ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

واردات خودرو از دبي

با سلام به دوستان گرامي

من قصد وارد كردن يك خودرو از دبي رو دارم. كارت بازرگاني ندارم. تصميم دارم به دوبي سفر كنم و خريد رو مستقيما در همونجا انجام بدم. سوالاتي برام هست كه خواهش دارم اگر دوستان در اين زمينه آشنايي دارن، توضيح بفرمايند:
    1- بدون كارت بازرگاني چطور ميشه اقدام كرد؟ اينكه ميگن صاحب كالاي وارداتي، قانونا صاحب كارت بازرگاني هست ايا صحت داره؟ در اينصورت چه تضميني هست كه من بتونم مالكيت خودم در مورد ماشين رو حفظ كنم؟
    2- ميگن در امارات ماشين رو به شخصي ميفروشن كه مقيم امارات باشه و به شخصي مثل من نميفروشن. اين صحت داره و راهكار حل اين موضوع چيه؟
    3-در بازار گفته ميشه كه اپشنهاي روي ماشين ها فابريك نيست و بطور دستي در امارات يا ايران نصب ميشه. ايا راهي است كه بشه صحت و سقم اين موضوع را بررسي كرد؟ مثلا در سايتي شماره شاسي رو وارد كنيم، اطلاعات كامل ماشين رو بده؟

پيشاپيش با تشكر فراوان از همه دوستان محترم
    95
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط malkiad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام به دوستان گرامي

من قصد وارد كردن يك خودرو از دبي رو دارم. كارت بازرگاني ندارم. تصميم دارم به دوبي سفر كنم و خريد رو مستقيما در همونجا انجام بدم. سوالاتي برام هست كه خواهش دارم اگر دوستان در اين زمينه آشنايي دارن، توضيح بفرمايند:
    1- بدون كارت بازرگاني چطور ميشه اقدام كرد؟ اينكه ميگن صاحب كالاي وارداتي، قانونا صاحب كارت بازرگاني هست ايا صحت داره؟ در اينصورت چه تضميني هست كه من بتونم مالكيت خودم در مورد ماشين رو حفظ كنم؟
    2- ميگن در امارات ماشين رو به شخصي ميفروشن كه مقيم امارات باشه و به شخصي مثل من نميفروشن. اين صحت داره و راهكار حل اين موضوع چيه؟
    3-در بازار گفته ميشه كه اپشنهاي روي ماشين ها فابريك نيست و بطور دستي در امارات يا ايران نصب ميشه. ايا راهي است كه بشه صحت و سقم اين موضوع را بررسي كرد؟ مثلا در سايتي شماره شاسي رو وارد كنيم، اطلاعات كامل ماشين رو بده؟

دوست عزیز
    مطابق با قانون موجود هر ایرانی بدون داشتن کارت بازرگانی مجاز به ورود یک دستگاه خودروی سواری با پرداخت حقوق و سود و دیگر هزینه های مرتبط می باشد.برای این کار می بایست به سایت ثبت سفارش وزارت بازرگانی مراجعه و ثبت نام بفرماییدو مراحل عنوان شده را پیگیری بفرمایید.

در امارات به هر شخص حقیقی متقاضی ماشین فروخته می شود و هیچ منع قانونی ندارد و عملیات مربوط به اداره ترافیک و ثبت فروش و حتی تحویل به حمل کننده را نیز برایتان انجام می دهند.

امیدوارم که با دقت کامل خرید خوبی انجام بدهید.
    74
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوست عزیز.دوستانم در دبی نمایشگاه ماشین دارن .میتوان شما را به ایشان معرفی کنم که شما بروید اونجا خرید کنید و ایشان برای شما بارگیری میکنند و در بندرعباس همکارم برای شما ترخیص میکند.09179705525 حسینی
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Smile

