ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 17 نخست ... 56789 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 161
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    همیشه بر این عقیده بودم که پنهان کردن اطلاعات بزرگترین مشکل شروع کارهای تجاریه. خیلی از افراد تو ایران بر این عقیده هستند که نباید رموز کاری خودشون رو به کسی بگن چرا که ممکنه به راحتی یکی دیگه کار رو از دستشون در بیاره. راستش رو بخواید این موضوع رو من حتی بین دوستانی هم که اینجا مطلب مینویسن دیدم. خیلی از افراد فقط میان تو تاجربانک تا محصولی رو تبلیغ کنن و خیلی از افراد تازه کار هم به امید اینکه بیان تو و چیزی یاد بگیرن دران توی سایت میچرخن.

تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا تجربیات خودمون رو در قالب این تاپیک در اختیار بقیه بزاریم. چرا که اعتقاد دارم اگر من چیزی رو در اختیار دیگران بزارم که به درد دیگران بخوره بقیه هم میتونن چیزایی رو در اختیار من بزارن که ممکنه برای شخص من هم مفید باشه.

این تاپیک چند تا قانون داره که از سایر دوستان هم میخوام رعایت کنن.
    1. تا حد امکان سعی کنید عکس از محصولات صادراتی و یا وارداتی تون بزارید. این باعث میشه ما با شرایط حمل، نوع بسته بندی و حجم و .... کالاها اشنا بشیم.
    2. روند واردات یا صادرات خودتون رو مطرح کنید.
    3. کشور مبدا یا مقصد رو مشخص کنید.
    4. هر چیزی که میتونه و فکر میکنید مفیده رو عنوان کنید.

برای شروع هم خودم چند تا از پروژه های کاریمو با قلق هاشو خدمتتون عرض میکنم.
    سلام و خدا قوت
    در تایید حرف شما من تجربه خودم رو میگم
    من معلم هنرستانم.رشته برق الکتروتکنیک.خیلی چیزا درس دادم و درس میدم.سالها قبل "برق ساختمان درجه یک" را برای اولین بار درس دادم.سال 81 یا 82 بود.این رشته برای اولین بار به هنرستانها معرفی شده بود.استاندارد اموزشی درباره نصب و راه اندازی سیستمهای دزدگیر و اعلام حریق و دربازکنهای برقی و .....هیچکس اطلاعات نداشت.یک دوره کوتاه برای مدرسین این رشته گذاشتن و از مهر همون سال تدریس این رشته تو هنرستانها شروع شد.سالها تدریس و بستن مدار و مطالعه کاری کرد که بسیاری از ما مدرسین این رشته در سطح تاپ اول منظقه و حتی کشور باشیم.چون واقعا تو این زمینه ها خیلی اظلاعات نبود.من تو همیون سالها جزوه اموزش نصب دزدگیر رو بصورت پی دی اف تو اینترنت گداشتم.خیلی از همکارانم تعجب کردن از کارم چون میگفتن شما با این اطلاعات پول درمیاری چرا این اطلاعات رو میزاری برای خودت رقیب درست کنی.ناگفنه نماند من در کنار تدریس به کار نصب دزدگیر اماکن و دربازکنهای برقی هم مشغول بودم.اما من گفتم تو عصر اینترنت اگر چیزی رو میدونی باید داد یزنی باید اطلاعاتت رو رو کنی.کم کم مقاله من تو اینترنت و تو گوگل رنک پیدا کرد و چون زیر همه برگه ها اسم و مشخصات و شماره تلفن من بود هر روز گوشیم چند بار زنگ میخورد.خیلی ها تشکر میکردند بعضی ها راهنمایی میخواستن و بعضی وقتها پروژه پیشنهاد میشد.شاید دو سه هفته از این کار من نگذشته بود که یک پروژه چند میلیونی پیشنهاد شد و کار رو هم انجام دادیم و پول خوبی هم گرفتیم.مطمعنم اگر من اون مقاله رو نمیذاشتم یکی دیگه اینکار رو میکرد و فوقش شش ماه تا یکسال دیگه اطلاعات این کار تو اینترنت میومد.من مطمعنم اگر اون پروزه و چند تا پروزه بزرگی که بعد از اون گرفتم تنها دلیلش این بود که اون مقاله منو معروف کرد.و معتقدم اگر چیزی رو میدونی باید داد بزنی و بگی و اگر نگی یکی دیگه اینکار رو میکنه و این فرصت ازت گرفته میشه.
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamafza [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام و خدا قوت
    در تایید حرف شما من تجربه خودم رو میگم
    من معلم هنرستانم.رشته برق الکتروتکنیک.خیلی چیزا درس دادم و درس میدم.سالها قبل "برق ساختمان درجه یک" را برای اولین بار درس دادم.سال 81 یا 82 بود.این رشته برای اولین بار به هنرستانها معرفی شده بود.استاندارد اموزشی درباره نصب و راه اندازی سیستمهای دزدگیر و اعلام حریق و دربازکنهای برقی و .....هیچکس اطلاعات نداشت.یک دوره کوتاه برای مدرسین این رشته گذاشتن و از مهر همون سال تدریس این رشته تو هنرستانها شروع شد.سالها تدریس و بستن مدار و مطالعه کاری کرد که بسیاری از ما مدرسین این رشته در سطح تاپ اول منظقه و حتی کشور باشیم.چون واقعا تو این زمینه ها خیلی اظلاعات نبود.من تو همیون سالها جزوه اموزش نصب دزدگیر رو بصورت پی دی اف تو اینترنت گداشتم.خیلی از همکارانم تعجب کردن از کارم چون میگفتن شما با این اطلاعات پول درمیاری چرا این اطلاعات رو میزاری برای خودت رقیب درست کنی.ناگفنه نماند من در کنار تدریس به کار نصب دزدگیر اماکن و دربازکنهای برقی هم مشغول بودم.اما من گفتم تو عصر اینترنت اگر چیزی رو میدونی باید داد یزنی باید اطلاعاتت رو رو کنی.کم کم مقاله من تو اینترنت و تو گوگل رنک پیدا کرد و چون زیر همه برگه ها اسم و مشخصات و شماره تلفن من بود هر روز گوشیم چند بار زنگ میخورد.خیلی ها تشکر میکردند بعضی ها راهنمایی میخواستن و بعضی وقتها پروژه پیشنهاد میشد.شاید دو سه هفته از این کار من نگذشته بود که یک پروژه چند میلیونی پیشنهاد شد و کار رو هم انجام دادیم و پول خوبی هم گرفتیم.مطمعنم اگر من اون مقاله رو نمیذاشتم یکی دیگه اینکار رو میکرد و فوقش شش ماه تا یکسال دیگه اطلاعات این کار تو اینترنت میومد.من مطمعنم اگر اون پروزه و چند تا پروزه بزرگی که بعد از اون گرفتم تنها دلیلش این بود که اون مقاله منو معروف کرد.و معتقدم اگر چیزی رو میدونی باید داد بزنی و بگی و اگر نگی یکی دیگه اینکار رو میکنه و این فرصت ازت گرفته میشه.
    پیامبر اکرم فرمودند:زکات علم به انتشار ان است . وقتی ایشان می فرمایند هر کس زکات خود را بپردازد خداوند نعمت خود را بر آن فرد می افزاید یعنی همین که شما فرمودید .
    موفق باشید
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidtomcat [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    واردات کاغذ a4

