ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 51
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون اقاي بينالود
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    مگه داشتن شرکت ثبتی چقدر اعتبار میاره برای شخص ؟؟ اون هم تو فضای مجازی؟؟ به نظرم دوستان به صرف اینکه یک شرکت ثبت رسمی شده بهش اعتماد نکن و حتما سوابقش رو چک کنن و برای چند دفعه اول و به وجود اومدن اعتماد متقابل حتما رو در رو معامله کنن و به هیچ عنوان پیش پرداخت واریز نکن
    مخصوصا تو زمینه سوخت و مواد نفتی که بیشتر از همه شرایط کلاه برداری رو فراهم میکنه خیلی مواظب باشید.
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    شركت ثبتي باعث ميشه حداقل جا و مكان و اعضاي شركت رو فهميد و سابقه ي اون شركت رو شايد بشه فهميد همچين بد هم نيست

هر چند كلاهبرداري بخوان كنن با شركت هم ميشه انجام داد
    اما حداقل يك مكان ثبتي از اون نفر وچود داره كه اگه مشكلي از سمتش ايجاد شد بشه پيگيري كرد
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    من فكر ميكنم پيشنهاد خوبيه براي سالم سازي بيشتر اين سايت.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    به همه دوستان
    ممنونم از حاجی بخاطر این هشدار به جا که دوستان در معاملات مواظب افراد سود جو باشن .دوستان اگر هم میخوان با کسی معامله کنن برن تو مشخصات کار بر ببینن اطلاعاتی مثل آدرس محل کار یا تلفن ثابت یا همراه اول نه شمارههای یه بار مصرف در کاربریشون ثبت کردن و باز بعد از همه این کارها از دوستان دیگر پرسش کنن که فلانی رو میشناسید یا نه تحقیق و تفحص رو قبل از معامله انجام بدید نه بعد از معامله .
    شاد باشی همیشه
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    دانشمند
    مهمان
    جناب آقای حاجی و تجار محترم سلام من هم با یه مشکل در همین زمینه روبرو هستم و هیچ راهی واسش پیدا نکردم .خلاصه عرض کنم در حال حاضر گمرک گرجستان از قیر وارداتی هم آنالیز دقیق میگیره و درصورتیکه آنالیز همراه بارنامه و بار ارسال شده مطابقت نداشته باشه بعد از یک هفته تاخیر (مدت زمان آزمایش ) بار رو مرجوع میکنه . در حال حاضر خریدار حاضر به عقد قرار داد و بلوکه کردن پول در حساب من هست
    وبعد از تایید آنالیز من به پولم میرسم ولی مشکل الان با تولید کننده داریم هیچ تولید کننده ای حاضر نمیشه که تضمینی در مورد محصولش بده و همه پول رو پیش دریافت میکنن به فرض اینکه شرکت معتبری هم بود و طبق قرارداد هم قیر رو فرستاد ولی آنالیز رو رعایت نکرده باشه خوتون بهتر میتونید حدس بزنید که چه ضرر و زیانی متوجه من میشه
    اولا تمام کرایه که سوخت میشه دوما تا جواب آزمایش بدست من برسه و منفی باشه تا مدارک بار نامه و سی ام آر دوباره عوض بشه و اجازه خروج بگیرم واسه ماشین حداقل یکهفته دیگه ماشین میخوابه(روزی ۱۰۰ دلار هزینه خواب داره ) .سوما کرایه برگشت رو دوباره باید پرداخت کنم . چهارم اینکه سوابق شرکت میره تو لیست شرکت هایی که جنس نا مرغوب ارائه میکنن حتی تلویزیون سراسری اینجا یه گزارش کامل تهیه میکنه و الباقی قضایا....
    البته ۳ تا شرکت هستن که قیرشون بدون آزمایش ترخیص میشه ولی اون شرکتها قیمتی که به من میدن حداقل تنی ۱۵ دلار بالاتر از قیمتی هستش که به از ما بهترون میدن و من نمیتونم با اونها رقابت کنم . مجبورم یا مشتریم رو از دست بدم و کار قیر رو ببوسم بگزارم کنار یاسرمایه و وقتم واعتبار خودم رو تلف کنم با کارگاههای کوچیکتر کارکنم که فقط کافی یکبار اشتباهی یه چیزی کم و زیاد شه . ببخشید متن زیاد شد .
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط دانشمند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب آقای حاجی و تجار محترم سلام من هم با یه مشکل در همین زمینه روبرو هستم و هیچ راهی واسش پیدا نکردم .خلاصه عرض کنم در حال حاضر گمرک گرجستان از قیر وارداتی هم آنالیز دقیق میگیره و درصورتیکه آنالیز همراه بارنامه و بار ارسال شده مطابقت نداشته باشه بعد از یک هفته تاخیر (مدت زمان آزمایش ) بار رو مرجوع میکنه . در حال حاضر خریدار حاضر به عقد قرار داد و بلوکه کردن پول در حساب من هست
    وبعد از تایید آنالیز من به پولم میرسم ولی مشکل الان با تولید کننده داریم هیچ تولید کننده ای حاضر نمیشه که تضمینی در مورد محصولش بده و همه پول رو پیش دریافت میکنن به فرض اینکه شرکت معتبری هم بود و طبق قرارداد هم قیر رو فرستاد ولی آنالیز رو رعایت نکرده باشه خوتون بهتر میتونید حدس بزنید که چه ضرر و زیانی متوجه من میشه
    اولا تمام کرایه که سوخت میشه دوما تا جواب آزمایش بدست من برسه و منفی باشه تا مدارک بار نامه و سی ام آر دوباره عوض بشه و اجازه خروج بگیرم واسه ماشین حداقل یکهفته دیگه ماشین میخوابه(روزی ۱۰۰ دلار هزینه خواب داره ) .سوما کرایه برگشت رو دوباره باید پرداخت کنم . چهارم اینکه سوابق شرکت میره تو لیست شرکت هایی که جنس نا مرغوب ارائه میکنن حتی تلویزیون سراسری اینجا یه گزارش کامل تهیه میکنه و الباقی قضایا....
    البته ۳ تا شرکت هستن که قیرشون بدون آزمایش ترخیص میشه ولی اون شرکتها قیمتی که به من میدن حداقل تنی ۱۵ دلار بالاتر از قیمتی هستش که به از ما بهترون میدن و من نمیتونم با اونها رقابت کنم . مجبورم یا مشتریم رو از دست بدم و کار قیر رو ببوسم بگزارم کنار یاسرمایه و وقتم واعتبار خودم رو تلف کنم با کارگاههای کوچیکتر کارکنم که فقط کافی یکبار اشتباهی یه چیزی کم و زیاد شه . ببخشید متن زیاد شد .
    این کار در صورتی که به این شکل انجام بشه خیلی ریسکش بالاست. یا باید تولید کننده تعهد بده و کیفیت رو بر اساس مشخصات فنی ارائه شده تضمین کنه و یا ؟؟؟؟؟ راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
    اما به نظرم میتونید یک کاری بکنید. به تولید کننده بگید که قیر رو در یک ازمایشگاه و یا توسط یک شرکت بازرسی در مبدا و در هنگام حمل ازمایش کنن. نوع بازرسی هم بهتره که PSI باشه و یا بازرسی DPI. در صورتی که جواب بازرسی اوکی بود اونوقت پول رو بهشون پرداخت کنید.
    البته دقت داشته باشید که شرکت بازرسی بین المللی باشه و خریدار گزارش بازرسی اون رو قبول داشته باشه. برای این منظور بنده شرکت بازرسی sgs رو پیشنهاد میکنم.
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    این کار در صورتی که به این شکل انجام بشه خیلی ریسکش بالاست. یا باید تولید کننده تعهد بده و کیفیت رو بر اساس مشخصات فنی ارائه شده تضمین کنه و یا ؟؟؟؟؟ راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
    اما به نظرم میتونید یک کاری بکنید. به تولید کننده بگید که قیر رو در یک ازمایشگاه و یا توسط یک شرکت بازرسی در مبدا و در هنگام حمل ازمایش کنن. نوع بازرسی هم بهتره که PSI باشه و یا بازرسی DPI. در صورتی که جواب بازرسی اوکی بود اونوقت پول رو بهشون پرداخت کنید.
    البته دقت داشته باشید که شرکت بازرسی بین المللی باشه و خریدار گزارش بازرسی اون رو قبول داشته باشه. برای این منظور بنده شرکت بازرسی sgs رو پیشنهاد میکنم.
    بسیار ممنون از راهنماییتون ،نشنیده بودم ،پیگیری میکنم امیدوارم نتایجشون با آزمایشگاه اینجا یکی در بیاد .
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط دانشمند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بسیار ممنون از راهنماییتون ،نشنیده بودم ،پیگیری میکنم امیدوارم نتایجشون با آزمایشگاه اینجا یکی در بیاد .
    قیری که گرفتید چه گریدیه؟ ما دو گرید صادراتی داریم که انالیزهاشم مشخصه که چیه. یکی 100-80 و یکی هم اگر اشتباه نکنم 70-90 هست. دقیق یادم نیست.
    شما به تولید کننده بگید هنگام تولید شرکت بازرسی نمونه برداری میکنه و پرداخت بر اساس نظر شرکت بازرسی و تایید اون هست. یعنی باید با انالیز ارائه شده یکسان باشه و در غیر اینصورت خرید نمیکنی
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    يه پيشنهاد ديگه اي هم دارم
    دوستاني كه اينجا دارن كار ميكنن و اطلاعات ميدن و قصد معامله اعم از خريد يا فروش دارن مشخصاتشونو براي مدير سايت بفرستن. مشخصات خودشون ادرس دفتر و حتي اساسنامه شركتشونو
    اين كار ميتونه به سالم شدن كار خيلي كمك كنه
    این فکر خوبیه. کاربرانی که توسط سایت تایید بشن جلوی اسمشون ستاره بیاد. هر چی اعتبار بیشتر تعداد ستاره هم بیشتر بشه. البته باید سیستم تایید کاربران هم مشخص باشه تا امکان کلاهبرداری تا حد امکان کم بشه.
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)