سلام دوست عزیز ای کاش قیمت برخی خودرو ها را هم اعلام میکردید و اینکه آیا می توانید در گمرک آبادان تحویل دهید یا خیر؟ مثلا آزرا گرنجور فول 2015 پلاک اروند در آبادان چند در میاد ؟ یا سوناتا 2015 یا وراکوروز 2015 یا سنتنیال 2015 ؟ ظاهرا در این کار سود خوبی هست ولی ریسک بالایی در حمل خودرو ها است چون بیشتر خودروها در حمل از دبی ضربه می خورند و اغلب بازسازی می شوند .
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط خوزستان مصالح [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز ای کاش قیمت برخی خودرو ها را هم اعلام میکردید و اینکه آیا می توانید در گمرک آبادان تحویل دهید یا خیر؟ مثلا آزرا گرنجور فول 2015 پلاک اروند در آبادان چند در میاد ؟ یا سوناتا 2015 یا وراکوروز 2015 یا سنتنیال 2015 ؟ ظاهرا در این کار سود خوبی هست ولی ریسک بالایی در حمل خودرو ها است چون بیشتر خودروها در حمل از دبی ضربه می خورند و اغلب بازسازی می شوند .
    با سلام
    دوست عزیز از این خودروهایی که فرمودین الا فقط سوناتا میشه وارد کرد.
    به سایت ثبتارش مراجعه کنید و در سربرگ الاع رسانی لیست خودروهای مجاز به ورود را ببینید.
    الان سوناتا 2015 از 78000 درهم تا 89000 درهم بسته به اپشنهای مختلف در دبی قیمت دارد
    هرمزگان بندرلنگه بلوار امام ره روبروی گمرک07644245153 tel:
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط malkiad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام به دوستان گرامي

با سلام خدمت دوست عزیز همانطور که دوستان گفتن میتونین یه بار به نام خودتون یک دستگاه خودرو وارد کنین اما هزینه و زمان که میزارین به نظر من به صرفه نیست چون در حال حاضر هزینه ثبت سفارش و کارت بازرگانی و کارت حق العمل کاری و ترخیص یک دستگاه یک ملیون تومان بیشتر نیست . بعد اینکه برا خرید یک دستگاه به صرفه نیست خودتون برین دبی چون هزینه خودتون خیلی بیشتر از سود یه ماشین میشه . در مورد اپشن ماشین هم بهتره ماشینی که میگیرین سفارش امارات نباشه . مثلا سوناتا یا سانتافه سفارش عمان یا عربستان بگیرین . فرقش اینه که سفارش امارات معمولا یه اپشنش کمه . خودم به شخصه فقط سفارش عمان میخرم .
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    در مورد واردات ماشین اگر امکان داره منم راهنمایی کنید:
    در مورد سود : تو سایتهای فروش خودرو امارات الان BMW Z4 sDrive 20i 2014 صفر قیمت گداشتند 190.000 درهم که تقریبا میشه 170م+40% تعرفه = 210م + هزینه های واردات و بیمه و .... نهایتا 250م تومان . الان تو سایت های فروش خودرو داخلی همین ماشین قیمت زدن 350م آیا واقعا سود این کار حدودا 100م هست؟
    دوم اینکه ماشینهایی مثل bmw و hyundai و ... که اینجا نمایندگی دارند آیا این ماشینهایی وارداتی را گارانتی میکنند؟؟؟!!!
    باتشکر
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    دوست عزیز محاسبات شما کلا اشتباهه
    شما 40 درصد حقوق گمرکی دارید
    8 درصد ارزش افزوده دارید(که از مجموع ارزش سیف کالا بعلاوه حقوق گمرکی گرفته میشه)
    عوارض و انبارداری و هزینه حمل و استاندارد و هزینه ترخیصکار هم دارید
    هزینه های پلاکگذاری هم دارید که برای z4 حدودا 27 میلیون تومنه
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    این 40 درصد حقوق گمرکی جدا از 40درصد تعرفه وارداته؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali79 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    این 40 درصد حقوق گمرکی جدا از 40درصد تعرفه وارداته؟
    نه همونه تعرفه است ولی باقی هزینه ها رو شما محاسبه نکرده بودین
    0.5 درصد هم هزینه هلال احمر داره
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع