ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 78
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام اشعری هستم 09126973112
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام شرکت مهداد معتبر ترین شرکت حمل ونقل 0916973112 اشعری
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir9550 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    برای حمل کالا از دبی توسط لنج و تحویل در تهران چه شخص و گروهی را پیشنهاد میکنید؟
    با سلام من فوراردر شرکت کشتیرانی حمل ونقل آرا باختر هستم و تخصص ما حمل کالای شماست . خوشحا ل میشم کمکی بکنم
    0937747414 سارا غزنوی
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط maxii [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان اگه باربری مطمعن میشناسند که بشه باهاش کار کرد تو جنوب و اکثر لوازم رو جابه جا کنه خبر بدید

با سلام من فوراردر شرکت کشتیرانی حمل ونقل آرا باختر هستم و تخصص ما حمل کالای شماست . خوشحا ل میشم کمکی بکنم.
    0937747414 سارا غزنوی
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    اگر دنبال شرکت حمل و نقل معتبر برای حمل کالا هستید
    لطفا مشخصات بارتون رو ایمیل کنید تا با شما تماس بگیرند.
    sogol.moovs@yahoo.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بزرگواران

من یک ماشین (اتومبیل سواری) از اوراقچی در امارات (شارجه) خریده ام می خوام در ایران به عنوان لوازم یدکی ازش استفاده کنم
    ارزش ماشین حدود 5000 درهم هست و وزن آن 1500 کیلوگرم - ابعاد در حدود پژو 405
    می خواستم ببینم کسی از عزیزان امکان تحویل در تهران یا شیراز این بار را دارد ؟
    ماشین در حال حاضر کامل و قابل حرکت هست ولی در صورت نیار می توانم به صورت 2 نیمه شده هم برش دهم (هاف کات) و یا حتی قطعات کوچکتر مثلا 3 قسمت .
    قیمتی که از تحویل در تهران دارم بین 10 تا 12 هزار تومان است که خوب برای این کار بصرفه نیست و گران است

لطفا اگر توانایی حمل این بار را با قیمت مناسب دارید به من اطلاع دهید

بسیار متشکرم
    ویرایش توسط homan 33 : 15-07-2015 در ساعت 23:55
    155
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط homan 33 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام بزرگواران

من یک ماشین (اتومبیل سواری) از اوراقچی در امارات (شارجه) خریده ام می خوام در ایران به عنوان لوازم یدکی ازش استفاده کنم
    ارزش ماشین حدود 5000 درهم هست و وزن آن 1500 کیلوگرم - ابعاد در حدود پژو 405
    می خواستم ببینم کسی از عزیزان امکان تحویل در تهران یا شیراز این بار را دارد ؟
    ماشین در حال حاضر کامل و قابل حرکت هست ولی در صورت نیار می توانم به صورت 2 نیمه شده هم برش دهم (هاف کات) و یا حتی قطعات کوچکتر مثلا 3 قسمت .
    قیمتی که از تحویل در تهران دارم بین 10 تا 12 هزار تومان است که خوب برای این کار بصرفه نیست و گران است

لطفا اگر توانایی حمل این بار را با قیمت مناسب دارید به من اطلاع دهید

بسیار متشکرم

دوست عزیز بدنه ماشین رو که قصد ندارید بیارید درسته؟ البته منظورم اتاق ماشین هست.
    ماشین های اوراقی رو بصورت موتور و گیربکس و .... تیکه تیکه میارن
    155
    کاربر فعال
    99% بارهایی که بصورت ملوانی وارد میشن به ندرت به مشکل بر میخورن.اما اصل کار رسوندن بار از بندر تا مقصد هست.بیشتر هزینه ها هم مربوط به این بخش کار میشه.بار تا به بندر برسه هیچ مسیولت خاصی نداره البته به هر کسی نمیشه اعتماد کرد چون تا بار رو تحویل نگرفتن باهات درست برخورد میکنند.بعد از تحویل بار اغلب رفتار و برخوردشون عوض میشه.دوستانی که قصد دارند از طریق ملوانی جنس شون رو وارد کنند تا جای ممکن به شرط تحویل در مقصد معامله کنید.
    61
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط delta [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همگی

نوع جنس:انواع نوشابه،بسته بندی 24 عددی در پک (شل) و عبور از گمرک ممنوع ،،،ابعاد 20 در 40 در 15 سانتی متر،وزن هر شل تقریبا 8 کیلو و فی 4.5 دلار(14 تا 15ذتومن)،حجم بار 500 تا 1000 شل هر 40 روز،،،مبداء دبی،مقصد فارس 40 کیلومتری شیراز - اصفهان درب انبار

فی قیمت حمل و نقل برای هرشل؟؟؟

09365050261 حسینی
    با سلام
    چون اخيرا سوحت لنجا گرون شده تا درب انبار هر شل 12000 تومن
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام.حمل کالا از دبی به هرنقطه از ایران ک شما بخوایید باکمترین هزینه و زمان ممکن.....100درصد تضمینی.
    با ما درتماس باشید 09388758079
صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع