ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 74
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tiva [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من مجبورم یه سمپل بیارم ولی هزینه ارسال رو که فروشنده های چینی اعلام می کنند زیاده اونم برای یه جنس 2 الی 3 کیلویی ! که می گن با china air mail نمیشه ارسال بشه !
    خلاصه کسی هست بتونه با قیمت ارسال مثلا در حدود همین china air mail جنسو بیاره مثلا روی بار خودش و ..
    سلام
    لطفا مشخصات دقیق نمونه ی مدنظرتون رو برای واردات اعلام بفرمایید تا قیمت مشخص بشه
    55
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان نفر وارد کننده از صفحه دوم به بعد دیگه پست نداده و بیخیال شده!
    خداییش یه چیز ناراحت کننده تو این موضوع مطرح هست. این دوستمون خواسته مثلا جواب سوالاش رو بگیره ولی چنان جواب دوستان ناامیدکننده و گیج کننده بوده که احتمال زیاد از خرید جنس منصرف شده!
    دوستان اگر میخواین به کسی راهنمایی کنین خب چه معنی داره هی عیب بگیرین؟
    من تا به امروز از علی اکسپرس خرید نداشتم ولی زیاد با سیستمش ور رفتم!برخلاف خیلی از دوستان که این همه از این سایت واهمه دارن اصلا جای ترس نداره!توش به فروشنده ها بر اساس بازتاب خریداران امتیاز داده شده(برخلاف علی بابا -البته علی بابا یه چیزی شبیه این داره) و خریدار میتونه بسته به نیازش فروشنده با امتیاز بالا رو انتخاب کنه!
    در مورد قیمتاش برای این مبلغ دوستمون همین علی اکسپرس قیمت های خوبی داره و اصلا معنی نداره سمت شرکت های دیگه رفت و با هزار تا اصطلاح ریز و درشت خودش رو درگیر کرد.
    بهترین راه حل برا خرید از این سایت اولا پیدا کردن یه نفر هست که بتونه به این سایت پول واریز کنه(حالا به هر نحوی) بعدش قیمتهای پستی این سایت بسته به فروشنده متغیره و بعضی از فروشنده ها قیمت جنس رو میکشن رو هزینه پستی!در عوض بعضی هاشونم هست که رایگان ارسال می کنن که البته چون با پست هنک کنگ ارسال میشه حداقل 45 روز طول میکشه دست خریدار بشه(یه چیزی شبیه حمل با کشتی)

مخلص کلام تو هر کاری اولا جنستون چیز حساسی باشه یه نمونه بگیرید ولی چون تعداد شما کمه میشه به صرف نوشته ها خرید هم داشت دوما رعایت احتیاط رو داشته باشید ولی نه در حدی که دیگه زهر ترک بشید و بیخیال واردات بشید.اینم بگم والا من خودم تو بازار با هزار جور ایرانی کلاهبردار بودم و شاید درصد بگیریم درصد کلاهبردار تو ایران بیشتر از چین باشه!به قول خودشون تجارت کم سود ولی مداوم بهتر از یه کلاهبرداری یکبارست!
    موفق باشید
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aristar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان نفر وارد کننده از صفحه دوم به بعد دیگه پست نداده و بیخیال شده!
    خداییش یه چیز ناراحت کننده تو این موضوع مطرح هست. این دوستمون خواسته مثلا جواب سوالاش رو بگیره ولی چنان جواب دوستان ناامیدکننده و گیج کننده بوده که احتمال زیاد از خرید جنس منصرف شده!
    دوستان اگر میخواین به کسی راهنمایی کنین خب چه معنی داره هی عیب بگیرین؟
    من تا به امروز از علی اکسپرس خرید نداشتم ولی زیاد با سیستمش ور رفتم!برخلاف خیلی از دوستان که این همه از این سایت واهمه دارن اصلا جای ترس نداره!توش به فروشنده ها بر اساس بازتاب خریداران امتیاز داده شده(برخلاف علی بابا -البته علی بابا یه چیزی شبیه این داره) و خریدار میتونه بسته به نیازش فروشنده با امتیاز بالا رو انتخاب کنه!
    در مورد قیمتاش برای این مبلغ دوستمون همین علی اکسپرس قیمت های خوبی داره و اصلا معنی نداره سمت شرکت های دیگه رفت و با هزار تا اصطلاح ریز و درشت خودش رو درگیر کرد.
    بهترین راه حل برا خرید از این سایت اولا پیدا کردن یه نفر هست که بتونه به این سایت پول واریز کنه(حالا به هر نحوی) بعدش قیمتهای پستی این سایت بسته به فروشنده متغیره و بعضی از فروشنده ها قیمت جنس رو میکشن رو هزینه پستی!در عوض بعضی هاشونم هست که رایگان ارسال می کنن که البته چون با پست هنک کنگ ارسال میشه حداقل 45 روز طول میکشه دست خریدار بشه(یه چیزی شبیه حمل با کشتی)

