ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

چه کار تجای با 60 میلیون تومان می تونم راه بندازم لطفا رانمایی بفرمایید ممنونم

سلام من با کارهای تجاری اشنا نیستم ولی دوست دارم با اندک پولی که دارم تجارتی هر چند به کمترین بازده انجام بدمو راهنمایی می خوام ممنونم
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام من تجربه ای بزرگ در تجارت دارم چون درس بزرگی را در زمان یک معامله در ارومیه گرفتم
    من این رو فقط می دانم ومی گویم که آدم باید درشهر یادر محلی که هست با اقوام و کسانی که آشنایی کاملی باهاشون دارد تجارت کند شاید این حرف من برای خیلی ها قابل درک نباشد ولی کسانی که پیر تجارت هستن می دانند
    دوست عزیز شما در هر شهری که زندگی می کنید ببین مردمان آن شهرچه چیزی رونیاز دارند یا چه چیزی در بازار انجا کم هست وشما قادر به تهیه آن هستید یا ببین به چه چیزی علم ودرک کامل دارید وهمیشه جلو دستت هست برای خرید وفروشش واز کم شرع کن
    مثلا خودم رو مثال می زنم من درجای هستم که تولید لوبیا زیاد هست پس علم کشاورزی هم دارم کشاورز هم دارم جنس هم دارم پس می توانم بروی تجارتش کار کنم چون هم علمشو دارم هم جنس رو پس تجارتش اینجا یا درمکانی که من هستم خوب است.
    درکل علاقه هم هست که عامل مهمی من بارها بارها زمین خورده ام وحتی یک بار در ارومیه جانم را می خواستن بگیرند
    راستی درضمن با کسانی معامله کن که زبانشان را می توانید درک کنید وباهاشون رابطه برقرار کنید من فارس ارومیه ای ها ترک بودند ودو نفر دست به دست هم دادند تا جان ومال من را از من بگیرند ولی اگر زبانشان را یاد داشتم زمانی که ترکی صحبت می کردند می فهمیدم حداقل ،در دادگاه وپاسگاه هم که رفتم از حقم دفاع کنم دوستی که درانجا بود که انشاالله خدا برای پدرو مادرش نگاهش دارد او زبان آنها را برام به فارسی می گفت
    راستی اسناد کلاه بردای ارمیه هم هست که من بابزرگترین باند کلاه برداری و زورگیری و شیادی ارومیه برخورد کردم
    به حرحال درکل
    1علاقه وپشت کاروعلم داشتن
    2زبان
    3داشتن جنس
    4مشتری که باید درپیدا کردنش مهار و زرنگ وزیرک بود
    5پشتیبان مالی
    6صداقت
    7فروش
    وسلام
    ویرایش توسط zarei : 30-05-2014 در ساعت 10:37
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من تجربه ای بزرگ در تجارت دارم چون درس بزرگی را در زمان یک معامله در ارومیه گرفتم
    من این رو فقط می دانم ومی گویم که آدم باید درشهر یادر محلی که هست با اقوام و کسانی که آشنایی کاملی باهاشون دارد تجارت کند شاید این حرف من برای خیلی ها قابل درک نباشد ولی کسانی که پیر تجارت هستن می دانند
    دوست عزیز شما در هر شهری که زندگی می کنید ببین مردمان آن شهرچه چیزی رونیاز دارند یا چه چیزی در بازار انجا کم هست وشما قادر به تهیه آن هستید یا ببین به چه چیزی علم ودرک کامل دارید وهمیشه جلو دستت هست برای خرید وفروشش واز کم شرع کن
    مثلا خودم رو مثال می زنم من درجای هستم که تولید لوبیا زیاد هست پس علم کشاورزی هم دارم کشاورز هم دارم جنس هم دارم پس می توانم بروی تجارتش کار کنم چون هم علمشو دارم هم جنس رو پس تجارتش اینجا یا درمکانی که من هستم خوب است.
    درکل علاقه هم هست که عامل مهمی من بارها بارها زمین خورده ام وحتی یک بار در ارومیه جانم را می خواستن بگیرند
    راستی درضمن با کسانی معامله کن که زبانشان را می توانید درک کنید وباهاشون رابطه برقرار کنید من فارس ارومیه ای ها ترک بودند ودو نفر دست به دست هم دادند تا جان ومال من را از من بگیرند ولی از زبانشان را یاد داشتم زمانی که ترکی صحبت می کردند می فهمیدم حداقل در دادگاه وپاسگاه هم که رفتم از حقم دفاع کنم دوستی که درانجا بود که انشاالله خدا برای پدرو مادرش نگاهش دارد او زبان آنها را برام به فارسی می گفت
    راستی اسناد کلاه بردای ارمیه هم هست که من بابزرگترین باند کلاه برداری وزورگیری وشیاد ارومیه برخورد کردم
    به حرحال درکل
    1علاقه وپشت کاروعلم داشتن
    2زبان
    3داشتن جنس
    4مشتری که باید درپیدا کردنش مهار و زرنگ وزیرک بود
    5پشتیبان مالی
    6صداقت
    7فروش
    وسلام
    دوست عزیز
    اینکه می فرمایید هرکس باید با هم زبان خودش معامله کنه کاملا اشتباه است . اگر این جوری بود پس باید ریشه صادرات رو از بیخ بخوشکونی .
    من در یک تایپیک دیگه در جریان آن چیز که برای شما اتفاق افتاد قرار گرفتم . در این ماجرا مقصر کاملا خودتون بودید . شما که الان می فرمایید من تجربه ی بزرگی در تجارت دارم کاملا در توهم فرمودید .

هر بچه چند ساله هم می دونه که با یک تلفن و یک قرار مدار خشک و خالی بر نمیدارند یک ماشین 6 چرخ پر از بار رو راهی کنند به سمت اورمیه . که چی مثلا ؟
    بعد بیای تر و خشک رو با هم بسوزونی . بعد یک حرفی بزنی که هیچ تاجری که حرفه ای هست این مطلب رو نمی گه .
    می دونی چرا بیشتر نامه های کلاهبرداری از طرف آفریقایی ها به ایران ارسال میشه .
    چون افراد ساده ای مثل شما هستند که بدون درخواست یک پرینت مالی از حساب بانکی و یک استعلام خشک و خالی از یک بانک برمیداره 10 تن ماشین رو میفرسته دم انبار طرف. اون هم برای اولین بار . طرف رو ندیده و نشناخته . اصلا وقتی من دارم به کاری که
    شما کردی فکر میکنم می بینم اصلا چقدر یک آدم می تونه ساده باشه که این کار رو انجام میده .

پسر خوب ابو علی سینا دانشمند بعد از 70 سال می دونی چی گفت؟
    گفت تا این جا که رسیدم فهیدم هی چیز نمی دانم
    برای انسان هیچ عیبی نداره که وقتی یک بار مشوک براش پیشنهاد میشه با چند نفر مشورت کنه . شاید دوستانش که سری در کار دارند یک نکته براش مشخص و روشن کنند که اصلا تا اون زمان نفهمیده بود

خدا جواد استوار رو همیشه سلامت نگه داره یک حرفی زد که من هیچ وقت از یاد نمی برم و همیشه آویزه ی گوشمه
    گفت در معامله همیشه یادت باشه که طرف مقابلت میخواد سرت کلاه بذاره و دنبال فرصت میگرده . اگر پات رو کج بزاری ، فاتحه ، حتی حتی حتی اگر عکسش ثابت بشه .
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام اول بگو ببینم کدام تاپیک بود تا جواب بقیه رو هم بهت بدهم
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    عزیز ما حرف بی سند نمی زنیم
    اینم آدرس همون تایپیک
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    حالا خوبه یک هفته نشده یادت رفته
    ویرایش توسط stable.rock90 : 30-05-2014 در ساعت 13:12
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    منصور عزیز
    به دوستان توصیه میکنم اول با بازاریابی شروع کنند تا مهارت های بازارشون افزایش پیدا کنه بعد میتونن روی سرمایه گزاری های خودشون ریسک حساب شده انجام بدهند.
    278
    کاربر فعال
    ملاحظه فرمودید بزرگوار ؟
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط stable.rock90 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ملاحظه فرمودید بزرگوار ؟
    با اجازه مدیریت سایت

