله میکنید و مراحل واردات رو پی گیری میکنید.
    البته این عدد بطور کاملا تقریبی است و خیلی زیاد به نوع کالایی که شما قصد واردات اون رو دارید ، بستگی داره. برای نمونه ، پول مورد نیاز برای واردات بر فرض 1 کانتینر عروسک با پول مورد نیاز برای واردات 1 کانتینر موبایل یا LCD قطعا متفاوت خواهد بود !
    همیشه درنظر بگیرید که برای واردات بجز هزینه خرید جنس هزینه هایی دیگه ایی مانند : کرایه حمل کشتی ، هزینه ایی که خود کشتیرانی جهت تفکیک اسناد میگیره ، هزینه حقوق ورودی (گمرکی) ، مالیات بر ارزش افزوده که اضافه بر گمرکی گرفته میشه ، 10% کرایه حمل که در گمرک گرفته میشه ، هزینه بارگیری در گمرک ، جدیدا : هزینه استاندارد و آزمایشگاه و نمونه برداری ، هزینه کارمزد ترخیصکار ، ایاب و ذهاب ترخیصکار و کرایه حمل از گمرک تا انبار شما و ......
    اینها هزینه هایی هستند که در صورتیکه سرمایه شما کمتر از 35.000.000 تومن باشه ، اصطلاحا هزینه ها OVER میشه و قیمتی که جنس دستتون میرسه معقول نخواهد بود و نمیتونید در بازار رقابت کنید.

3 داشتن مشتری ثابت یا مغازه یا دفتر یا بطور کل مرکز فروش یا پخش جنس

لطفا تصور اینکه ابتدا جنس رو وارد میکنید و بعدا دنبال فروش اون میگردید یا بعد از واردات به شرکتها و مغازه دارها پیشنهاد میدید و دنبال مشتری میگردید رو از ذهنتون کاملا بیرون کنید و سرمایتون رو به خطر نندازید.
    شاید این نقطه نظر 100% درست نباشه ولی با این شرایط اقتصادی و فرهنگ موجود در ایران من تجربیات 15 سالم رو در زمینه واردات در این بند در اختیارتون گذاشتم.

4 کارآموز یا کاربر باید ساکن تهران باشد و بطور حضوری در آموزش شرکت کند

اگه شما این شرایط رو دارید و مصمم هستید که کالای خودتون رو مستقیما از چین با قیمتهای بمراتب پایین تر تهیه کنید میتونید در کلاسهای آموزشی ما شرکت کنید.

با تشکر

جهت تماس با این ایمیل در ارتباط باشید

A.Mortezania@Gmail.com

2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ميشه لطفا به من كمك كنيد
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من اگر يه جنسي رو در چين بخام شما ميتونيد براي فرستادمش به ايران كمكم كنيد؟
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز من 20 الی 30 روز دیگه میرم چین اگه دوست داری بهم ایمیل بزن یا تماس بگیر در موردش صحبت کنیم

09352531962
    m2.soleimani@gmail.com
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در رابطه با خرید [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] , [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] , [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] و [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] از سایت alibaba اگر کسی اطلاع داره که به چه صورت میشه خرید کرد ممنون میشم راهنمایی کنه .
    40
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام به دوستان

چون من مدتهاست که از سایت علی بابا و علی اکسپرس و شرکتهای دیگه چینی خرید می کنم و جنس میارم در صورت نیاز بفرمائید تا حد امکان در خدمت دوستان باشم

با تشکر
    راستی
    09121223052
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanHP [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من از علی اکسپرس خرید داشتم ... لباس و لوازم الکترونیکی... اگه محصولی که دنبالش هستید free shipping داره که مشکلی نیس... اگه هم نداره بهتره از لیست کنار قیمت ایران را انتخاب کنید و لیست قیمت های ارسال به ایران توی سیستم های مختلف ببینید. معمولا با china air mail سه چهار روزه میرسه توی گمرک فرودگاه امام. البته اگه منتظر پست بمونی یه 40 روزی طول میکشه. بیارن در خونه! زیر 50 دلار گمرکی نداره و فقط یه هزینه ترخیص 19هزارتومنی ازتون پست میگیره.
    اگه میخای عمده بخرید من dhgate.com را پیشنهاد میکنم خیلی قیمتهاش بهتره. البته من تاحالا باهاش کارنکردم.
    اگر دوست داشتید لینک محصول را بفرستید تا براتون خرید را انجام بدم.
    سلام من حدود 270 دلار از سایت علی اکسپرس خرید کردم هیزنه گمرک به چه صورت هست و ایا اگر خود پست ایران سفارش را از فرودگاه امام به ادرس داخل ایران ارساب کند کلا همون 19 تومن رو از ما میگیرد ؟
    و اینکه اگر خودم برم فرودگاه امام بهتر هست یا صبر کنم با پست بفرستن ؟
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کسی هست تاجر های صنایع دستی رو به من معرفی کنه
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شما اگر بخواهید بدون سفر به چین فقط از طریق سایت های خرید کنید و آنها برای شما ارسال کنند که بدترین مشکل ها بر می خورید
    - گمرک زیاد
    - خرابی جنسها
    - کلاه برداری های احتمالی آن سایت و...
صفحه 6 از 8 نخست ... 45678 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)