ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    من كارت بارگاني ندارم
    اما هم كلي تاجر افغاني توي مشهد و زاهدان و زابل ميشناسم و همچنين تاجرهاي ميل78 رو هم صادرات دارشتم و دارم
    اصلن تو كار صادرات داشتن كارت اهميتي نداره
    بايد طرف بره تو بازار تو جايي كه افغانيها رفت و امد دارن.
    در ضمن تجار افغاني به اين راحتي به كسي اعتماد نميكنن و ازش خريدي انجام نميدن و باهاش معامله اي هم نيمكنن
    دوستاني كه كار كردن تو بحث صادرات ميفهمن من دارم چي ميگم

اين روشهايي كه شما گفتيد براي شروع به كار اين اقا اصلن خوب نيست
    در ضمن تو چهار راه رسولي و خيابوناي اطرافش معمولن تتجارهاي بلوچ ايراني يا بلوچ پاكستاني بيشتر هستن و بيشتر هم از طايفه كرازهي هستن
    تو مرز ميلك هم غير بومي خيلي سخت ميتونه كار كنه
    من كلي فاميل و اشنا اونجا دارم و كاملن اشراف دارم به مرزهاي سيستان و بلوچستان.
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلاممن كارت بارگاني ندارماما هم كلي تاجر افغاني توي مشهد و زاهدان و زابل ميشناسم و همچنين تاجرهاي ميل78 رو هم صادرات دارشتم و دارماصلن تو كار صادرات داشتن كارت اهميتي ندارهبايد طرف بره تو بازار تو جايي كه افغانيها رفت و امد دارن.در ضمن تجار افغاني به اين راحتي به كسي اعتماد نميكنن و ازش خريدي انجام نميدن و باهاش معامله اي هم نيمكنندوستاني كه كار كردن تو بحث صادرات ميفهمن من دارم چي ميگماين روشهايي كه شما گفتيد براي شروع به كار اين اقا اصلن خوب نيستدر ضمن تو چهار راه رسولي و خيابوناي اطرافش معمولن تتجارهاي بلوچ ايراني يا بلوچ پاكستاني بيشتر هستن و بيشتر هم از طايفه كرازهي هستنتو مرز ميلك هم غير بومي خيلي سخت ميتونه كار كنهمن كلي فاميل و اشنا اونجا دارم و كاملن اشراف دارم به مرزهاي سيستان و بلوچستان.
    کرازهی مال منطقه ی جام جم هستند بله شما درست می گید بلوچهای که به زبان اردو وارد هستند و به خصوص آنهایی که با بلوچستان پاکستان در رفت و آمد هستند تجارت قیر و محصولاتی از قبیل سیمان خاش و سیستان به پاکستان صادر می کنند و سایر محصولات دیگر و دادوستد از طریق مرز با پاکستان انجام می شود در رابطه با افغانها آن طوری که شما می گویید درست نیست شاید تعدادی از آنان اینگونه باشند که اهل دادوستد نباشند افغانستان بیشترین آمار واردات را دارد محصولات کشاورزی و بهداشتی و اهنالات و انواع میله ی گرد از ایران وارد اون کشور میشه به هر حال من معتقدم که بدون داشتن هرگونه ضمانتي که باعث اعتماد طرف مقابل شه هیچ گونه معامله ای نمی انجامد من 13 سال در زاهدان زندگی کردم و با این استان شناختی دارم دیگه شما که اهل اونجای در این زمینه اطلاعات کامل تر از منه
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    درود دوستان پیش از توضیحاتم و گزارش کارهای انجام شده در این خصوص نخست عذر حواهی میکنم که دیر به این تایپک سر زدم چون حقیقتا این روزها کلا خیلی کم به سایت تاجر بانک سر میزنم دوم از همگی دوستان بابت راهنمایی های خوبتون صمیمانه سپاس گذارم.
    آقا محمد ممنونم از راهنمایی هاتون ولی همون طور که آقای بینالود عزیزمون که بنده به شخصه براشون احترام زیادی قایل هستم، با همدیگه تماس های تلفنی داشتیم و در این خصوص صحبت های زیادی کردیم، ایشون بسیار بنده رو راهنمایی کردند (که صمیمانه ازشون سپاس گذارم) و تصمیماتی خوبی نیز در خصوص نحوه ی انجام صادرات گرفتیم اما متاسفانه در نهایت به خاطر مشکلاتی که با مدیرعامل کارخونه به وجود اومد برای کار صادرات مواد شوینده ی رایحه تا حد زیادی دلسرد شدیم به این خاطر تصمیم گرفتم برای صادرات تو زمینه های دیگه ای وارد شم. فعلا درگیر کارهای زیادی که دارم هستم اما به زودی، زود میخوام روی صادرات محصولات دیگه ای تمرکز کنم. ولی همچنان کم و بیش با کارخونه ایران رایحه کار میکنم.
    و در پایان از همه ی دوستان بابت راهنمایی های بسیار مفید و گران بهاتون کمال قدردانی و تشکر رو دارم.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام تلفن تماس بنده 09163334280 شکیبا ازشرکت بازرگانی توان بهینه
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سپاس گذارم دوست گرامی
    فعلا در حال مذاکره با مدیر عامل کارخانه و یکی از کاربران همین سایت (بینالود) هستیم و احتمالا تا چند روز دیگه قرارداد انحصاری صادرات محصولات کارخانه ی مواد شوینده ی ایران رایحه به کشور های افغانستان و پاکستان به مدت چند سال (بنابر توافق طرفین) به بینالود عزیز واگذار میشه
    به امید خدا پس از به امضا رسیدن این قرارداد به دنبال بازار عراق هستم
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    میله گرد 2013 a3 سبد کامل چین
    3 تا 5 درصد زنگ زدگی
    قیمت 1050 تومان بدون تخفبف
    بار در بندر

09119353171
    فقط خریدار
    16
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hammad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    میلاد عزیز برادرانه یک چیزی به ذهنم رسیده میترسم بگم ناراحت بشی و نگم ضرر کنی . شاید هم برداشت من اشتباه بوده به هر حال حلال کن:

چند بار توی تاپیک عنوان کردی که من کارت بازرگانی ندارم ایا به من خدمات میدهند ؟ حتی روز اول هم شما از وجود اتاق بازرگانی اطلاع داشتی و باز از بچه های سایت میپرسی.

اینطور روش خوبی نیست هم زمان را از بین میبره هم ذهنت را درگیر میکنه و فکر میکنم یکم اعتماد به نفست الکی پایینه. مگه اعضای اتاق افغانستان چی کار کردند که عضو شدند ؟ هر کسی میتونه بره یک سری مدارک جور کنه عضو بشه.

پیشنهاد میکنم اول توکل به خدا کنی , بعد گوشی را بردار زنگ بزن ازشون بپرس دوباره سه باره باید جواب بدن وظیفشونه. اگر هم جواب ندادند شاکی شو بگو شما پس ایجا چی کار میکنید. هر وقت هم تونستی بری پاشو برو اونجا کارت نداری که نداشته باش اصلا خوب کردی که نداری. اصلا خوشت نمیاد عضو اتاق باشی. برو اونجا محکم حالا اگر نشد که نشد فدای سرت یک راه دیگه را امتحان کن.

در هر صورت ببخشید نمیدونم بدردت خورد یا نه در هر صورت خجالت الکی از تجار خیلی زیان میرسونه.

در ضمن اتاق های بازرگانی داخل افغانستان و یا اتحادیه ها را پیدا کن و باهاشون تماس بگیر اونها اعضای بیشتری در خود افغانستان دارند. با رایزن بازرگانی ایران در افغانستان هم میتونی تماس بگیری ازش کمک بخواه.

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

رایزن بازرگانی ج.ا.ایران در کشور افغانستان
    نام و نام خانوادگي : محمد مهدي جوانمرد قصاب
    تلفن : 0093752052955-0093202310920
    نمابر : 0093202310919
    تلفن همراه : 0093794646245-0093787626067
    پست الکترونيک : m.javanmard@tpo.ir

نتایج کارت را بزار اینجا ببینیم چی میشه.

موفق باشی و در پناه خدا
    من لیست را امتحان کردم برای فروش یخچال های تجاری اما تا الان بدرد نخورده
    ایمیل که جواب نمی دهند
    تماس هم که گرفتیم ایمیل هاشون یه چیز دیگه بود
    کلا درسته میگن سنگ مفت گنجیشک مفت اما این مفتی صد تومن قبض تلفن خارج بود
    اگر به کارگر افغانی سر کوچمون میگفتم بودم بیشتر بازده داشت
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام منم تی بک تولید میکنم نمیدونم چطور با بازرگانان افغان و عراقی تماس بگیرم کسی به جواب رسید پیامک بده از خجالتش در میام 09386165220
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اعضای محترم لطفاً دوستان خود را دعوت کنید:

👈اگر فروشنده/خریدار از هر کشوری سراغ دارید و به دنبال خریدار/فروشنده هستید اعلام کنید تا 👇👇👇👇👇👇👇
    🚨پس از مشخص شدن صحت مطلب🚨 در کانال به رایگان افزوده شود.

👌تمام عملیات تا انعقاد قرارداد رسمی کارگذاری کاملا رایگان خواهد بود.

🆔 @irbrokers

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات مواد شیمیایی ساختمان

سلام و وقت بخیر

برای صادرات مواد شیمیایی ساختمان (چسب کاشی، گروت و ترمیم کننده بتن) میتوانید به ما کمک کنید؟

متشکرم
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)