ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
    mahdi77
    مهمان
    دوست عزيز گازوئيل عراق امروز مرز 910$ فروش داره با خوشنامي-چرا قيمت ها رو زير سؤال مي بريد.؟!
    در ضمن ما دنبال خريدار واقعي هستيم كه اگر باشه خودش در جريان هست از قيمتها!!! . ما الان اين قيمت رو داريم عرضه مي كنيم هر كي خواست بسم الله
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi77 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزيز گازوئيل عراق امروز مرز 910$ فروش داره با خوشنامي-چرا قيمت ها رو زير سؤال مي بريد.؟!
    در ضمن ما دنبال خريدار واقعي هستيم كه اگر باشه خودش در جريان هست از قيمتها!!! . ما الان اين قيمت رو داريم عرضه مي كنيم هر كي خواست بسم الله
    دوست عزیر اون کسی به شما قیمت می ده بهش بگین گازوئیل عراق که خوشنامی نمیخواد . محصولات ایران برای صادرات نیاز به خوشنامی دارند .وقتی مطلبی به اینمهمی رو نمی دونن انتظار دارین قیمتی که می دن واقعی باشه
    mahdi77
    مهمان
    برادر گرامي در تايپيك بالاتر عرض كردم كه هيدروي ما ايرانيه و از زير دوش اراك ارسال مي شود!!! قيمتش هم 910$ هست با مدارك رسمي پالايشگاه و خوشنامي!!! چرا مباحث رو قاطي مي كنيد؟! ما هم هيدروي ايران داريم و هم هيدروي عراق كه هيدروي عراق الان در مرز دوقارون 900$ عرضه مي شه و هيدروي ايران 910$ تا 915$ عرضه مي شه!!!
    من ديگه موندم چي بگم به خدا- شما اگر خريداريد بيايد جلو و همين فردا يك قرار كاري باهم بگذاريم !!! تا مسائل روشن بشه،صرف اينكه تو اين تايپيك حرفي زده بشه هيچ فايده اي نداره مگه اينكه بي اعتمادي ها رو بالا ببره و وقت ما رو بگيره.!!! الان با اين دانسيته كه گفتم 910$ قيمت مناسبي هست. شما تونستيد ارزانتر بخريد ما خوشحال ميشيم. موفقتر باشيد
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    متشکرم از راهنمایی شما دوست گرامی
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بنده حاتمی هستم و عضو انجمن خوشحال میشوم تلفن تماس جنابعالی را داشته باشم . در صورت امکان محبت بفرماید سپاسگذارم
    mahdi77
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریدون حاتمی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بنده حاتمی هستم و عضو انجمن خوشحال میشوم تلفن تماس جنابعالی را داشته باشم . در صورت امکان محبت بفرماید سپاسگذارم

خواهش مي كنم من در خدمتم.
    09197154158
    مهدوي
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi77 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    برادر گرامي در تايپيك بالاتر عرض كردم كه هيدروي ما ايرانيه و از زير دوش اراك ارسال مي شود!!! قيمتش هم 910$ هست با مدارك رسمي پالايشگاه و خوشنامي!!! چرا مباحث رو قاطي مي كنيد؟! ما هم هيدروي ايران داريم و هم هيدروي عراق كه هيدروي عراق الان در مرز دوقارون 900$ عرضه مي شه و هيدروي ايران 910$ تا 915$ عرضه مي شه!!!
    من ديگه موندم چي بگم به خدا- شما اگر خريداريد بيايد جلو و همين فردا يك قرار كاري باهم بگذاريم !!! تا مسائل روشن بشه،صرف اينكه تو اين تايپيك حرفي زده بشه هيچ فايده اي نداره مگه اينكه بي اعتمادي ها رو بالا ببره و وقت ما رو بگيره.!!! الان با اين دانسيته كه گفتم 910$ قيمت مناسبي هست. شما تونستيد ارزانتر بخريد ما خوشحال ميشيم. موفقتر باشيد
    من قصد بر هم ریختن تاپیک رو ندارم . فقط می خوام مسائل روشن بشه . اولا پست قبلی خودتون رو نگاه کنین نوشتین گازوئیل عراق با خوشنامی . من این رو عرض کردم .دوما عرض کردم سولفور فاکتور مهمی هستش و شما اعلام نکردین . اگر آنالیز رسمی دارین بزارین اینجا.
    مسئله دیگه اینه که اگر قرار باشه خریدار به قیمت خرید و فروش مرز خرید کنه که دیگه نمی آد به واسطه بگه که ابنجا دنبالش بگرده ،می ره مرز خودش می خره . شما متاسفانه مسائل رو خیلی زود به حاشیه می کشین و سریعا به این قضیه اکتفا می کنین که جلسه حضوری برگزار بشه .چند تا مسئله روشن بیان شده شما هم روشن پاسخ بدین .ضمن اینکه اون هاییکه من رو می شناسن می دونن که من نیازی به خرید از بروکرها ندارم .یک سوال بفرمائین .اگر مطئن نشدین به خودم بگین تا اطلاعات کلمل در اختیار شما قرار بدم
    mahdi77
    مهمان
    فروش هيدروكربن صادراتي تحويل ميل 78 و ميلك 910$ با مدارك كامل
    خريدار با ما تماس بگيرد! هفته اي 600 تن اماده تحويل
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    بر فرض اينكه قيمت مرز 910 دلار براي هيدروكربن ايران باشه
    همونطور كه دوستمون گفت ديگه چي به واسطه هايي كه اين وسط هستن ميرسه؟

بعدشم دانسيته هيدروي اعلامي شما 810_815 هستش
    كه الان دانسيته 805_810 اين قيمت تو مرز موجود هستش
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    بياين من گازوييل عراق رو 895 دلار تحويل مرز با تسويه تو پيرانشهر بهتون بدم همين الان هم چنتا ماشين نزديك مرز هستش
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)