بهتربن کاغذ a4 تولید اندونزی هست (قیمت و کیفیت) حتما 80 گرم خرید کنید حواستون باشه مغازه دارها قبل از خرید کاغذ رو وزن می کنن پس فکر پیچوندن نباشید
    حداقل خرید باید کانتینر باشه(7500-8500)بسته
    حتما حتما از رطوبت گیر به مقدار زیاد استفاده کنید
    بهترین سود رو می تونید از مراکز کپی و لوازم التحریر ها بگیرید و سراغ عمده فروشها نرید
    تصفیه کاغذ نقدی هستش خواهشن خرابش نکنید

سود کاغذ کمه برای همین زیر 2 کانتینر استارت نزنید
    سلام دوست عزیز
    چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    قیمت خرید کاغذ تو چین یا اندونزی چنده؟
    از کجا خرید می کنید؟ یعنی سایت خاصی داره یا تلفنی سفارش انجام می دید؟
    اگه اشتباه نکنم تو کتاب تعرفه پارسال نوشته بود گمرکی 4 درصد. آیا این درسته یا امسال بیشتر شده؟
    اگه برای کم شدن گمرکی کاغذ برش نخورده بیاریم آیا برشش راحته؟ دستگاهش گرونه یا باید بدیم بیرون رامون برش بزنن؟ برش و بسته بندیش چقدر هزینه میبره؟
    هزینه حمل تا ایران چند در میاد؟
    ممنون از زحمتت
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    من به تازگی با این انجمن آشنا شدم

حقیقتش به صادرات علاقه مندم . در زمینه رشته خودم یعنی کامپیوتر اطلاعات زیادی دارم.میخاستم بردونم برای صادرات، یک نفر مث من که تازه میخاد شروع کنه از کجا این کار استارت بخوره؟

سرمایه لازم چقدره؟

و در حال حاصر چه کارهایی میشه انجام داد تا سرمایه جمع کنم؟

با تشکر از اساتید
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedengine [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان

حقیقتش به صادرات علاقه مندم . در زمینه رشته خودم یعنی کامپیوتر اطلاعات زیادی دارم.میخاستم بردونم برای صادرات، یک نفر مث من که تازه میخاد شروع کنه از کجا این کار استارت بخوره؟

سرمایه لازم چقدره؟

با تشکر از اساتید
    این سوال منم هست؟
    من میخوام صادرات انار داشته باشم چون محصول اصلی منطقه ماست
    اما خب نمیتونم درست و حسابی تجزیه و تحلیل کنم
    واقعیتش از کار کارگری توی شرکتای خصوصی و حقوق بخور نمیر خسته شدم
    شاکر هستم اما قانع نیستم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    86
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان این بحث مالیات بر ارزش افزوده به چه صورته؟ چون بعضی کارخونه ها قیمت میدن میگن با برند ما اگه بره همین قیمته, اگه نه که 8 درصد میره رو قیمتی که دادیم
    حالا باید قبول کرد شرایطشونو؟ اگه با برند کارخونه بره که پروانه صادراتی مال کارخونس
    اگه به اسم خودمون بره میشه از گمرک 8درصدو پس گرفت؟ اگه اره فقط یه بدی داره که سرمایه اولیه بالا میخاد که جنسو گرونتر بخری ارزونتر بفروشی تا بعدا 8درصدت برگرده
    ممنون میشم دوستان نظرشونو بگن
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت آقا امید
    ممنون می شم راهنمایی بفرمائید چطوری می تونم یه شرکت پخش راه بندازم در شیراز. اینکه حداقل چقدر سرمایه می خواد و با چه محصولاتی می تونم شروع کنم.

با سپاس
    علی. iranimpex@gmail.com
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak316i [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان این بحث مالیات بر ارزش افزوده به چه صورته؟ چون بعضی کارخونه ها قیمت میدن میگن با برند ما اگه بره همین قیمته, اگه نه که 8 درصد میره رو قیمتی که دادیم
    حالا باید قبول کرد شرایطشونو؟ اگه با برند کارخونه بره که پروانه صادراتی مال کارخونس
    اگه به اسم خودمون بره میشه از گمرک 8درصدو پس گرفت؟ اگه اره فقط یه بدی داره که سرمایه اولیه بالا میخاد که جنسو گرونتر بخری ارزونتر بفروشی تا بعدا 8درصدت برگرده
    ممنون میشم دوستان نظرشونو بگن
    سلام
    كارخونه داره بازيتون ميده
    كارخونه اگه خودش بار رو گمركي نكنه بايد پروانه بهرهبردارب و مدارك لازم واسه پلمپ رو بهتون بده
    نهايتن اگه 8درصد رو روي جنس بكشه شما بعد از گمكي كردژن بار ميتونيد ته فيش ها رو برگردونيد به كارخونه و اون 8درصد رو بگيريد
    يا نهايتن تو اظهار كردن مالياتيتون اون مبلغ كم ميشه از حساب مالياتتون
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranimpex1@gmail.com [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت آقا امید
    ممنون می شم راهنمایی بفرمائید چطوری می تونم یه شرکت پخش راه بندازم در شیراز. اینکه حداقل چقدر سرمایه می خواد و با چه محصولاتی می تونم شروع کنم.

با سپاس
    علی. iranimpex@gmail.com
    سلام
    شما اول يه بازاريابي كن كه چه محصولاتي تو شهرتون بيشتر مصرف ميشه
    منظورم برند نيست خود جنس هستش
    مثل رب كنسروجات ماكاراني .و ...................

بعد ببين چه برندهايي بيشتر مصرف ميشن و ببين اون برندها نماينده انحصاري تو شهرتون داره يا نه

بعد برو محصولاتت رو بر اساس تحقيق بازار بخر و يه تيم بازاريابي تشكيل بده
    سرمايه هم حداقل 20_30تومان براي خريد اوليتون و همين مقدار هم براي سرمايه درگردشتون لازمه
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedengine [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان

سرمایه لازم چقدره؟

با تشکر از اساتید
    سلام
    من بهتون پيشنهاد ميكنم براي اول كار يا بريد تو يه شركت پخش يا شركت بازرگاني به عنئان بازارياب يا مدير فروش كار كنيد حداقل1_2سال بعد كم كم وارد اون مباحث صادرات بشين چون بايد به بازار داخل اشنايي داشته باشيد تا بتونيد بريد سمت صادرات
    دوما: اگه نزديك شهر هاي مرزي هستيد يا بازارچه هاي مرزي بريد و تو يه شركت حق العملكار يا يا شركت بازرگاني به هر عنواني كار كنيد
    يا بازارياب يا مدبر فروش يا حتي مسئول سيستمهاي حسابداري يا حتي تايپيست و هم كار ياد بگيريد و هم ببينيد چه كالاهايي رو دارن ميفرستن از كجا ميخرين و به كي و كجا دارن ميفروشن

يا هم نهايتن شايد بتونيد بريد تو شركت يكي از دوستان اگه قبول كردن و مشغول به فعاليت بشين
    اما بدونيد بدون تجربه حتي تو بحث باراريابيش هم موفق نميشيد

فعلن فكر تنهايي وارد بحث صادرات شدن رو بزاريد كنار
صفحه 7 از 17 نخست ... 56789 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)