ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    55
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تعرفه گمرکی یک محصول

با سلام خدمت دوستان
    من قصد وارد کردن یک محصولی رو دارم که تو بازار هم کاملا وارداتی هست و موجوده. دیود نوری یا همون led.
    ارزش کلی محصول من 1515 دلار هست. و هزینه حمل و نقل از طریق tnt حدود 220 دلار حساب شده است.
    حقوق گمرکی این محصول نیز 4 درصده.کد تعرفه هم 85414090 هست.
    با حسابی که من با توضیحات آقا بهزاد تو یک پست دیگه حساب کردم برای ارزش سیف اینجوری بدست آوردم.
    قیمت کالا : 1515 دلار
    بیمه : فرض میگیریم نداره که برای این ارزش میشه 7.5 دلار
    قیمت حمل و نقل هم میشه : 220 دلار
    یعنی سیف مجموع میشه حدود 1722 دلار
    حالا تعرفه این محصول 4 درصده که با نرخ دلار 2500 تومن میشه 176 هزار تومن!
    تا اینجای کار اگر اشتباه میکنم دوستان بگن!
    سوال من اینه که بقیه هزینه های موجود چیه؟و مقدار تقریبی شون!
    شامل مثلا انبارداری، هزینه ترخیص که ترخیص کار میگیره، هزینه ثبت سفارش و ....

منتظر پاسخ اساتید گرامی هستم!
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوست عزیز کارخونه دیود نوری تو ایران وجود داره و ظاهرا جنساشون هم با کیفیته!
    گروه صنعتی شایان برق که به صورت تخصصی تو این کار هست و انواع مختلف دیودهای نوری رو جهت مصارف روشنایی منازل مسکونی ، تجاری و ... و روشنایی معابر، خیابان ها و پارک ها و... و حتی جهت روشنایی استادیوم ها رو تولید و نصب میکنه!
    لازم به ذکر هست که بگم استادیوم دورود هم مجهز به برج روشنایی ledهای این شرکت هست.
    البته دقیقا نمیدونم این گروه صنعتی لامپ های led جهت مصارف دیگه ای (مثل چراغ قوه، گوشی، تلویزیون و...) هم تولید میکنه یا نه ولی چون در حالت کلی (تقریبا میشه گفت) همشون از یک تکنولوژی استفاده میکنند پس ساخت ledها با مصارف دیگه هم برای این کارخونه مشکلی نداره (به شرطی که براش مقرون به صرفه باشه!)
    55
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_bch [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز کارخونه دیود نوری تو ایران وجود داره و ظاهرا جنساشون هم با کیفیته!
    گروه صنعتی شایان برق که به صورت تخصصی تو این کار هست و انواع مختلف دیودهای نوری رو جهت مصارف روشنایی منازل مسکونی ، تجاری و ... و روشنایی معابر، خیابان ها و پارک ها و... و حتی جهت روشنایی استادیوم ها رو تولید و نصب میکنه!
    لازم به ذکر هست که بگم استادیوم دورود هم مجهز به برج روشنایی ledهای این شرکت هست.
    البته دقیقا نمیدونم این گروه صنعتی لامپ های led جهت مصارف دیگه ای (مثل چراغ قوه، گوشی، تلویزیون و...) هم تولید میکنه یا نه ولی چون در حالت کلی (تقریبا میشه گفت) همشون از یک تکنولوژی استفاده میکنند پس ساخت ledها با مصارف دیگه هم برای این کارخونه مشکلی نداره (به شرطی که براش مقرون به صرفه باشه!)
    دوست عزیز این شرکتی که میفرمایین رو من نگاه کرذم و تا جایی که دیدم تو کار مونتاژ تجهیزات ال ای دی هست نه ساخت ال ای دی!مثلا اکثر شرکت های ماشین سازی که کارش بیشتر مونتاژه و قطعات اصلی مثل موتور از خارج کشور میاد!تولید ال ای دی تو ایران به صرفه نیست چون هزینه های تولیدش بیشتر از نمونه چینی در میاد و کیفیتش هم پایین!
    موفق باشید
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aristar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز این شرکتی که میفرمایین رو من نگاه کرذم و تا جایی که دیدم تو کار مونتاژ تجهیزات ال ای دی هست نه ساخت ال ای دی!مثلا اکثر شرکت های ماشین سازی که کارش بیشتر مونتاژه و قطعات اصلی مثل موتور از خارج کشور میاد!تولید ال ای دی تو ایران به صرفه نیست چون هزینه های تولیدش بیشتر از نمونه چینی در میاد و کیفیتش هم پایین!
    موفق باشید
    خب اگه فقط تو کار مونتاژ هستن تا تولید پیشنهاد میکنم اگه می تونید با این واحد صنعتی وارد مذاکره بشید تا محصولاتی رو که وارد میکنید مستقیما بهشون بفروشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)