ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Red face راهنمایی برای خرید تبلت و گوشی از شنزن چین

با سلام و خدا قوت خدمت تمام دوستان عزیز

شرکتی کامپیوتری با سابقه 10 ساله در زمینه فروش سیستم هستیم که حدوده یکساله به فروش تبلت و گوشی مشغول هستیم، تا به حال بازار گسترده ای در زمینه فروش محصولاتمان به وجود آوردیم و هم اینک قصد واردات به صورت حرفه ای داریم، با یکی از دوستان همینجا مشورت کردم، ایشون گفتند بهتره که وارد مقوله بازرگانی نشیم و کار واردات رو برون سپاری کنیم، ولی تصمیم قطعی ما به واردات مستقیم تبلت، موبایل و لوازم جانبی و حتی قطعات الکترونیکی این محصولات هست. خوب حالا چند سؤال دارم که از دوستان دارای تجربه و صاحب فن تقاضای راهنمایی دارم.
    1- از ابتدای کار کارت بازرگانی را بگیریم؟
    2- خودمان مستقیم به شنزن برویم و خرید کنیم؟
    3- شخص یا ارگانی برای معرفی ما به عمده فروشان و کارخانجات آنجا وجود دارد؟
    4- در ابتدای کار قصد واردات تعداد حداکثر 1000 عدد داریم، آیا می شود از پست هوایی یا هواپیماهایی که بین مرز ایران و چین در حال رفت و آمد هستند استفاده کرد؟
    5- شخصی در این فروم هست که دقیقاً همین کار را انجام بدهد و کاملاً به صورت فنی با این کار آشنا باشد؟

لطفاً فقط دوستانی که می توانند راهنمایی کنند جواب دهند و دوستان نگویند که ما خودمان این کار را برایتان انجام می دهیم و برایتان در ایران تحویل می دهیم که ما همین الان شرکتی این کار رو برامون انجام میده.

باز هم تشکر فراوان
    95
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام و احترام
    1-در ابتدا ی مطلبتون فرمودید که مدت 10 سال است که در زمینه فروش سیستم و یک سال است که در زمینه فروش تبلت فعال هستد. چطور در این مدت متوجه نشده اید که کالای فروشی شما از کدام سازنده است که بتوانید خودتان دایرکت اقدام به خرید کنید زیرا که کیفیت محصولات آن سازنده برای شما معلوم گردیده است و در صورت داشتن هر نقیصه ای می توانید با آنها نسبت به رفع آن مذاکره کنید.
    2-پیشنهاد محکم بنده این است که در مراحل اول از کارت بازرگانی غیر خود استفاده کنید .چون شما خود فروشنده هستید و مالیات فروش خود را در هر حال پرداخت می کنید چرا مالیات واردات را هم بپردازید. (منظور مالیات واردات از طریق کارت هستش که هر ساله محاسبه می گردد و جدای از 8 درصد ارزش افزوده
    پرداختی در حین ترخیص است)
    3-هر ساله در دو مرحله آپریل و اکتبر نمایشگاهی به نام canton fair در شهر گوانگجو چین برگزار می گردد که در نوع خود بی نظیر است .آپریل گذشت ولی سعی کنید در ماه اکتبر یک سر بزنید برای شما خیلی خوب می باشد چون با همه تولید کنندگان تبلت یکجا آشنا می شوید.
    4-خود کارخانجات چینی قراردادهای خاص با کوریر های معتبر از جمله dhl -tnt - fedex در ارتباط با حمل هوایی با تخفیفهای ویژه دارند که باید با فروشنده برای حمل هماهنگ کنیدو خیلی راحت انجام می شود.

امیدوارم توانسته باشم با این نوشته مقداری از سوالات شما را پاسخ داده باشم .
    با آرزوی موفقیت شما
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت client عزیز
    از راهنمایی های ارزنده تون کمال استفاده رو بردم ، خیلی دقیق و کامل بود.
    در رابطه با اینکه چرا تا به حال متوجه کشور سازنده و غیره نشدیم، همانطور که عرض کردم ، تا به حال قصد ما فقط فروش بوده و بس و دیدگاه تجاری و بازرگانی برای واردات نداشتیم، اما برند Lenovo دارای کانفیگ مناسبی هست و تا حالا کیفیت و زیباییش رو به ماثابت کرده ، همین الان هم که سرچ کردم ، خدا رو شکر مبدأش چینه [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    حالا اگه ممکنه بگید چطوری باهاشون وارد مذاکره بشیم، قبل از اینکه حضوری بریم چه کاری انجام بدیم؟
    در ضمن تسلط به زبان انگلیسی برای تجارت با چین کافی است یا حتماً یک مسلط به چینی هم همراهمون داشته باشیم؟
    یک نمایندگی در امارات هم دارند ، به نظرتون از دبی بگیریم بهتره با از همون مرکز اصلیشون که چینه؟

برای کارت بازرگانی ، با توجه به اینکه خرید به صورت مداوم و ماهانه خواهد بود ، باز هم به نظرتون از کارت غیره استفاده کنیم و در ثانی چطور به شخصی که کالا به نام اون آزاد میشه ، میشه اعتماد کرد(با توجه به بی قانونی مملکت)

بابت اطلاعرسانی نمایشگاه اکتبر چین خیلی ممنون و سپاس، در رابطه با بند چهارم سؤالم هم خیلی عالی حتماً در موقع مذاکره قید می کنیم.

سالی سراسر سلامتی ، ثروت و شادی رو از خدای منان براتون آرزومندم.
    95
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوست عزیز
    با سلام و احترام و با آرزوی موفقیت در بیزنسی که در پیش گرفته اید.
    شرکت لنوو یک شرکت معظم چینی چند ملیتی است که بیشتر از تکنولوژی ibm امریکا بهره می گیرد.و از نظر کیفی در رده بهترین ها هستش. نمایندگی آن در ایران تبه عهده شرکت سازگار ارقام است. البته این نمایندگی از بخش میدل ایست اخذ گردیده است. بعید می دانم بتوانید به صورت دایرکت با آنها وارد مذاکره بشوید آنهم در سفارشات کوچک. به هر حال پیشنهاد می کنم با دفتر مرکزی میدل ایست تنوو در دبی برج مرکزی شهر اینترنتی تماس بگیرید(0097144294300) شاید بتوانید خرید خوبی داشته باشید یا از واسطه های اینگونه وسایل در دبی بخرید.
    خرید و بارنامه به نام شما خواهد بود و شما پشت نویسی خواهید کرد و یک حق العمل کار کار شما را با کارت دیگری انجام خواهد داد و کاملا قابل اعتماد هستند.

برای مذاکره با چینی ها دانستن زبان انگلیسی کفایت می کند.(البته فن مذاکره هم لازم است)

موفق باشید
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من می خوام تبلت با مارک برند خودم از چین وارد کنم شما می تونید کمک کنید؟ سپاس 09125031140 مجتبایی
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    1- لازم نیست ، میتوانید با شرکت های حمل و نقل و کریر نیز کار کنید تا حمل بارتان را تا محل مقصد مورد نظر شما انجام دهند .
    2- بهتر است که این کار را انجام دهید ، یا نماینده ای در آنجا داشته باشید که بتواند بار شما را به یکی از ایجنت های حمل و نقل تحویل دهد .
    3- شنزن و امثالهم از شهرهای تجاری بزرگ چین و آسیا هستند ، این کار بسیار راحت است و با سفر به چین به این مهم به راحتی دست میابیید .
    4- اگر سرعت + امنیت کالایی خودتون برایتان مهم است از طریق لاین هوایی انتقال را انجام دهید ، در غیر این صوررت کشتی ، البته برای 1000 عدد به عقیده بنده کشتی توصیه نمیشود .
    5- بلی ، اگر سئوالی داشتید بنده در خدمتم .
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    من و شما همکاریم .11 سال کارم فروش سیستم و قطعات کامپیوتری بوده به صورت وسیع ولی اگر اون دوستمون بهتون گفته نکن بی علت نگفته .فقط تصمیم بگیری و پول 2 هزار تا داشته باشی ولی بری 1000 تا بیاری به فکر خودتم درسته نه اشتباهه
    کار واردات زیر یک میلیارد تومان مخصوصا از چین اصلا فقط چرت و پرت هست و ایده ای نداره اگر میخوای زیر این مبلغ کارکنی از همون دلال های خودمون استفاده کن و تو ایران جنستو وارد کن چون 95 درصد واردات در این صنف قاچاق هست .
    واما بدون شما راه درستت اینه که بری اونجا پول هم نمیخواد ببری اگه بچه زرنگی فقط ال سی ببر که در موقع قرار داد شرکت چینی موظف باشه به اصول شما چون سرکنسول ایران با شماست
    -----------تا همین جا کافیه
    یا علی شب خوش
    95
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط persheian [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز من و شما همکاریم .11 سال کارم فروش سیستم و قطعات کامپیوتری بوده به صورت وسیع ولی اگر اون دوستمون بهتون گفته نکن بی علت نگفته .فقط تصمیم بگیری و پول 2 هزار تا داشته باشی ولی بری 1000 تا بیاری به فکر خودتم درسته نه اشتباههکار واردات زیر یک میلیارد تومان مخصوصا از چین اصلا فقط چرت و پرت هست و ایده ای نداره اگر میخوای زیر این مبلغ کارکنی از همون دلال های خودمون استفاده کن و تو ایران جنستو وارد کن چون 95 درصد واردات در این صنف قاچاق هست .واما بدون شما راه درستت اینه که بری اونجا پول هم نمیخواد ببری اگه بچه زرنگی فقط ال سی ببر که در موقع قرار داد شرکت چینی موظف باشه به اصول شما چون سرکنسول ایران با شماست -----------تا همین جا کافیه یا علی شب خوش
    با سلام و احترام ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) به کلیه دوستان در تاجر بانک.در جواب به دوست عزیزم (persheian) باید عرض کنم پیشنهاد ایشان مثل اسم انتخابی ایشان نیاز به اصلاح دارد(البته با عرض پوزش ) در بازار پر نوسان و مه آلود فعلی سرمایه یک میلیارد برای واردات تبلت چینی خیلی زیاد است و کمتر ار آن اصلا چرت و پرت به نظر نمی رسد. اگر چه رفتن حضوری برای بار اول خیلی بهتر است ولیکن با توجه به وجود شرکت های بازرسی که هزینه آنها به مراتب کمتر از هزینه رفتن به شنزن است خرید را آسان و مطمئن کرده است. در ضمن لطفا توضیح بفرمایید ال سی ببر یعنی چه. مگر ال سی را می برن ؟ نیازمند راهنمایی شما هستم...شب شما هم خوش
    ویرایش توسط Client : 02-11-2014 در ساعت 23:02
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    بنده در زمینه تبلت و موبایل فغالیت میکنم . تامین و راه اندازی برند دیمو و نکسیس از جمله کارهای انجام شده اینجانب میباشد.
    جهت واردات چه بصورت SKD و ایجاد خطوط مونتاژ و چه به صورت محصول کامل میتونم راهنماییتون کنم.
    دفتر در چین و تهران و آلمان هم دایر هست که البته من در آلمان فعال هستم.
    سایت بخش تبلت رو میتونید مشاهده کنید که کارخانه تولیدی ما در شهر شنزن چین هست
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در مورد موبایل هم با شرکت معروف چینی Ipro همکاری میکنیم که درای محصولات با کیفیتی هست که الان در حال حاضر در بازار ایران برند تیکسل از شرکت ipro وارداتشونو انجام میده.
    در کل جهت همکاری و مشاوره در زمینه تبلت و موبایل در شنزن در خدمتتون هستم.
    babazadeh.k.a@gmail.com
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    میتونی از برندهای نامشخص اما خوب استفاده کنی من مالزی رو پیشنهاد میکنم دردسرش از چین کمتره ...البته شنیدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)