ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 17 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 161
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن

بیا تو تجربت رو بگو!!!!

همیشه بر این عقیده بودم که پنهان کردن اطلاعات بزرگترین مشکل شروع کارهای تجاریه. خیلی از افراد تو ایران بر این عقیده هستند که نباید رموز کاری خودشون رو به کسی بگن چرا که ممکنه به راحتی یکی دیگه کار رو از دستشون در بیاره. راستش رو بخواید این موضوع رو من حتی بین دوستانی هم که اینجا مطلب مینویسن دیدم. خیلی از افراد فقط میان تو تاجربانک تا محصولی رو تبلیغ کنن و خیلی از افراد تازه کار هم به امید اینکه بیان تو و چیزی یاد بگیرن دران توی سایت میچرخن.

تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا تجربیات خودمون رو در قالب این تاپیک در اختیار بقیه بزاریم. چرا که اعتقاد دارم اگر من چیزی رو در اختیار دیگران بزارم که به درد دیگران بخوره بقیه هم میتونن چیزایی رو در اختیار من بزارن که ممکنه برای شخص من هم مفید باشه.

این تاپیک چند تا قانون داره که از سایر دوستان هم میخوام رعایت کنن.
    1. تا حد امکان سعی کنید عکس از محصولات صادراتی و یا وارداتی تون بزارید. این باعث میشه ما با شرایط حمل، نوع بسته بندی و حجم و .... کالاها اشنا بشیم.
    2. روند واردات یا صادرات خودتون رو مطرح کنید.
    3. کشور مبدا یا مقصد رو مشخص کنید.
    4. هر چیزی که میتونه و فکر میکنید مفیده رو عنوان کنید.

برای شروع هم خودم چند تا از پروژه های کاریمو با قلق هاشو خدمتتون عرض میکنم.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    صادرات سیمان:
    سیمانی که به کشورهای دیگه صادر میشه سیمان پورتلند m500 هست. این نشون دهنده درجه سختیه سیمانه. این در حالیه که سیمان داخل بازار ایران معمولا سیمان m450 یا زیر این هست. یعنی درجه سختی سیمان پایینتره.
    2. سیمان در کیسه های بیگ بگ 1 تنی حمل میشه.
    3. تناژها معمولا روی 1000 تن هست.
    4. سیمان معمولا در خن کشتی حمل میشه.
    5. از مهترین کارخانجات صادر کننده سیمان میشه به سیمان شاهرود، سیمان مازندران، سیمان پیوند گلستان، سیمان فیروز کوه اشاره داشت.
    6. حاشیه سود سیمان معمولا کمه اما چون حجم ها معمولا بالاست میتونه گزینه خوبی باشه.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (144.5 کیلو بایت, 132 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg 2.jpg (220.0 کیلو بایت, 103 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg 3.jpg (268.5 کیلو بایت, 87 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg 4.jpg (127.9 کیلو بایت, 85 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg 5.jpg (225.7 کیلو بایت, 120 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg 7.jpg (123.3 کیلو بایت, 100 مشاهدات)
    omidtomcat
    مهمان
    واردات کاغذ a4

بهتربن کاغذ a4 تولید اندونزی هست (قیمت و کیفیت) حتما 80 گرم خرید کنید حواستون باشه مغازه دارها قبل از خرید کاغذ رو وزن می کنن پس فکر پیچوندن نباشید
    حداقل خرید باید کانتینر باشه(7500-8500)بسته
    حتما حتما از رطوبت گیر به مقدار زیاد استفاده کنید
    بهترین سود رو می تونید از مراکز کپی و لوازم التحریر ها بگیرید و سراغ عمده فروشها نرید
    تصفیه کاغذ نقدی هستش خواهشن خرابش نکنید

