ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید

درخواست راهنمايي براي واردات از دبي

سلام دوستان عزيز بنده مهندس مكانيك هستم و چند سالي در سايپا كار كردم و آشنايي با قطعات خودرو دارم همچنين در حال حاضر كار طراحي و اجرا و همچنين فروش لوازم سرمايش و گرمايش را در ايران دارم و قصد دارم حدود 4-5 ماه ديگه يك سفر دو ماهه به امارات داشته باشم و با يه سرمايه حدود 200 تومان اقدام به واردات كنم فعلا چيزي كه در نظر دارم براي واردات يكي لوازم يدكي خودرو و ديگري لوازم سيستمهاي سرمايشي است دبي در سيستمهاي گرمايشي حرفي براي گفتن ندارد ولي بين اين دو هنوز تصميم نگرفتم لطفا در صورت آشنايي با مراجع توزيع كننده آنها در دبي و توزيع كننده هاي آنها در ايران همچنين جوانب اقتصادي آن مثل به صرفه بودن و يا خواب سرمايه و نحوه فروش ژس از واردات اگر اطلاعاتي داريد در اختيار بنده بگذاريد اگر جنس ديگري را نيز در حال حاضر بهتر مي دانيد معرفي كنيد
    ممنون
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام .چجوری میتونم یه تامین کننده قطعات صنایع خوب و مطمئن در دبی پیدا کنم لطفا منو راهنمایی کنید
    81
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دبی یه بازار بزرگ داره بنام جبل علی که منطقه صنعتی است و بیشتر شرکت های تجاری بزرگ دنیا در ان هستند و با سفر به انجا همه چیز به دستتان میاد ولی پیدا کردن شرکت های مورد نظر کار راحتی نیست .
    187
    کاربر فعال
    دوست عزیز لوازم یدکی سود خوبی داره من یکی از صاحب بارام که تهران کارش همین واردات لوازم یدکی ماشین های سواری و سنگینه راضیه چون کالای مصرفیه و نمیشه نخریدش فروششم تو ایران خوبه ولی بازایابی یادت نره هیچ کالای بدون بازریابی فروش نداره اوردن فایده نداره همه میتونن، فروش مهمه که بارت رو دستت نخوابه ولی اینم خودمونیم باری نیست که بخوابه فروش و مصرفش تو ایران بالاس ولی یه امار گیری بازم بکن ببین چه قطعاتی بیاری بصرفه تر و پر فروشتره بی گدار ب اب نزنی داداش
    ویرایش توسط miladahz : 20-07-2014 در ساعت 05:11
    187
    کاربر فعال
    سلام برادر تا حد امکان سعی نکن کلا از دبی جنس بیاری سعی کن از مبدا کشور سازنده بیاری مثلا از خود چین یا کره به چندین علت اول از همه ارزونتر پات میافته 2 میدونی چی داری میاری قروقاطی واشتباهی احیانا بهت نمیدن 4 جنس اصلی!!!!! یعنی همون چیزی که میخوای و میخری بهت میدن 5 میتونی حواله بانکی ارزی ارز دولتی 2604 تومانی انجام بدی اگر کالاهای انتخابیت زیر و خود اولویت 8 و به پایین باشه که اکثرا هستن که ما کار میکنیم 6 کلا مطمئنتره و سودش بیشتره و 30% از مبلغ کلو لحظه خرید میدی الباقیو رسید بندر مقصد 6 تنوع محصولات اونجا به مراتب خیلی بیشتره
    در کل ما همه جوره در خدمتیم میتونیم برات از اولش یعنی خرید کالا تا ثبت سفارش وانجام حواله بانکی و حملش به ایران به بندر بوشهر چون 20% هم اینجا تخفیف گمرکی داره تا ترخیص و حمل بار به مقصد مد نظر شما
    درضمن هم کارت بازرگانی شرکتی تازه تاسیس مطمئن جهت حواله بانکی به چین یا کره یا هر کجای دنیا در ایران داریم هم شرکت و بانک در چین
    با مناسبرین قیمت و عقد قرار داد محضری و چک تضمینی بارتان
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    جناب حسین زاده
    برای ترخیص تمام کالاها از گمرک بوشهر 20 درصد تخفیف داره؟؟
    خودرو و لوازم کامپیوتر هم شامل تخفیف 20 درصدی میشه؟؟
    187
    کاربر فعال
    بله برادر میگیرم من
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladahz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بله برادر میگیرم من
    نه دوست عزیز متوجه سوالم نشدین
    منظورم اینه که تو قانون این گمرک بوشهره که تخفیف 20 درصدی داره یا شما میگید با تخفیف ترخیص میکنید؟
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    بوشهر نداره، تا جایی که من میدونم بندر خرمشهر تخفیف داره اونم رو بعضی از اولویت هاست نه همه اولویت ها. اگر بوشهر تخفیف داره بگید ما هم از اونجا ترخیص کنیم.
    187
    کاربر فعال
    والله ما که داریم تخفیف 20% میگیرم . بجز کالاهای 4% ی مثل موز و ... و ماشین سواری حواسم نبود گفتم داره ببخشید
    و همچنین درسته به بعضی از کالاها میدن به بعضی ها نمیدن میشه گفت به بعضی اشخاص میدن به بعضی نمیدن!!!؟؟ کلا دست کارشناسه ولی ما تا حالا که خدارو شکر تونستیم اکثرشونو بگیریم یعنی سعی میکنیم با پ و پ بگیریم.!!!
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)