ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 74
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام داداش من از هیچ کدوم از این سایت ها استفاده نکردم و خودم رفتم و وارد کردم حالا به شما هم همین پیشنهاد رو میکنم اگر کاری داشتین بگین 09126781980
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید

معرفی برخی از سایت های معتبر چین
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]( ویژه خرید های تعداد کمتر، معتبر )
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] ( با آدرس کارخانه برای بعضی محصولات )
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] (پوشاک ارزان قیمت و با کیفیت و اغلب با امکان ارسال مستقیم به ایران )
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] ( بهترین سایت چینی برای خرید تبلت)
    www.tinydeal.com

در ضمن با ارسال لینک پرداخت و هماهنگی با [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] امکان انجام خرید یا پرداخت هزینه سمپل برای شما وجود دارد
    اگر این پست مخالف قوانین هست یکی به من اطلاع بده پاکش کنم

161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tiva [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همه دوستان

یه محصول رو میخوام از سایت علی اکسپرس به طور عمده وارد کنم.
    1- کسی در این مورد تجربه ای داره؟
    2- بهترین راه حل برای واردات عمده چیه ؟ ارتباط با شرکت های خدمات ایرانی یا چینی ؟ (لطفا موارد معتبر رو بفرمایید)
    3- برای تعیین تعرفه دقیق ، باید به اتاق بازرگانی تماس بگیریم یا خود دفتر تعیین تعرفه گمرک ؟ می خوام گمرکی دقیق رو بدونم اینترنتی میشه ؟

با تشکر
    سلام
    بله من تجربه دارم و کاربر vip پلاتینیوم در علی اکسپرس هستم(به علت حجم بالای خرید بالاترین درجه اعتباری که میشه گرفت رو گرفتم)
    اگر پرداخت میخواهید در علی اکسپرس داشته باشید میتونم کمکتون کنم اما برای واردات باید با شرکت های ایرانی (نه چینی) قرارداد ببندید.
    بهترین راه برای تعیین تعرفه گرفتن یک سمپل و رفتن به گمرک و پرسش از حق العمل کارهاست.
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز علی بابا و علی اکسپرس هر دو سیستم اسکرو دارند.
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hesaab [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    aliexpress سایتش فیلتره؟
    کسسی علتش رو میدونه؟
    بله متاسفانه فیلتر شده. متاسفانه وقتی یک گوشی موبایل میخری و 30 درصد ارزون تر از بازار ایران در میاد بعضی ها که منافعشون به خطر میوفته سعی در بستن این راه دارند. با اپلیکیشن آندروید برید که باز هست.
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط persheian [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    محسن جان من دنبال خرید عمده هستم ولی نمیدونم این علی بابا چی هست میشه ادرس اینترنتیشو بدی و یه مقدار توضیح بده.با تشکر حیدری
    یک وب سایت هست که واسطه بین خریدار و فروشنده هست و با سیستم مالی اسکرو وقتی پول آزاد میشه و به دست مشتری میرسه که تاییدیه دریافت کالا رو شما بدید. در غیر این صورت فرصت برای شکایت و داوری علی اکسپرس وجود داره.
    آدرس سایتش:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] هست
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Benita0098 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باسلام وخسته نباشید به همه دوستان گرامی

مدتیه می خوام یک حساب پی پال ثبت کنم، متاسفانه باتوجه به تحریم ها نمی توانم حسابم را تو پی پال تائید کنم، درواقع من با یک اسم مستعار وغیر واقعی واز کشور غیر ملیتم ثبت نام کردم، تا اینجا مشکلی ندارم خیلی راحت با رمز عبور ونام کاربریم میرم به صفحه شخصی خودم، منتهی نمی توان پول واریز ویا دریافت نمایم. کارم خرید اینترنتیه. لازم دارم که یک حساب این چنینی داشته باشم.

خواهشمندم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه، چیکار باید بکنم؟ من راه حلش چیه؟
    ممنون از محبتتون...... کمکم کنید لطفا.
    09108544223
    سلام دوست عزیز
    برای کار با پی پال نیاز دارید که حسابتون وریفای بشه دوست عزیز و با حساب وریفای شده کار کنید. وریفای کردن حساب هم با حساب بانکی و ویزا کارت و مستر کارت امکان پذیره... سوالی بود در خدمتم.
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط persheian [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام داداش من از هیچ کدوم از این سایت ها استفاده نکردم و خودم رفتم و وارد کردم حالا به شما هم همین پیشنهاد رو میکنم اگر کاری داشتین بگین 09126781980
    سلام
    عزیز در حجم بالا حرف شما صحیح هست و میشه رفت و خرید وآورد بهترین راه هم همینه اما در حجم های پایین شاید نصرفه چندین ملیون خرج سفر کنی و ...
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    بنده به تازگی با سایت alibaba اشنا شدم می خواستم از کسانی که با این سایت کار کردند درخواست کنم که طریقه واریز وجه و درخواست نمونه را توضیح بدهند و اگر ممکنه مراحل کامل خرید از سایت alibaba را توضیح بدهند یا اگر کتابی هست به ما معرفی کنند تا ان را تهیه کنیم و با طریقه کار با سایت فوق اشنا بشویم تا دچار ضرر مالی نشویم.
    با تشکر
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    منظور شما از اینکه برای واردات باید با شرکت ایرانی قرارداد بست چی هست مگه اینطور نیست که ما خودمان جنس را از فروشنده چینی می خریم و وارد ایران میکنیم.
    لطفا طریق پرداخت را توضیح بدهید از طریق چه بانکی این کار صورت می گیرد.
    با تشکر
صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)