ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 74
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید

درود

سلام دوست عزیز. من ساکن چین هستم و با علی بابا هم کار می کنم. هر جنسی خواستی بگو من از اینجا برات می فرستم
    359
    کاربر فعال
    اگر خواستید میتونید از چین بفرستید دبی و ما تو دبی براتون ترخیص میکنیم و از دبی هم میفرستیم ایران
    داخل هم خودمون کاراشو انجام میدیم و کافیه شما ادرس بدین دم انبارتون تحویل بگیرید .( فقط واردات عمده)
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    aliexpress سایتش فیلتره؟
    کسسی علتش رو میدونه؟
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    محسن جان من دنبال خرید عمده هستم ولی نمیدونم این علی بابا چی هست میشه ادرس اینترنتیشو بدی و یه مقدار توضیح بده.با تشکر حیدری
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان گرامی:
    به من کمک کنید که چه جوری میتونم یک محصول را ازچین خریداری منم ووارد ایران بکنم. من هیچ تخصصی دراین زمینه ندارم وتازه کار هستم . می خواهم یک محصولی جدید وارد ایران کنم این محصول درسایت علی بابا موجود هستش ومیخوام اون را وارد کنم برای شروع هم میخواهم چندتا نمونه بیارم واگر هم بازارش گرفت به تعداد بالا سفارش بدم . اگه کسی هست لطفا کمکم کنه وراهنمییم کنه
    باتشکر از شما دوستان
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    برای واردات از چین میتوانیم همکاری کنیم.(خرید-حمل و نقل-ترخیص)
    salarfakhrian@yahoo.com
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید

راهنمایی در خصوص سایت های AliExpress & Alibaba ===> قابل توجه کاربر گرامی Tiva و دیگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط tiva [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همه دوستان

یه محصول رو میخوام از سایت علی اکسپرس به طور عمده وارد کنم.
    1- کسی در این مورد تجربه ای داره؟
    2- بهترین راه حل برای واردات عمده چیه ؟ ارتباط با شرکت های خدمات ایرانی یا چینی ؟ (لطفا موارد معتبر رو بفرمایید)
    3- برای تعیین تعرفه دقیق ، باید به اتاق بازرگانی تماس بگیریم یا خود دفتر تعیین تعرفه گمرک ؟ می خوام گمرکی دقیق رو بدونم اینترنتی میشه ؟

با تشکر

جواب:

سلام و وقت Tiva گرامی و دیگر دوستان به خیر و شادی،

در حال سرچ کردن اطلاعات در مورد سایت های AliExpress & Alibaba بودم که این Post رو دیدم!!!!!!!! 2 هفته پیش تصمیم به خرید عمده از این سایت ها گرفتم و بدون هیچ آگاهی و اطلاعاتی!!! توی این مدت کلی اطلاعات گرفتم و جواب خیلی از سوال هام رو هم گرفتم و فردا یا پس فردا قراره که ثبت سفارش کنم و منتظر ارسال کالام بشم. با اینکه خیلی سرم شلوغه و درگیر کار و زندگی هستم ولی دلم نیومد که راهنمایی نکنم. چون خودم تا 2 هفته پیش هیچی نمیدونستم!!!

خیلی از شرکت ها رو پیدا کردم که خدمات خرید اینترنتی رو از طریق حساب های خودشون انجام میدن ولی اعتماد کردن بهشون بسیار بسیار سخته!!!!!! افراد حقیقی مثل من و خیلی های دیگه که حساب ارزی و Master Card & Visa Card & PayPal و ............ نداریم نمیتونیم پرداخت اینترنتی انجام بدیم!!! ولی افراد حقوقی و شرکت هایی هستند که در قبال این کار مبالغی رو به عنوان کارمزد میگیرن.

طبق بررسی های شخصی و صحبت های تلفنی با این افراد و در نظر گرفتن خیلی از فاکتورها، بهترین شرکت رو شرکت "تجارت آسان" معرفی می کنم، به سرپرستی جناب آقای الیاس حسینی، سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]. از نظر من اطلاعات جامعی راجب خرید از سایت های AliExpress & Alibaba رو ارائه دادن و همچنین خیلی خدمات دیگه رو که من خودم ازشون بسیار ممنونم. در تماس تلفنی هم بر خلاف دیگران، توضیحات شفاف و راهنمایی های خوبی رو دادند. تصمیم دارم پرداختم رو از طریق این شرکت انجام بدم. امیدوارم که سرویس عالی بهم ارائه بدن!

ولی میتونین به این سایت های هم سر بزنین: AZKHAREJ.IR & IRANDELIVER.COM & BAZARGARDI..COM

توصیه من اینه که با همه این شرکت ها و دیگر شرکت ها صحبت کنین شاید با توجه به نیاز شما، شرکت دیگه ای سرویس خوب رو به شما ارائه بده.

نکته مهم: یادتون باشه نرخ سرویس های پستی مثل EMS & ARAMEX & TNT & DHL رو از Supplier دقیق بپرسین.

و اما نکته خیٍٍٍِِِِِِِِِِِـــــــــ ــــــــلی مهم مهم: حواستون باشه که وقتی کالا به دستتون میرسه گمرکی ازتون گرفته میشه پس قبل از فیکس کردن سفارشتون حتما تصویری از کالاتون رو به همراه اطالاعات جزئی کالا و تعداد و قیمت کالا به شرکت های پستی ایمیل کنین تا حدودی از نرخ گمرکی براتون توسط ترخیص کار و ارزیاب مشخص بشه. خودم قراره که این کار رو انجام بدم. نکنه که هزینه گمرکی اون قدری بشه که کلا منصرف بشم از خرید کردن و ترجیح بدم خودم برم اون کشور و بیارمش!!!!!!!!

نکته دیگه این که: بعضی از Supplierها، Free Shipping به ایران هم دارن!!!! چه چیزها!!!!!! به حق حرف های نشنیده!!!!! خودتون میتونین ببینین توی سایت AliExpress.

امیدوارم که خرید های خوبی رو داشته باشین.

امیدوارم همیشه سالم و سلامت و شاد باشین و دل مشغول نه سر مشغول،
    Glorious
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ..
    حنس چی میخوای؟؟ من در اینجا تو شهر خودمون هر چی رو بخوای مستقیما از چین براتون وارد میکنم....هرکارز از دستم بربیاد در خدمتم ..
    Naser.hogr@gmail.com
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام وخسته نباشید به همه دوستان گرامی

مدتیه می خوام یک حساب پی پال ثبت کنم، متاسفانه باتوجه به تحریم ها نمی توانم حسابم را تو پی پال تائید کنم، درواقع من با یک اسم مستعار وغیر واقعی واز کشور غیر ملیتم ثبت نام کردم، تا اینجا مشکلی ندارم خیلی راحت با رمز عبور ونام کاربریم میرم به صفحه شخصی خودم، منتهی نمی توان پول واریز ویا دریافت نمایم. کارم خرید اینترنتیه. لازم دارم که یک حساب این چنینی داشته باشم.

خواهشمندم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه، چیکار باید بکنم؟ من راه حلش چیه؟
    ممنون از محبتتون...... کمکم کنید لطفا.
    09108544223
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Benita0098 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باسلام وخسته نباشید به همه دوستان گرامی

مدتیه می خوام یک حساب پی پال ثبت کنم، متاسفانه باتوجه به تحریم ها نمی توانم حسابم را تو پی پال تائید کنم، درواقع من با یک اسم مستعار وغیر واقعی واز کشور غیر ملیتم ثبت نام کردم، تا اینجا مشکلی ندارم خیلی راحت با رمز عبور ونام کاربریم میرم به صفحه شخصی خودم، منتهی نمی توان پول واریز ویا دریافت نمایم. کارم خرید اینترنتیه. لازم دارم که یک حساب این چنینی داشته باشم.

خواهشمندم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه، چیکار باید بکنم؟ من راه حلش چیه؟
    ممنون از محبتتون...... کمکم کنید لطفا.
    09108544223

سلام
    پی پال کاربرانشو به دقت زیره نظر داره و به معرفی خودتون به عنوان کاربره یک کشوره دیگه کفایت نمیکند . الان فقط به حسابت سر میزنی اما اگر فعالیتی انجام بدی کارت یه کم مشکل تر میشه.
    مدارک احراز هویت از جمله آدرس و شماره تلفن محل سکونت هم برای پی پال مهمه.
    اگر کمتر به حسابتون مراجعه کنی بهتره چون گزارشات تراکنش از طریق ای میل ارسال میشود . حسابتون باید توسط یک حساب بانکی یا کارت اعتباری وریفای بشه که اگر از طریق یک کارت اعتباری وریفای کنی ، همیشه مراقب آی پی شماست
    و اگر مبلغی که به حساب شما واریز بشه یه کمی بالا بره، باز مدارکی برای احراز هویت کشور شما ازتون میخواد . در کل مثه بقیه خیلی از حساب ها فقط به تایید شدن کشور و آی پی کفایت نمیکند . اگر فقط برای هر از چندگاهی خرید انجام میدید ، پیشنهاد میکنم از حساب های دیگران یا شرکت هایی که این کار را انجام میدهند خرید انجام بدهی...
    منبع : vandaex.com
صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)