ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 17 نخست ... 3456715 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 161
    188
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari parya [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مرسی اقا امیر . مطلبتون مختصر و مفید بود. اره متاسفانه جامعه ی ما همینجوره. اینکه گفتید تحلیل تکنیکال و فانتامنتال. کتاب یا سایتی میشناسید ک بهم معرفی کنین؟؟ و اگر مطلبی خودتون دارین میشه اشتراک بزارید. کتابی ک مخصوص بورس باشه رو مطالعه نکردم اما کتاب مالی استفهان و ریموندو ی سری مطالب خلاصه هم توی کتاب های دیگه خوندم و تو سایتای زیادی هم سر زدمو مطالبشونو خوندم
    خواهش میکنم
    به نظرم همیشه باید صادق بود مخصوصاً که منم آدم رکی هستم میگم
    مفید بودن مطلب رو نمیدونم بستگی به خودتون داره که به کارتون بیاد یا نه ولی مختصر بودنشو شک دارم

کتاب و فایل های پی دی اف و سایت زیاده در رابطه با این دو نوع تحلیل حتی بعضی جاها کلاس های آموزشی هم برگزار میشه که به نظرم مفت گرونه
    خوندن یک کتاب میتونه مفید تر باشه
    برای خرید کتاب هم اگه تهران باشید میتونید میدون انقلاب انواع کتاب هارو پیدا کنید و یا سایت های زیادی هست که این کتابهارو سفارشی میفروشن آرشیوهاشونم کامله حتی کتاب هایی که تو بازار سخت گیر میاد هم این سایت ها دارن

ولی قبل از خرید کتاب پیشنهاد میکنم یه تحقیق در رابطه این دو نوع تحلیل داشته باشید تو همین اینترنت خیلی مطالب مفیدی پیدا میشه پیدا کردنشونم خیلی راحته مخصوصاً که جدیداً تبلیغات هم پیرامون این موضوع زیاد شده
    بعد از مطالعه اینا اقدام به خرید کتاب مورده نظرتون کنید
    مثلاً برای تکنیکال میتونم کتاب (دوئل با روند جان مورفی) رو برای شروع معرفی کنم
    یا برای فاندامنتال هم کتاب (انتخاب سهام برتر به روش تحلیل بنیادی) هم خوبه برای شروع

کتاب های مالی هم که خوندید مطمئناً موثر هستن و تو تحلیل بنیادی میتونن کمک کنن

امیدوارم این یکی مختصر بوده باشه
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    جناب مهاب
    بحدی در این صنعت و تولید دلسرد شده ایم که حاضر نیستیم در امر تولید دیگر حرکت از خودمون نشون بدیم .داستان مثنوی هفتاد من کاغذ شود ...... الان هم تجار ترکیه هم حاضر نیستن که چای ایرانی رو با قیمت واقعی خودش بخرن چون چای کهنه (سنواتی) رو میخرن و دوباره اسانس و عطری میکنن و به اسم چای سیلان و غیره بخورد همین مردم ما میدن .بحرحال اگر کمکی از دست من در زمینه تهیه چای بر میاد در خدمتم و فقط اینو بگم چای ایران در دنیا از نظر ارگانیک بودن و سالم بودن در دنیا نظیر نداره الانم که همه کشاورزان دارن باغات رو از بین میبرن و تبدیل به ساخت و ساز مسکن میکنند
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    141
    کاربر فعال
    من کسی رو میشناسم که داره تولید انبوهش راه میافته (سیمان سفید) ولی نمیدونم چطوری وارد مذاکره بشم که بتونم صادراتشون رو به دست بگیرم
    اگه بیشتر از بابت کمک برای ورود به بازار سیمان به بنده کمک کنن هر جور باشه از خجالتش در میام و ممنونش خواهم شد

من تجربه ای خاصی ندارم که شیرین باشه ! یه بار 30تا سیب زمینی بار زدیم در مسیر به علت رطوبت بیشترش گندید اما چون سود رو خوب روش کشیده بودیم ضرر ندیدیم،از اونجا به بعد عبرت گرفتیم به بسته بندی و رطوبت گیر مناسب به حد و اندازه ،دقت کنیم که استفده بشه .
    اردتمند
    ویرایش توسط j.kh : 24-06-2014 در ساعت 15:38
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    امیدوارم این یکی مختصر بوده باشه

lمرسی اقا امیر
    omidtomcat
    مهمان
    سلام به همه دوستان

من مدتی هست که در ضمینه پخش غدایی بهداشتی فعالیت می کنم اگر دوستان قصد راه اندازی شرکت پخش دارند و در این ضمینه سئوالی دارند می تونم از طریق همین سایت بهشون پاسخ بدم.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    اگر تجربه و نحوه فعالیت خودتون رو بصورت یه تایپیک ارایه بدید حتی اگر هم کسی قصد به راه اندازی اینکار رو نداشته باشه از بابت اطلاعات ذیقیمت که شما در اختیار دوستان میذارید بهترین استفاده رو میبریم .
    شاد باشید
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    منم تجربه خودم رو میگم. از کار با علی اکسپرس و علی بابا.
    باید اول موانع کار رو پیدا کنید. روش های پرداخت محل تامین ارز میزا نسرمایه و هزینه ترخیص و مالیات و غیره. بعد اگر مثل من بازار جنس خاصی رو نداشتید باید در حجم کم بیارید(من از 3 تا راکت تنیس شروع کردم که نمیشه بهش گفت واردات!! اما همین حجم هم بهم 200 تومن سود داد.
    9 کم کم رفتم سراغ موبایل و غیره و روش های اسکرو رو یاد گرفتم و الان با راه افتادن کار پرداخت های فروشگاه ها و اشخاص در علی اکسپرس دارم کارت پدر رو تمدید میکنم که بتونم راسا حجم بیشتری بیارم و بتونم با پته از گمرک در بیارم.
    تجربه من اینه: از کم و با سود کم شروع کنید تا موانع رو پیدا کنید بعد حجم رو کم کم بالا ببرید تا راه و چاه کاملا نمایان بشه. به تدریج سودتون هم افزایش پیدا میکنه.
    173
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام و سپاس

با اینکه پدرم مخالف کار آزاد من بود ولی به هر دری زدم تا از یکجا شروع کنم.
    من هم پدرم و هم مادرم استاد دانشگاه هستند و زیاد منافاتی با کار آزاد نداشتند ولی به هر حال

فکر میکردم تجارت بین المللی به آسانی هست و سفرهای زیادی به آسیای شرقی گوانجو و اندونزی داشتم تا حدودی از نظر سوددهی خوب و از نظر تجربه عالی بود ولی ای حال این رفقای چینی بعضا کار دست ما دادن.
    اوایل تجارت ساکی میکردم و بعد شد fcl . چند وقت پیش فکر میکردم که خدایا من این همه پول سفر دادم رفتم اگر نمیدادم در یه جا دیگه سرمایه گذاری میکردم بهتر بود.ولی تجربه و کاری که با دلت کار کنی جواب مبده گرچه در حال حاضر 20 درصد کارمون چینه.

برای تجار عزیز تازه کار نمیدونم که فکر میکنند که اگر کارت بازرگانی بگیرند میتونند تجارت کنند به نظر شخصه 100دزصد این کار اشتباه است و دردسرهایی که گرفتارش خواهید شد زیاد است.

یه زمانی فکر میکردم چینی ها خیلی کلکند و دروغگو ببخشید اینو میگم ولی بعضا ما ایرانی ها 1000 برابر چینی ها بدتریم.
    برای مثال :
    100 هزار تن برنج هندی / 50 هزار تن ماهانه سنگ آهن / 30 هزار تن قیر / 40 هزار تن سیمان و .... دوستان دارند و معاملات در حد 20 الی 30 میلیارد تومانی
    ولی در عوض یه دفتر کوچک 30 متری با دو خط تلفن ثابت و یک منشی ندارند . فقط اصطلاحات بازرگانی اونم در حد bcl \ proforma \ destination ...بلدند و دیگر هیچ.

یکی مثل اقا خشایار که همه چی معلومه : دفتر شماره نمونه کارخانه یا مثل اقای مرتضی در گوانجو مثالی بارز برای افراد موفق

سرد و گرم چشیده بازار داخلی و خارجی هستم که تجربیات هر چند کوچک بازگو خواهم کرد
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    و درود بنده رو پذیرا باشید جناب گلوبال
    فقط در تجارت با چینی ها من منظورم هست واقعا باید مواظب بود این چینی های مغز در حد جلبک بعضی وقتها همه اون ایرانی های زرنگ به اصطلاح شما 30 هزار تن قیر /40 هزار تن برنج . وووو......................... رو به راحتی اب خوردن سرشون رو ..............................میذارن

111
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    و درود بنده رو پذیرا باشید جناب گلوبال
    فقط در تجارت با چینی ها من منظورم هست واقعا باید مواظب بود این چینی های مغز در حد جلبک بعضی وقتها همه اون ایرانی های زرنگ به اصطلاح شما 30 هزار تن قیر /40 هزار تن برنج . وووو......................... رو به راحتی اب خوردن سرشون رو ..............................میذارن
    450 هزار دلار سفارش گرفته ، تو کانتینر آجر گذاشته فرستاده !!
صفحه 5 از 17 نخست ... 3456715 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)