ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: نظر سنجی

222
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نظر سنجی

صبح آدینه همه دوستان بخیر و خوشی

امیدوارم آخر هفته خوبی رو داشته باشین. من می خواستم یه پیشنهاد بدم به مسئولین سایت. اگر صلاح می دونین یه بخش مجزایی رو برای پشت کنکوری های مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دانشجویان رشته بازرگانی ایجاد کنیم.

در این بخش می تونیم راجع به منابع کنکور ، پروژه های رشته بازرگانی و ..... صحبت کنیم.

البته این پیشنهاد یه دفعه به نظرم رسید و اساتید زحمت بکشن پخته ترش بکنن. امیدوارم پیشنهاد خوبی باشه.
    سجاد
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Trader [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    صبح آدینه همه دوستان بخیر و خوشی

امیدوارم آخر هفته خوبی رو داشته باشین. من می خواستم یه پیشنهاد بدم به مسئولین سایت. اگر صلاح می دونین یه بخش مجزایی رو برای پشت کنکوری های مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دانشجویان رشته بازرگانی ایجاد کنیم.

در این بخش می تونیم راجع به منابع کنکور ، پروژه های رشته بازرگانی و ..... صحبت کنیم.

البته این پیشنهاد یه دفعه به نظرم رسید و اساتید زحمت بکشن پخته ترش بکنن. امیدوارم پیشنهاد خوبی باشه.
    ممنون از پیشنهاد خوبتون.
    به نظر من هم این بخش می تونه جذابیت بالایی در فروم داشته باشد. البته ما در تدارک ایجاد این بخش یرای آینده ای نزدیک بودیم چون اگر بخواهیم مرجعی قدرتمند در زمینه بازرگانی باشیم باید نیازهای تمامی افرادی که با بازرگانی مرتبط هستند براورده کنیم.

دوستان دیگر هم اگر در راستای ایجاد این بخش پیشنهادی دارند و نام مناسبی برای این بخش در نظر دارند لطفا اینجا مطرح کنند.
    طوطی و بازرگان
    مهمان
    سلام ..شدیدا موافقم با پیشنهاد trader....جانا سخن از دل ما گفتی... برو که پشتت هستیم:moon:
    با ایجاد این بخش مطمئنم که یک نیاز اساسی مخاطبین این بخش رفع خواهد شد . آشنایی با کتابها و منابع کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد و حتی شییر کردن جزوه های کلاسی:drunk:
    من فکر میکنم که این بخش اگه ایجاد بشه ، خود بچه های مخاطب این بخش مسیرش رو با توجه به نیازهاشون تعیین خواهند کرد
    کلا هرچی که هست، یه پیشنهاد خوبه....trader جان موافقم باهات
    جاده ابریشم
    مهمان
    سلام بر همه...موافقم با ایجاد این بخش..و فکر میکنم که هرچه سریعتر باید این بخش رو ایجاد کرد .
    نام پیشنهادی من: کنکور بازرگان
    طوطی و بازرگان
    مهمان
    یادم رفت اسم پیشنهاد بدم:smilet-digitalpoint
    اسمی که جاده ابریشم پیشنهاد کرده خوبه ولی فکر کنم فقط شامل پشت کنکوری ها بشه. با تقلید از اسم پیشنهادی جاده ابریشم:

این چطوره؟: دانشجو بازرگان
    128
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کتب و مقالات رشته بازارگانی
    مارکوپولو
    مهمان
    سلام
    بخش جالبی باید بشه. فکر کنم مدیریت بازرگانی میتونه اسم کاملی براش باشه
    siavash
    مهمان
    بالاخره اسم این بخش رو انتخاب کردین؟؟؟

اسمای پیشنهادی همه خوبن، باید بهترینش رو انتخاب کرد. رو این اسمها هم میشه فکر کرد:
    آموزشگاه مدیریت بازرگانی (یا یه چیزی تو همین مایه ها. مثل آموزشگاههای کنکور یا تقویتی:distracted:)
    یا
    دانشکده بازرگانی
    یا
    دانشجویان بازرگانی
    222
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از همه دوستان که از این مبحث استقبال کردن. همه اسم ها خیلی خوبن. ولی فکر کنم نام دانشکده بازرگانی جامع تر باشه.*
    Fobiran
    مهمان
    منابع به صورت فایل pdf اینجا قرار میگیره؟
صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع