ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید

حواله پول از خارج از ایران

باسلام،
    حدود یک هفته پیش از کشور اوکراین برایم پول واریز شده به حساب بانک چین یک صرافی در تهران، صرافی اظهار میکنه پول به حسابش در چین نیمده و میگه رسید سوئیفیت میخواهد ، طرف اکراینی رسیدی ایمیل کرده که پول را واریز کرده ، ولی صرافی میگه این رسید کافی نیست و باید رسید سوئیفت باشه، لطفا" راهنمایی بفرمایید
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    شما از طرف اکراینی ref number بخواین.
    وقتی یه مبلغ به حساب بانک در کشور دیگه میشینه توسط اون بانک یک شماره مبنی بر قبول نشستن پول به حسابشون ارائه میشه و قابل پیگیری است
    دانشمند
    مهمان

payment order

سلام من از گرجستان پول حواله میکنم یه برگه بانک بهم میده که بالاش نوشته پیمنت اردر . خط اول اسم واریز کننده و خط دوم سوییفت واریز کننده . خط سوم بانک گیرنده اسم گیرنده و سوییفتش داخلش هست .
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقای میرزایی با تشکر از راهنمایی شما ایا این رسید برای صرافی کافی است یا باید رسید دیگری فرستنده پول بفرستد؟ فایل پیوست است
    باتشکر
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: pdf Iran.pdf (51.9 کیلو بایت, 134 مشاهدات)
    95
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوست عزیز
    با سلام و احترام
    موضوع مطرح شده از طرف شما دو حالت دارد.حالت اول این است که اگر پول حواله شده شما زیاد باشد امکان این وجود دارد که آقای صراف محترم چند روزی شما را می دواند تا با پول شما چند گردش کار داشته باشد.و بعد اعلام می کند که پول شما واریز گردیه است.
    حالت دوم این است که فرض بالا اشتباه باشد و واقعا" ایشان پولی دریافت نکرده اند و نیاز به swift letter confirmation دارد . رسیدی که طرف اکراینی برای شما فرستاده است همان payment order است که آقای دانشمند به آن اشاره کرده است و فقط رسید پول است که بانک داده است . و به کار آقای صراف نمی آید. معمولا پس از 24 ساعت swift letter confirmation آماده می شود و فرستنده باید این تاییدیه را برای شما ارسال کند. دقیقا مثل برگ تاییدیه LC می باشد. در این صورت کسی نمی تواند بگوید به حساب داده شده پولی واریز نگردیده است.

موفق باشید
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خیلی ممنونم از راهنمایی شما
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    آقای میرزایی با تشکر از راهنمایی شما ایا این رسید برای صرافی کافی است یا باید رسید دیگری فرستنده پول بفرستد؟ فایل پیوست است
    باتشکر
    ضمن تایید مطالب دو همکار محترم ،رسیدهایی که من دارم همشون مهر و امضا بانک داره مضاف بر اینکه صراف شما راست میگه سوییفت پرداخت کننده داخلش نیست . وقتی من پول حواله میکنم بعد از چند روز یه اس ام اس از بانک خودم میاد که توش شماره تاییده بانک مقصد هستش . که تا به حال من با مشکلی روبرو نشدم طرف شما باید اون شماره یا نامه رو واستون ارسال کنه .
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام دوستان
    شما صرافی میشناسید برای حواله پول یورو از اروپا به ایران؟ البته مبلغ زیر 10000 یورو هست
    12
    نوشته های وبلاگ
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    شما می تونین برای این کار از ویزاکارت بین المللی به نام خودتون استفاده کنین.
    ویزا کارت فیزیکی بوده و به نام خودتون صادر میشه و دائمیه.
    در هرجای دنیا هم میتونین پول به حساب خودتون بریزین و هم می تونین برداشت کنین.
    ویزا کارت سه نوعه و هزینه زیادی هم نداره.
    اگر مایل به دریافت ویزا کارت هستید با من تماس بگیرید:
    09184247383 کنجوری
    ویرایش توسط diplomat : 21-05-2015 در ساعت 16:21
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای حل مشکل و یافتن راهکار جدید به صرافی سفته مراجعه کنید تا این صرافی شما را راهنمایی کند .

کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
    پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
    پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
    رزرو آنلاین هتل های خارجی
    رزرو مستقیم پروازهای خارجی
    پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
    و.......
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)