ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34
    53
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقاي saaed
    شما فكر مي كنيد يك ميليارد خيلي پوله٠خيلي تو رويا زندگي ميكني
    امروز ي زمين توي شهرستان بخواي بخري و ساختش ميبيني كه يك ميليارد هم به جايي نميرسه
    من اگر اين حرفو زدم به ًًچشم ديدم،البته براي كاراي خورد زيادم هست
    دوست عزیز حاجی کربلایی مشتی و یا هر چیز دیگه
    من نگفتم پول زیادیه گفتم پول کمی هم نیست
    البته معذرت میخوام که حواسم نبود اینجا جمع مایه داراست و نیاید از میلیارد حرف زد
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash232 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام . اگر شما صاحب سرمایه ایی حدود یک میلیارد تومان باشید کدام نوع سرمایه گذاری و یا تجارت را انتخاب میکنید؟
    خیلی کارا میشه کرد.
    البته فکر نمیکنم اینجور جاها بتونید ایده ی خوبی پیدا کنید.
    چون اگه یه ایده ی جدید و خوبی وجود داشته باشه معمولا همینطوری کسی نمیاد بگه. مگه این که با سرمایه گذاری روی ایده ی اون.. خودش هم نوی به کار گرفتن اون ایده سهیم باشه
    البته یه چیزایی هم هستن که معمولا همه میدونن.. مثلا ساخت و ساز مسکن و یا سرمایه گذاری روی زمین.... که به نظر من چون سرمایه گذاری روی این چیزا خیلی شناخته شده است الان میبینیم که تقاضا برای اونها خیلی بیشتر از نیازیه که برای استفاده واقعی ازشون وجود داره..... اینطوریه که مثلا تعداد خونه های خالی زیاد شده.....و باید دید این افزایش خونه ها به طور مثال متناسب با افزایش جمعیت و توان مالی مردم برای تقاضای واقعی برای استفاده ازشون هست یا نه؟؟.... چون اگه اینطوری نباشه به نظر من توی طولانی مدت مشکل ایجاد میشه...... و مثلا اگه به مرور تعداد بیشتری به این جمع بندی برسن و بخوان سرمایه شون رو از این قسمت خارج کنن...یا اصلا یه اتفاق دیگه بیفته و این تقاضای کاذب بخواد خارج بشه..... اونوقت به نظرتون این حجم عرضه متناسب با نیاز واقعی مردم و توان اونها برای خرید هست؟....
    به نظر من ادم باید روی یه جایی سرمایه گذاری کنه که در عین این که نیاز مردم باشه.... اما کمتر هم بهش توجه شده باشه..... یه نیازی که وجود داشته باشه اما بهش پاسخ داده نشده باشه.....
    خیلی کارا هم میشه کرد..
    اینم که ادم نقص ها رو ببینه و بتونه راه حل قابل اجرا براشون پیدا کنه خودش هنر هست.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [QUOTE=Saeed.MD;27289]دوست عزیز حاجی کربلایی مشتی و یا هر چیز دیگه
    البته معذرت میخوام که حواسم نبود اینجا جمع مایه داراست و نیاید از میلیارد حرف زد[/QUOTE
    چندسالته كه فكر ميكني همه چيزو ميدوني؟
    53
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [quote=حاجي;27295]
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.md [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز حاجی کربلایی مشتی و یا هر چیز دیگه
    البته معذرت میخوام که حواسم نبود اینجا جمع مایه داراست و نیاید از میلیارد حرف زد[/quote
    چندسالته كه فكر ميكني همه چيزو ميدوني؟
    من غلط بکنم همه چیزو بدونم ''حاجی'' جان در مقابل شما که ماشالله علامه هستی
    موفق باشی
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من اگر یک میلیارد داشتم رو طرح توجیهی کار می کردم که بازخورد عالی داره و چند تا اختراع داخلش هست و هم نواوری هست و هم سود عالی...
    57
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    حاجی , کاری به سن نداره... راهنمایی مان کنید تا بدونیم هرآنچه را که لازمه
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید

یک میلیارد ثروت!

در واقع اگر من بودم تمام تخممرغ های خودم را داخل یک شانه نمی گذاشتم تقریبا یک سوم ثروت خود را در جایی مطمئن و با کمترین ریسک سرمایه گذاری میکردم، مانند سرمتیه گذاری ملک یا اوراق بهادار یا بانک و...
    و بقیه سرمایه را در چند مرحله به عنوتن سرمایه پایه می گذاشتم.
    با چنین سرمایه ای خیلی میتوان مانور داد.
    نمایندگی گرفت شرکتهاب خوراکی و مصالح ساختمان و سازه و .....
    یا کارهاز تولیدی انجام دادن که خیلی پر دردسر هستند.
    یا ساخت و ساز و ...
    در هر صورت ما در خدمتیم.
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام دوست عزیز
    ما در زمینه راه اندازی کارگاههای طلا سازی با شرایط ویژه تخصص داریم اگر دوست داشتید تماس بگیرید تا باهم صحبت کنیم
    09139027578 مهندس طالبی
    37
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash232 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام . اگر شما صاحب سرمایه ایی حدود یک میلیارد تومان باشید کدام نوع سرمایه گذاری و یا تجارت را انتخاب میکنید؟
    کلی کار میشه انجام داد طرح های تولیدی صنعتی و کشاورزی....بازرگانیم که جای خود داره ولی سعی کنید سمت ساخت و ساز نرید که ارزشی نداره
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال
    قابل توجه مراکز تفریحی،گردشگری،توریستی،سر مایه گذاران،هتل هاو رستورانهای بزرگ ،انبوه سازان و پیمانکاران و...
    شرکت پاسارگاد طراح و مجری رستوران معلق در سراسر ایران آماده همکاری در زمینه تجهیز و برپایی رستوان معلق می باشد.این شرکت بعنوان دومین سازنده رستوران معلق در جهان ،کلیه سازه های رستوران و وسایل داخل آن را به مدت 10 سال تضمین می کند.
    درآمدرستوران معلق بسیار عالی است.هیچ رستورانی به اندازه رستوران معلق نمی تواند جذاب باشد.
    یکی از مزایای که رستوران معلق نسبت به رستورانهای معمولی دارد،عدم نیاز تجهیز بسیار زیاد و آشپزخانه می باشد.در صورتی که مالک بخواهد محل رستوران خود را تغییر بدهد براحتی این کار امکان پذیر می باشد.حداقل فضا برای مجموعه رستورانهای معلق 500 متر مربع است.رستورانهای معلق یا آسمانی برای افرادی که خواهان صرف غذا به همراه هیجان هستند بسیار مناسب است.تاکنون بیش از 10 رستوران آسمانی در شهرهای مختلف جهان افتتاح شده است نحوه کار این رستوران ها به این ترتیب است که محفظه رستوران در سطح زمین قرار می گیرد و توسط قرقره های مکانیکی و بالا برنده ها به سوی بالا به حرکت در می آید و تا ارتفاع 50 تا 100 متر از سطح زمین ثابت می گردد. این حرکت به سرعت انجام می گیرد و در مدت 2 دقیقه مهمانان بر فراز آسمان خواهند بود. در این رستوران امکان پخش موسیقی وجود دارد و نور پردازی شبانگاهی نیز بر جذابیت های موضوع خواهد افزود.
    صندلی های این نوع رستوران کاملا ایمن بوده و مهمانان با کمربندهاای محکم به صندلی ها بسته می شوند.صندلی ها تا 180 درجه امکان چرخش دارند.بشقاب،چنگال،قاشقها بنحوی تعبیه شده اند که کاملا روی میز ثابت می مانند.و از بالا به پایین پرتاب نمی شوند.معمولا این رستورانها از صبح تا شب آماده پذیرایی از مهمانان هستند.صبحانه،نهار، شام و صرف چای و قهوه ،مهمانی های رسمی و عروسی و حتی دسترسی به سرآشپز ،مهماندار و اینترنت نیز در این رستورانها مهیا شده است.
    از ویژگی های ممتاز این رستورانها وجود دستگاههای سرمایشی و گرمایشی ،تلوزیون ،دسترسی به اینترنت و تلفن و دیگر وسایل راحتی میهمانان فراهم شده است.وزن کل میز در این رستورانها از 7 تا 10 تن متفاوت است.قابلیت چرخش 180 درجه دارد و یک جرثقیل 120 تنی که دارای پنج بازو است این رستوران ها را بالا می برد.هزینه میهمانان در این رستوران متغیر است و عملا بستگی به سفارش نوع غذا دارد.خاویار،ماهی سالمون،سالاداوکا، کباب و استیک گوشت با بهترین ادویه و زعفران از غذاهای لوکس و رایج در این قبیل رستورانها است.
    رستوران پیشنهادی این طرح دارای یک آشپزخانه و دفاتر مدیریت روی زمین بوده و شامل محموطه جهت نصب تجهیزات بالابرنده ،محلی برای استقرار میز سرو غذا و تاسیسات جانبی و... می باشد.
    از جمله شهرهایی که این قبیل رستورانه را دارند می توان آمینیز فرانسه،بارسولنا،بروکسل، بوداپست،دوبی ،هلسینکی ،لاس وگاس ،لندن،سوفیا ،ژوهانسبورگ و تورنتو اشاره کرد.
    نرخ بازده داخلی 50% و دوره بازگشت سرمایه 2 سال و 10 ماه تقریب زده می شود و حداقل متراژ زمین 500 متر است.
    استقبال فراوان و جذب توریست رستورانهای معلق در همه جای جهان مورد توجه قرار گرفته است. حتی به گزارش ایسنا،زمانی که عربستان رستوران معلق را افتتاح کرد،گردشگران را بسوی جده کشاند و با هتلهای این شهر به رقابت پرداخت.
    رستوران معلق را می توان توسط 3 روش (سازه طراحی شده -جرٍقیل-تاور کرین) بلند کرد.قابل ذکر است که سازه طراحی شده از جنس تاور مطمئن تر و اقتصادی تر از جرثقیل است و هزینه پایین و سودآوری بیشتر و مقاومت و ضریب اطمینان بالایی دارد.
    هزینه ساخت،حمل و نقل و اجرا سازه بلند کننده و سازه رستوران معلق و هزینه حمل و نقل و آموزش کارکنان و... 900 میلیون تومان است.رستوران معلق فقط در راستای عمود بالا و پایین می رود.و حرکت جانبی ندارد.دو نوع رستوران معلق جلسه ای و لژدار وجود دارد. رستوران طراحی شده 35 نفر ظرفیت دارد.
    منطقه آزاد کیش از این نوع رستوران معق حمایت می کند و اگر کسی رستوران معلق را در کیش راه اندازی کند:
    1-زمینی در جنوب کیش در اختیار آن می گذارد.
    2-از مالیات معاف می شود.
    3-تمام مجوزهای مربوط به ان را صادر می کند. و همچنین منطقه آزاد تجاری بندر انزلی نیز حمایتهای خود را از راه اندازی رستوران معلق در آن مکان عنوان کرده. این یک فرصت ویژه برای سرمایه گذاران می باشد و سرمایه گذاران می توانند صاحب یکی از رستورانهای توریستی و بکر با درآمد ماهیانه 150 میلیون تومان بشوند.
    شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر: 09148365519 موسوی
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)