سلام دوست عزیز
    حرف تو دهان آدم نزار من نه زیرش زدم نه چیزی
    من الان دنبال یک نفرم که از چنگال قانون فراری و گیر می افتد هرکجا بره از همین سایت هم منو پیدا کرده
    شما هنوز 50 میلیون سرمایتو نگرفته اند بعد هم چاقو بزارن رو شارگ گردندت ببرنت بیرون از شهر
    به هرحال من خیلی سرسخت دنبال طرف هستم وتوکارم دیگه
    حساسیتم زیاد است.پس تو هم مواظب خودت باش
    مثل بعضی ها هم نیستم که وقت الکی داشته باشم و الاف باشم واز سربیکاری بیام اینجا
    حرف های خاله زنگی بزنمبه هر حال خوش بگذربهت داداشما دنبال کارمونو بگیرم سودش بیشتر تا بیام اینجا و با چهارتا آدم الاف وقت تلف کنم البته من جسارت نمی کنم به دوستان خیلی از دوستان دراینجا ودر این سایت تجار بزرگی هستن
    به درود
    ویرایش توسط zarei : 31-05-2014 در ساعت 13:46
    278
    کاربر فعال
    با اجازه مدیریت سایت

سلام دوست عزیز
    حرف تو دهان آدم نزار من نه زیرش زدم نه چیزی
    من الان دنبال یک نفرم که از چنگال قانون فراری و گیر می افتد هرکجا بره از همین سایت هم منو پیدا کرده
    شما هنوز 50 میلیون سرمایتو نگرفته اند بعد هم چاقو بزارن رو شارگ گردندت ببرنت بیرون از شهر
    به هرحال من خیلی سرسخت دنبال طرف هستم وتوکارم دیگه
    حساسیتم زیاد است.پس تو هم مواظب خودت باش
    مثل بعضی ها هم نیستم که وقت الکی داشته باشم و الاف باشم واز سربیکاری بیام اینجا
    حرف های خاله زنگی بزنمبه هر حال خوش بگذربهت داداشما دنبال کارمونو بگیرم سودش بیشتر تا بیام اینجا و با چهارتا آدم الاف وقت تلف کنم البته من جسارت نمی کنم به دوستان خیلی از دوستان دراینجا ودر این سایت تجار بزرگی هستن
    به درود
    خودت فهمیدی چی گفتی ؟
    278
    کاربر فعال
    بحث خاله زنکی چیه مرد حسابی ؟ چرا داری مغلطه میکنی ؟

دوست عزیز اصلا به من ربطی نداره که چه بلایی سر شما اومده . هرکس مسئول کارهای خودش هست و همانطور که گفتم مقصر در حادثه که اتفاق افتاد برای شما خودت بودی. که با حساسیت پیگیری کنی و.... بعد شما برای من برداشتی قصه حسین کرد شبستری رو نوشتی .