سود کاغذ کمه برای همین زیر 2 کانتینر استارت نزنید
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    مرسی امید جان
    من یک سوال دارم. ایا به نظرت واردات کاغذ ا چهار از چین توان رقابت رو با کاغذ مالزی داره؟ من هر بار از چین قیمت گرفتن سی اف ار بندر عباسش گرونتر از قیمت دیگران دراومده. ایا قیمت کاغذ ا جهار مالزی خیلی از جاهای دیگه بهتره؟
    نظر شما چیه؟؟
    همچنین شاخص برایتنس یا سفیدی کاغذهای مالزی معمولا چند درصده؟
    با احترام
    omidtomcat
    مهمان
    متاسفانه با مالزی کار نکردم
    paperone اندونزی -چین و ویتنام کارخانه داره که از لحاظ کیفیت اندونزی بهتره شاید خرید از کارخونه یکم سخت باشه ولی یه بار که بتونید بیارید راه میفتید
    گمرک خیلی مهمه گمرک کاغذ A4 برابر 25 درصده ولی کاغذ برش نخورده فقط 4 درصده(چشمک)
    داشتن انبار ووانت از اهم واجباته اگه ندارید اصلا سراغش نرید سود کاغذ خیلی کمه
    باید هزینه هارو تا جایی که می تونید کم کنید
    183
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام بر شما تاجران بزرگ
    مرسی از بهزاد به خاطر این تایپیک مفید و ارزشمندش و تشکر از امید به خاطر همراهیش.
    لطفا دوستانه دیگه هم دست به کار بشن.
    شاد باشید
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از شما آقا بهزاد بخاطر انتقال تجربتون. میخواستم سوال کنم برای مبالغ زیر 100میلیون تومن تجربه ای داشتین؟ اگه آره در چه زمینه ای و از کجا؟
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    تجربه من بيشتر روي مواد غذايي بوده و كمي هم محصولات نفتي و بيشتر صادرات هم به افغانستان و پاكستان

تجار افغاني الان ديگه جاپاشونو تو ايران سفت كردن و كار به جايي رسيده كه بعضياشون كارخونه جات ايران رو انحصاري دستشون گرفتن بخصوص در زمينه مواد غذايي و مصالح ساختماني. البته تجار مععمولي و كوچيك هنوز به اونجاها نرسيدن...
    كلن صادرات به افغانستان پروسه خاصي نداره و خيلي سخت نيست . و كارهاي گمركي انچناني هم نداره.
    فقط تو گمرك بايد پلمپ بشه

اجناسي كه من فرستادم : نوشابه انرژي زاي كارابائو ماكاراني زرنگين ماشعير رب كيك و كلوچه هيدروكربن روغن پايه و سيمان سفيد و سياه صادراتي
    كه البته سيماني كه براي افغانستان ميره تيپ 2صادراتي هستش . كه بيشترين سود روي محصولات نفتي هستش و بعد از ان محصولات ساختماني و مواد غذايي..

به دوستان تازه وارد توصيه ميكنم اول بازار هدفشونو بشناسن بعد بيان تو اين كار.
    الان اوضاع صادرات خوب هست به شرطي كه با اگاهي بياين داخلش وگرنه ضرر ميكنيد و اين رو هم بدونيد كه ژروسه صادرات و
    جا افتادن تو بازار صادرات زمان ميبره . دوستان فكر نكنن تا 1_2ماه اومدن تو بازار ميتونن پول پارو كنن از اين خبرا نيست ..........
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    به همه دوستان گرامی و علی الخصوص بهزاد خان که با انتقال تجربیاتشون در اختیار همه اعضا قرار میدن و من از همینجا بشکر و قدر دانی میکنم .
    ما هم در زمینه صادرات چای فعالیت داریم اونم به کشورهای مثل هندوستان و ترکیه و روسیه .برای هندوستان که ثبت سفارش و امور گمرکی و پروانه بهداشت و استاندارد از واجبات کار محسوب میشه ولی در سایر کشور ها چون تجار ایرانی در اونجا فعالیت دارن خودشون راسا اقدام به خرید از درب کارخانه کرده و با برند و مارک خودشون صادرات رو انجام میدن و کلا روش کار به این صورت هست که در کیسه های 30 کیلو گرمی لیبل دارکیسه گیری میشه و با سرب هر دو طرف اون پلمپ میشه و در نماینده استاندارد و بهداشت از کیسه ها بطور دلخوا نمونه گیری میکنن و درب انبار رو پلمپ میکنن تا جواب آزمایشات حاصل بشه و بعد از اون اجازه خروج به کشور صادر کننده داده میشه با تریلرهمای بارگیری شده وارد گمرک انزلی میشه در اونجا هم پلمپ مجدد صورت میگیره و از طریق کشتی به مقصد صادر میشه
    شاد باشید همیشه
    ارادتمند همه
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    26
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    ممنون از استارتر تاپیک بایت راه اندازی این تاپیک مفید
    اگر دوستانی ک فعالیت دارن بتونن پیشنهاد همکاری هم بدن و یکمی بیشتر از راه و چاه صادرات خودشون بگن عالی تر میشه
صفحه 1 از 17 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)