مخلص کلام تو هر کاری اولا جنستون چیز حساسی باشه یه نمونه بگیرید ولی چون تعداد شما کمه میشه به صرف نوشته ها خرید هم داشت دوما رعایت احتیاط رو داشته باشید ولی نه در حدی که دیگه زهر ترک بشید و بیخیال واردات بشید.اینم بگم والا من خودم تو بازار با هزار جور ایرانی کلاهبردار بودم و شاید درصد بگیریم درصد کلاهبردار تو ایران بیشتر از چین باشه!به قول خودشون تجارت کم سود ولی مداوم بهتر از یه کلاهبرداری یکبارست!
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    من بالای 400 مورد خرید از این سایت داشتم و در حال حاضر vipپلاتینیوم بالاترین درجه مشتری علی اکسپرس هستم. در طی این مدت فعالیت من با این سایت باید بگم فوق العاده خدمات خوبی میدن به خصوص به مشتری های vipشون که حتی حساب های بانکی خودشونم برای پرداخت های ما چک میکنن...
    تا الان 20 تا 25 مورد شکایت از فروشنده ها داشتم و در 100% موارد ما پیروز بودیم و وجه به حساب برگشت کرده خدا رو شکر..هیچ موردی نبوده که ازمون بخوان برگشت کالا بزنیم. حتی جنس هایی که کیفیت کم داشتن یا مثلا فلش بوده و ظرفیتش کمتر از حدی بوده که در سایت گفتن رو کاملا دست خودمون نگه داشتیم و کل پول رو برگشت زدن به حسابمون...سیستم پرداخت اسکرو بسیار مطمین هست
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    عمده یعنی چقدر ؟
    برام بفرست تا راهنمایی کنم shs.ircompany@yahoo.com
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    معمولا دوستانی که برای اولین بار میخواهند شروع به واردات کرده و پا در این عرصه بذارند با اولین مشکل : "از کجا و چجوری باید شروع کنم ؟!" مواجه میشوند.
    درصورتی که هر یک از کاربران محترم مایل هستند که در زمینه واردات از ابتدا تا مرحله ترخیص آموزشی ببینند میتوانند با چند جلسه آموزش استارت شروع واردات رو خود شخصا بزنن.

((هزینه این چند جلسه آموزشی بطور توافقی میباشد)).

کاربر لازم است قبل از شرکت در این کلاسها و شروع آموزش شرایط ذیل را حتما دارا باشد :

1 – حتما باید ساکن تهران باشد چون آموزشها باید بصورت حضوری باشد (در حدود 3 جلسه).
    2 – کالایی که کاربر درنظر دارد واردکند جزء موارد تحریمی ، کالای ممنوعه ، کالای خاص که واردات اون نیاز به مجوز خاص دارد و .... نباشد.
    3 – سرمایه کاربر (البته کاملا بستگی به نوع جنس دارد) در حدود حداقل 20.000.000 تومان الی 50.000.000 تومان باشد. (این پول به هیچ عنوان به شخص ثالثی داده نمیشود ، بلکه کاربر بعد از یادگیری مراحل واردات و پیدا کردن فروشنده در کشور خارجی خود شخصا با سرمایه خود استارت کار را میزند و نیازی به دادن این پول به شخص ایرانی یا ثالث نیست بلکه خود مستقیما با طرف خارجی وارد معامله میشود).
    4 – کاربر الزاما برای کالایی که قصد واردات آن را دارد حتما بازار یا کانال فروشی داشته باشد که این شامل یک بنگاه فروش ، دفترفروش ، مغازه یا مشتری و .... در مورد این کالا میباشد (پس کاربر عزیز تصور اینکه بدون داشتن مشتری یا کانال توزیع به واردات این کالا دست بزند و بعد شروع به فروش آن کند را از ذهن بدور کند، چون پیش از داشتن کانال توزیع و مشتری واردات یک کالا با این شرایط حاکم بر بازار ایران اشتباه محض است).
    5 – کاربر باید بطور حداقل متوسط به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد ، چون اکثر مکاتبات با طرفهای خارجی با زبان رایج انگلیسی انجام میپذیرد.

درصورت تمایل میتوانید در همین سایت نامه خصوصی بزنید که در زمینه محل تشکیل کلاسها و تلفن تماس تبادل اطلاعات کنیم.