از اول حرف ینده این بود که بالعث شد این بحث باز بشه

شما فرمودی انسان باید با هم زبان خودش معامله کنه . بنده هم تذکر دادم که حرف شما درست نیست . اگر اینجوری باشه باید بیخیال صادرات بشیم .
    بعد شما برمیگردی میگی یک نفر از چنگال قانون فرار کرده .به من چه ؟
    به کسی چه ؟
    از طرفی چند نصیحت برادرانه کردم برای شما . 1-انسان عاقل و یک تاجر هیچ وقت با یک شماره تلفن خشک و خالی و یک قرار ومدار ساده بر نمی داره تریلی بفرسته دم انبار طرف
    2- انسان باهوش قبل از اینکه بار رو خالی کنه پول بارش رو میگیره .
    عزیزم .
    من نمی دونم شما چند سال تو این کارید . ولی بنده حقیر وقتی 18 سال سن داشتم تو بازار عمده فروش های مواد غذایی کار میکردم و مغازه دار بودم .
    چند سال پیش که وضع بازار اینگونه نبود وقتی یک تریلی برنج می خریدی و شرط بر پرداخت در محل میکردی .وقتی که قیافیه تریلی رو دیدی و بارنامه رو خوندی تا زمانی که پول طرف کارخونه رو به حسابش نمی ریختی درب تریلی باز نمی شد و حتما باید مسئول شرکت تائید حواله رو به راننده تریلی می داد تا تریلی دربهاش باز می شد .
    شما درست میفرمایید . به شکر خداوند تبارک وتعالی تا حالا کسی 50 میلیون که هیچ 5 میلیون من رو بالا نکشیده . می دونی چرا چون وقتی خواستم یک کاری رو انجام بدم اولش همه جوانب کارو سنجیدم . چه تنهایی چه از طریق مشورت با افرادی مثل برادر و پدر و چه با امثال بچه های همین سایت مثل آقا خشایار و جواد استوار . دم اونها هم گرم همیشه راهنماییم کردند .
    برای همین خاطره ابو علی سینا رو برات تعریف کردم

حالا ینده با اجازه حضرت عالی عینا آنچیز رو که شما در تایپیک قبلی نوشتید و آدرسش در بالا هست رو در اینجا میارم تا دیگران هم منظور شما رو بهتر دریافت کنند . و شما هم نگید چرا حرف در دهان من میگذارید . ولی من نمی دونم چرا هر چقدر در بین صحبت های شا میگردم حرفه ای بودن رو پیدا نمی کنم

با سلام
    بحث جالبی حداقل خوب ها از بد ها یا کلاه بر دارها از مشتریان واقعی جدا و مشخص میشود
    هفته قبل یکی از ارومیه با من تماس گرفت وحاضر به پرداخت وپیش پرداخت پول نشد گفت خودت با بار بیا ما توشهرک صنعتی هستیم وپول و زمان تحویل بار می دهم
    ولی وقتی رسید وبار رو با وانت درسطح شهر توزیع کرد وسط راه خودشو کشید کنار وگفت با راننده برو آخر جاده ارومیه وایسا تا من پول و چک از پدرم بگیرم بیام که من سریع متوجه خطر شدم وراننده کامیون هم که از بچه های آشنای خودم بود فهمید وبه 110 خبر داد من را هم به ضرب چاقو تا 10 کیلو متر خارج از شهر بردند که خود را سریع از ماشین بیرون انداختم وبا 110 تماس گرفتم ودر جریانشان گذاشتم که راننده را با ماشین همان شب به کلانتری 11رسالت در میدان مهاباد آوردند و راننده وانت ها رو فردا صبح با دوست ارمیه ایم هماهنگ کردم و بارم رو جمع آوری کردم و یکی را زندانی کرد بازپرس پروند و.... به حر حال
    من شرکت دارم وچون هدف دارم سرمایه زیادی رو می طلبد که هدفهایم نهایی شوند
    کسانی هم هستند که واقعا از دزدی وکلاه بردای رد شده اند و دست به کشتن مردم زده اند تا مال و جان و سرمایه اشان رو از دستشان بگیرند
    من که دیگه به چشمام اعتماد ندارم هرکس بهم درخواست جنس می دهد میگم اول خودت بیا ببین خوشت اومد وطالب بودی بخر نقدی 100تومن هم زیر قیمت می دهم نخواستید هم مهمان من هستید تا هر موقعه که پیش من باشید
    ولی من 26 سالم چیز های به چشم خودم دیدم که حیوان با حیوان همچین کاری نمی کند
    دوستان ،تاجر بانک جای خوبی هست ولی مواظب باشید هر کسی مشتری واقعی نیست
    وسلام.
    در آدرس
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)