با تشکر
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همگی....
    از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه.
    1- بنده در حال حاضر به بندر انزلی دسترسی دارم....برای واردات از چین یا دبی آیا به صرفه هست که با ترانزیت داخلی از گمرک بندر عباس تا گمرک انزلی کالا رو حمل کنیم و بعد ترخیصش کنیم؟ یا بهتره که خودمون بریم بندر عباس و اونجا ترخیصش کنیم و خودمون حملش کنیم.....
    و آیا کلا نرخ ترانزیت داخلی که هنوز کالا ترخیص نشده با نرخ حمل بار معمولی (باربری) فرق میکنه؟
    توضیح اینکه چون در ابتدای کار هستیم کل محموله به تعدادیست که در یک خودروی شخصی جا میشه
    2- اگر قصد واردات تعداد محدودی از هر جنس و از فروشنده های مختلف داشته باشیم و بخواهیم همه این بسته ها در یک انبار یا شرکت به صورت یک محموله پکیج بشن و بعد فرستاده بشن باید چه کار کرد؟ آیا شرکتی در چین یا دبی برای این امر سراغ دارید؟
    3- کالاهایی که با پست وارد ایران میشن به فرض تشخیص تجاری بودن آیا تعرفه های گمرکی به منوال معمول است؟ و اینکه اگر نیاز به ثبت سفارش داشته باشن، چون این عمل بعد از رسیدن محموله به ایران اتفاق می افته مشکل ساز نیست؟ و اصلا در ثبت سفارش قسمت شرایط معامله، طریقه حمل و هزینه حمل و بیمه (برای محاسبه cif) چطور باید پر بشه؟
    میدونم سوالام یکم گیج کننده بود....لطفا راهنماییم کنین....ممنونم
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    1- بستگی داره به شرایط شما و گمرک. بعضی اوقات هزینه اینکه بار ترخیص بشه در بندرعباس(اعم از هزینه ترخیصکار یا ایاب و ذهاب) خیلی به صرفه تر در میاد تا اینکه بار ترانزیت بشه به گمرک دیگر چون هزینه ترانزیت داخلی خیلی بیشتر از هزینه حمل داخلی کالاست ولی گاهی هم به دلیل تخفیفات هزینه های گمرکی در برخی گمرکات ترانزیت کردن و ترخیص در یک گمرک به صرفه تره. اینو باید خودتون بسنجید
    2- مشکلی نیست. شما با اقا مرتضی در همین ساید هستن در ارتباط باشید ایشون چین هستن و کارو براتون انجام میدن
    3- اگر با پست هوایی بیارید که خودشون ترخیص کار دارن و در صورتی که بخواین براتون ترخیص میکنن. وقتی بار برسه به اینجا هم میتوندی ثبت سفارش کنید ولی معمولا یک یا دو روز کاری طول میکشه تا ثبت سفارش شما تایید بشه
    موفق باشید
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از راهنماییتون....
    ولی در مورد آخری ممکنه کمی توضیح بیشتری بدید. اینطور که متوجه شدم خود شخصی که صاحب بسته هست میتونه اگر کارت بازرگانی داره کالاشو ترخیص کنه از پست.... اما موارد ابهام برای من اینه که:
    1- برای ثبت سفارش جهت تکمیل پرونده و پر کردن فیلدهای مربوط به بیمه و حمل و .. آیا حتما باید از فروشنده پروفرما درخواست بشه یا نه؟
    2- اگر کالا بیاد و فروشنده به هر دلیلی از دادن پروفرما امتناع کنه ممکنه پروفرمای صوری تهیه کرد؟
    3- در این حالت شرایط معامله اینکوترمز چیه؟ فروشنده کالا رو به پست تحویل داده و کالا تا کشور و حتی شهر محل سکونت خریدار با پست رسیده در این حالت تعهد سلامت بار با کیه؟فروشنده؟ پست یا خریدار؟
    4- از لحاظ صرفه اقتصادی و زمانی ترخیص کالاهای با پست رسیده بدست "ترخیص کار پست" ارجح است یا خود شخص "بازرگان"...؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminalipour [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون از راهنماییتون....
    ولی در مورد آخری ممکنه کمی توضیح بیشتری بدید. اینطور که متوجه شدم خود شخصی که صاحب بسته هست میتونه اگر کارت بازرگانی داره کالاشو ترخیص کنه از پست.... اما موارد ابهام برای من اینه که:
    1- برای ثبت سفارش جهت تکمیل پرونده و پر کردن فیلدهای مربوط به بیمه و حمل و .. آیا حتما باید از فروشنده پروفرما درخواست بشه یا نه؟
    2- اگر کالا بیاد و فروشنده به هر دلیلی از دادن پروفرما امتناع کنه ممکنه پروفرمای صوری تهیه کرد؟
    3- در این حالت شرایط معامله اینکوترمز چیه؟ فروشنده کالا رو به پست تحویل داده و کالا تا کشور و حتی شهر محل سکونت خریدار با پست رسیده در این حالت تعهد سلامت بار با کیه؟فروشنده؟ پست یا خریدار؟
    4- از لحاظ صرفه اقتصادی و زمانی ترخیص کالاهای با پست رسیده بدست "ترخیص کار پست" ارجح است یا خود شخص "بازرگان"...؟
    1- برای ثبت سفارش حتما باید پروفرما داشته باشید چون در مرحله اخر ثبت سفارش باید اسکن پروفرما را درج کنید
    2- شما قبل از خرید کالا پروفرما میگیرید و بعد اقدام به خرید میکنید
    3-شرایط معامله بستگی به توافق بین خودتون و فروشنده داره و تا هر جا فروشنده به عهده بگیره با اونه و بعدش با شما
    4-معمولا از نظر زمانی ترخیصکار پست سریعتر میتونه ترخیص کنه ولی از لحاظ هزینه قطعا اگر خودتون کارت بازرگانی داشته باشید و ترخیص کنید به نفعتونه
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون و متشکر.....به آقا مرتضی هم پیام دادم منتظر جوابشونم
صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)